• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • robotik

Sonuçlar

Robotik - Ithalat/Ihracat

 1. BVS ELECTRONICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BVS Industrie-Elektronik'e hoş geldiniz. SIEMENS, FANUC, BOSCH REXROTH/INDRAMAT, HEIDENHAIN, KUKA, ABB, SEW, LENZE ve HELLER gibi büyük markaların onarımı, satışı ve servisinin yanı sıra 2017 yılından beri unipo® markası altında kendi HMI/IPC çözümlerimizi de sunuyoruz. Hanau'da 100.000'in üzerinde bir miktarda stokta bulunan değişim ve yedek parçasının yanı sıra dünya genelindeki neredeyse tüm üretim ve işleme endüstrilerinden 10.000'i aşkın memnun müşteriye hizmet veren 190'dan fazla çalışanımızla, pazar segmentimizde Avrupa'nın önde gelen hizmet sağlayıcılarından biriyiz. BVS'nin onlarca yıldır kaliteden ödün vermemesi sayesinde, birçok büyük kontrol ve tahrik sistemi üreticisi bugün bizimle çalışıyor. Endüstriyel elektroniğin bakımı alanında dünyadaki tek şirket olarak, "Bosch Rexroth Grup Hizmet Noktası" statüsünü gururla taşıyoruz.

 2. ASG ALLWEIER SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Allweier ismi, 1970 yılından bu yana Konstanz Gölü civarındaki yüksek teknoloji bölgesinde yüksek kaliteli sistem bileşenleri, tornalanmış ve frezelenmiş parçalar ve dişli teknolojisi anlamına gelmektedir. 2002 yılından bu yana, Allweier Systeme GmbH (ASG) şirketi dişli yapımı ve tahrik teknolojisindeki temel yetkinlikleri bünyesinde bir araya getirmektedir. Şirket, yenilikçi ve birinci sınıf ürünlerin sağlayıcısı olarak kendine pazarda çok kısa zamanda iyi bir isim yapmıştır: ASG şirketinin göbekten tekerlek tahrikleri yüksek güç yoğunluğu, kuvvet, dayanıklılık ve %100 Made in Germany istendiği ve takdir edildiği yerlerde kullanılır. Bu güçlü şanzımanı temel alarak, güçlü iş ortaklarımızla birlikte eksiksiz, yüksek verimli aktarma organları geliştirdik. Sonuç, en yüksek kalite standartlarını karşılayan modüler, kompakt ve müşteriye özel tahriklerdir. Hareketliliği başarıyla sürdürüyoruz – Hareketliliği sürdürmek etmek için müşterilerimizin kendileri ve ürünlerimizle ilgili taleplerini karşılamayı amaçlıyoruz. Hareketliliği başarıyla sürdürelim.

 3. HOCHRAINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Berchtesgadener bölgesinde bulunan Freilassing'deki merkezimizde montaj tesisleri ve üretim tesisleri fikirden gerçeğe dönüşüyor. Yakl. 130 çalışana, sıkı bir organizasyon yapısına ve yüksek bir imalat derinliğine sahip firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla ve esnek biçimde karşılayabilecek güçtedir. Otomasyon ve optimizasyon alanında çok çeşitli firmalardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahibiz: Otomotiv, elektroteknik, makine imalatı, aksesuarlar & armatürler, ev aletleri, takımlar, güvenlik tekniği, tıp tekniği. Montaj tekniği ve tesis imalatı alanlarında sistem tedarikçisi olarak elde ettiğimiz 40 yıldan uzun süreye dayanan deneyimlerimizden siz de faydalanın.

 4. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  İtalya

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center, eksenli robotlar ve manipülatörlerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketidir. Şirket, mekanik tasarımlara ve üretimlere adanmış olsa da aynı zamanda yazılım geliştirme, sistemlerin montajı, robotların satışı ve satış sonrası hizmetleriyle de ilgilenmektedir. Ana faaliyet alanımız plastik kalıplama sektörü için robotik çözümlerdir.

 5. JFA UNIJUNTOS ENTREPRISE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JFA UNIJUNTOS ENTREPRISE, yılında kurulan ve Esnaflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Robotik, Tişörtler, İş hediyeleri, koleksiyon fincanları, ürünlerin kişiselleştirilmesi, kişiselleştirilmiş eşyalar oluşturma, takılar, Robotik, İnsansız hava aracı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RETRAG ENGINEERING

  Almanya

  Verified by europages badge

  RETRAG ENGINEERING, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE

  Almanya

  Verified by europages badge

  MJ | SOLUTIONS MICHAEL JUNGE, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sulzbach A. Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AM - AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AM - AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Offenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BACA MAKINE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BACA MAKINE LTD., yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Sivil mühendislik - müteahhitler, fason üretim işlemleri, CNC frezeleme, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, Cnc bükme , Dijital kumandalı torna sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLUGER-PROKUTEC-SONDERMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mühldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CPI L'ATELIER DES DEVS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CPI L'ATELIER DES DEVS, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vizyon sistemi, Endüstriyel vizyon, Elektrik endüstrisi için kılıflar, Endüstriyel vizyon sistemi, sınai otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puget-Sur-Argens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VENNENS E.M.I

  Belçika

  Verified by europages badge

  VENNENS E.M.I, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Robotik, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, mekanik yapımlar, konveyörler, kayışlı taşıyıcılar, otomasyon robot teknolojisi, Vakum pompaları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TCOROBOTICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TCOROBOTICS GMBH, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vaihingen An Der Enz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SYMACON SYSTEM + SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FABRICA MACHINALE S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FABRICA MACHINALE S.R.L., yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. robotize sistemler için cihazlar, özel makineler için otomasyon sistemleri, endüstriyel elektronik ve robotik otomatizasyon tasarımı, elektronik robot endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cascina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SITEC - AUTOMAZIONE INDUSTRIALE, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, endüstriyel otomasyon cihazları, sınai otomasyon, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, otomobil sanayisi otomatizasyonu, elektromekanik otomasyon, elektronik robot endüstrisi, otomatizasyon ve robotik, endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mozzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. START PROJECT ENGINEERING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  START PROJECT ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar mühendisliği, Endüstriyel prototipler, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, sınai otomasyon, START PROJECT ENGINEERING, mühendis ve mühendislik kuruluşları, Bilgisayar mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Al Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ARTHUR WEISSBACH GMBH MASCHINENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTHUR WEISSBACH GMBH MASCHINENFABRIK, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nitrometan, makine inşaatı, özel makineler, Paketleme makineleri, Geçici depo, doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALLOSCHKE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lindlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HIRSCH KOVIFLEX D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  HIRSCH KOVIFLEX D.O.O., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Robotik, Hidrolik presler, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, CNC freze tezgahı, Islak boyama, Robotik, CNC işleme, basınçlı cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grosuplje, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. ENKO TEKNIK

  Türkiye

  Firmamız 1997 yılından Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan; Endüstriyel otomasyon sistemleri ve Enerji dağıtım sistemleri konusunda tasarım, proje, imalat, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri konuları ile ilgili çalışmak amacı ile kurulmuştur. Hizmetlerimiz; Endüstriyel İşletmeler Mühendislik Bakım Hizmetleri Elektrik, Elektronik, Makine, Otomasyon Sistemleri tasarımı, projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması Elektrik, Elektronik Pano imalatı ve montajı Enerji Dağıtımı ve aydınlatma sistemlerinin projelendirilmesi montajı ve devreye alınması PLC ve SCADA sistemleri, programlama ve montajı Proje ve Müşavirlik Hizmetleri AGV (Automatic guided vheel ) Otomatik Malzeme Taşıma Araçları ve Sistemleri Tasarımı İmalatı ve Montajı DPS (Digital Picking systeym ) Dijital Malzeme Sevkiyat Sistemleri Tasarım İmalat ve Montajı Taşıyıcı (Kara) Araçlar Otomasyon Sistemleri

 2. SRDR ROBOTIK A.S.

  Türkiye

  SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

 3. IPR-INTELLIGENTE PERIPHERIEN FÜR ROBOTER GMBH

  Almanya

  Yenilik aşkı ve en üst düzeydeki kalite IPR - Intelligente Peripherien für Roboter GmbH şirketini endüstriyel robotlar ile ilgili ürünlerin önde gelen geliştiricilerinden ve üreticilerinden biri haline getirmiştir. Eppingen'deki şirket merkezimizde kavrama sistemlerimizin ve hareket eksenlerimizin teknolojisi ile standartları belirlemekteyiz. Pnömatik, elektrikli ve hidrolik bileşenler, Tüm sektörlerdeki şirketlerde üretim, montaj ve elleçlemeyi kolaylaştırır. IPR'nin, çok çeşitli yük aralıkları için çok çeşitli boyutlardaki, akıllı ve kapsamlı ürün yelpazesi daha verimli üretim sağlar. Ürün yelpazemiz, endüstriyel robotlar ve kuvvet momenti sensörleri için, kavrayıcı, takım değiştirici, denkleştirme elemanları, çarpışma önleme sistemler ve hareket eksenleri gibi standart bileşenlerden müşteriye özel çözümlere kadar uzanmaktadır. Birçok ülkedeki müşterilerimiz 25 yıldan daha uzun bir süredir bize güvenmektedir.

 4. GROUPE LEDOUX

  Fransa

  GROUPE LEDOUX endüstriyel bir grup bünyesinde bir araya gelmiş, sizlere geniş kapsamlı bir çözüm sunmayı amaçlayan bir uzmanlar grubudur. Özel makineler, Takım tezgahları yenileme işleri, Otomasyon sistemleri, İşleme. İmalatını yaptığımız ürünlerin tamamında mühendislik, mekanik etütler, otomasyon ve programlama, hidrolik, ağır sanayi konstrüksiyonları, boyama, montaj ve geometrik biçimlendirme, dağıtım kabini ve makine kablo sistemleri alanlarındaki ustalığımızı sergiliyoruz. Bu özelliğimiz müşterilerimiz tarafından çok iyi bilinmekte ve takdir edilmektedir ve bu da bize son 12 yılda grubumuzun belirgin ölçüde gelişmesine olanak sağlamıştır. Grubun 70 çalışanından her biri katılımıyla projelerinizin başarıya ulaştırılmasında kilit taşı görevini yaptığının bilincindeler: Üretim analizi, robotik uygulamaları, vizyonların gerçekleştirilmesi, mekanik etüdü, otomatikleştirme araştırmaları, hidrolik etüdü, mikro mekanik, makine yenileme, bakım işlemleri, mekanik işlemler, kazan üretimi ve uygulamaları ve diğerleri.

 5. ANAVS GMBH - ADVANCED NAVIGATION SOLUTIONS

  Almanya

  ANavS GmbH şirketinin 3 iş alanı vardır: Yüksek doğrulukta konum ve yer belirleme, yüksek doğrulukta harita oluşturma ve kar suyu eşdeğerinin GPS tabanlı olarak belirleme. ANavS şirketinin konumlandırma sistemleri, GNSS, atalet sensörü, kilometre sayacı, UWB, kamera ve LiDAR verilerinin modüler yapıda, esnek şekilde yapılandırılabilir bir sensör füzyonu içermektedir. ANavS şirketi tarafından geliştirilen ve patentli yenilikçi sensör füzyon algoritmaları arasında RTK / PPP süreçleri ve AI yöntemleri (derin öğrenme / deep learning) ) de bulunmaktadır. ANavS sistemlerinin avantajları arasında yüksek doğruluk ve güvenilirlik, cazip fiyat, çok sayıda arayüz, kullanım kolaylığı, düşük ağırlık ve küçük boyutlar bulunmaktadır. Uygulamalar, araçlarda, robotlarda, İHA'larda, gemilerde, tarımda, lojistikte ve sporda yüksek otomasyonlu sistemleri içermektedir. Diğer uygulamalar ise ölçme, yeryüzü gözlemi ve hidrolojidir. Merakınızı uyandırabildik mi? O zaman lütfen bizimle iletişime geçin.

 6. JSC IC SPA ANDROID TECHNICS

  Rusya

  SPA Şirketler Grubu ”ANDROID TECHNICS”, 2009 yılından bu yana robotlar tasarlayıp üretmektedir. Endüstriyel robotlardan Uzaya tam bir uçuş döngüsü gerçekleştiren ilk astronot robot FEDOR'a kadar robot teknolojisinin yeni tüm yönlerine dinamik anlamda hakimdir. Teknik özelliklerden seri üretim otomasyonuna kadar tam bir ürün döngüsü sağlama yeteneği, ana avantajımızdır. Gelişim sağladığımız önde gelen alanlar şunlardır: - ENDÜSTRİYEL OTOMASYON VE ROBOT TEKNOLOJİSİ; - TIP TEKNOLOJİSİ; - ARAŞTIRMA MERKEZLERİ VE LABORATUVARLAR; - UZAY ARAŞTIRMALARI ALANINDA GELİŞMELER. 12 yıldır 110'dan fazla robotik sistem geliştirdik ve 15'in üzerinde patent tescili yaptırdık. Müşterilerimiz arasında Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Rusya Federasyonu Eğitim ve Bilim Bakanlığı, Rusya Federasyonu Sağlık Bakanlığı, "Roskosmos" Devlet Kurumu ve diğer işletmeler bulunmaktadır.

 7. ANADOLU ROBOTIK SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız Türkiye (Kayseri) de faaliyet göstermekte olup insansız sualtı ve su üstü sistemleri üzerine ar-ge faaliyetleri yürütmektedir. Bununla birlikte şirketimiz fason imalat sektöründe de faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde 3 adet dik işlem CNC freze, 3 adet de CNC torna mevcuttur. Solidcam ve swansoft programları kullanılarak parçaların dijital ortamda işleme modellemesi yapılıp ürünün en güvenilir şekilde imalatını sağlamaktayız. 0.009'a hassas işleme yapmaktayız. 60 rockwell c değerine kadar olan malzemeleri işlemekteyiz. Ayrıca 3D modelleme, çizim sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Daha önce ar-ge faaliyetlerimiz için insansız tekne ve insansız sualtı gibi karmaşık sistemlerin tasarımı, çizimi, modellemesi ve imalatı gerçekleştirilmiştir. Ar-ge faaliyetleri gösterirken başvurduğumuz diğer bir mühendislik alanı ise analiz mühendisliği olmaktadır. Bu kapsamda Ansys programını kullanmaktayız. Özellikle fluent ve static structural modüllerinde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Ar-ge faaliyetlerimiz sırasında teknemiz ve sualtı aracımızın akış analizleri (pitch, yaw, roll, drag force, batma) ve yapısal (malzeme ömrü, dayanımı, deformasyon ) analizlerini gerçekleştirdik. Ek olarak 3d Yazıcı hizmetimiz de bulunmaktadır. 3D aksesuar ve modelleme işlerini de gerçekleştirmekteyiz

 8. CILDAN MEKATRONIK SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  41 Yıllık Tecrübe; Yurt içinde ve yurt dışında sektörde prestijli bir marka ilkesini benimseyen Çildan, 1973 yılından bu yana edindiği iş tecrübesi, iş disiplini, kalite ve güven ile birlikte 41 yıldır faaliyet gösterdiği her sektörde aranan ve tercih edilen bir markadır. Misyon; Üretim sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak mekatronik sistemler için gerekli olan mekanik tasarım, mekanik üretim, elektrik tasarım, elektrik montaj ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaları kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile gerçekleştirerek inovatif bir yapı olmuştur. Vizyon; Faaliyet gösterdiği her sektöre önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede robotlar üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak. Ar-Ge; Başarılı bir Tübitak firması olan ve Dünya'daki gelişmeleri yakından takip eden Çildan; ilaç, kozmetik, tekstil, gıda, matbaa ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde, Türkiye'de ve Dünya'da ilk olma özelliği taşıyan projeler gerçekleştirdi. PROJELERİMİZ : IN MOULD LABELLING ROBOTS OTOMASYON PROJELERİ

 9. IBG HYDROTECH GMBH

  Almanya

  Kazısız boru rehabilitasyonu ve içme suyu ve kanalizasyon şebekelerinin temizlenmesi için yüksek kaliteli, sayısal, internet tabanlı sistemlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanız. Münferit sistem bileşenlerinden karmaşık araç eklentilerine ve içme suyu borusu rehabilitasyonu için dünya çapında sertifikalı inliner ürünlere kadar size kapsamlı bir ürün portföyü sunmaktayız. Cleaning - temizleme nozülleri; Hidrodinamik freze takımları, 1.000 m'ye kadar özel çözümler, temizleme hizmeti, robotik - DN 80 - 1.000 arası kazısız boru rehabilitasyonu için iş robotları. Kaplama - UV kürleme sistemleri; Buhar tesisleri; Emprenye sistemleri; İnversiyon sistemleri, IBB16®, UV Patch, UV Hat, Consumables – Reçine ve sertleştirici, UV kaplama, cam kaplama. Eğitimler, şantiye desteği ve özel projelerimizle de yanınızdayız. Teknik bilgi birikimimiz ve disiplinler arası geliştirme ekibimiz, bizi kazısız kanalizasyon rehabilitasyonu segmentinde ideal ortak haline getirmektedir.

 10. ZIMMER GROUP ITALIA

  İtalya

  Birinci plandaki ve güvenilir iş ortağınız şeklinde montaj ve manipülasyon sistemleri geliştirme hizmetleri sunuyoruz, ayrıca Sommer Automatic ve Zimmer ürünlerinin satış ve pazarlama çalışmalarını yürütüyoruz: mengeneler, döner üniteler, hız düşürücüler, takım değiştirme düzenekleri, dengeleme sistemleri, çarpışma önleme sistemleri, lineer kılavuzlar için kilitleme sistemleri, konveyörler, kavramalar, vantuzlar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz