• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • rotogravür - makineler

Sonuçlar

Rotogravür - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. CO.FO.ME.GRA. S.R.L.

  İtalya

  CO.FO.ME.GRA. S.R.L., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Santrfüjlü dökümhane makineleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Rotogravür - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Rotogravür - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulz-Röthis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. U-TECH MACHINERY CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  U-TECH MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Rotogravür - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nemlilik, özgül ağırlık, ph, kondüktivite ve viskozite ölçüm aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. YUBO INTERNATIONAL CO., LTD.

  Çin

  YUBO INTERNATIONAL CO., LTD., yılında kurulan ve Rotogravür - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - Sanayi İmalathaneleri, Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuncheng, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. INDIGITAL S.R.L.

  İtalya

  INDIGITAL S.R.L., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderno Dugnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIGATO MACCHINE GRAFICHE S.R.L.

  İtalya

  PIGATO MACCHINE GRAFICHE S.R.L., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcedo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MORGANA SYSTEMS LIMITED

  Birleşik Krallık

  MORGANA SYSTEMS LIMITED, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rotogravür - Makineler, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. F.M.I. FINANCIAL MERCURY INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  F.M.I. FINANCIAL MERCURY INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PIOLTELLO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WATKISS AUTOMATION LTD

  Birleşik Krallık

  WATKISS AUTOMATION LTD, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rotogravür - Makineler, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandy, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOGRAVURA - GRAVURAS METALICAS, S.A.

  Portekiz

  TECNOGRAVURA - GRAVURAS METALICAS, S.A., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rotogravür - Makineler, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. SAGI S.R.L.

  İtalya

  SAGI S.R.L., yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler, Matbaa harfleri fontları, Rotogravür - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VK ENGINEERS INDIA

  Hindistan

  VK ENGINEERS INDIA, yılında kurulan ve Rotogravür - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. ETIPOL A/S

  Danimarka

 2. ELLEGI S.A.S.

  İtalya

 3. MULTIDEA

  İtalya

 4. MACCHINE GRAFICHE BERNARDI S.R.L.

  İtalya

 5. SOM AMBALAJ GIDA TEMIZILIK URUN SAN. TIC. A. S

  Türkiye

  Çok hassas toleranslarda üretim yapabilen10 renk – 9 renk – 8 renk baskı makineleri ile sınırsız renk kombinasyonu imkanına sahip rotogravür baskı, solventli laminasyon, solventsiz laminasyon ve parsiyel cold seal uygulama imkanları ile çok amaçlı tesisinde BOPP, CPP, MOPP, HDPE, LDPE, PET, PVC, alüminyum folyo , iki ve çok katlı laminasyon, coldseal, termolak, PVDC lak uygulamaları ile istenilen ebatta üretim yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. На многофункциональном обьекте доступны следующие услуги: глубокая печать с 10-9-8 неограниченными цветовыми комбинациями цветов и с минимальным числовым отклонением, сольвентное ламинирование, ламинирование без растворителей и частичная холодная склейка, также мы используем БОПП (ВOPP), СПП (CPP), МОПП (MOPP), ПЭНД (HDPE), ПЭНП (LDPE), ПЭТ (PET), ПВХ (PVC), алюминиевую фольгу, двойное и многослойное ламинирование, холодную склейку, термолак, лак ПВДХ (PVdC), и предоставляем возможности нарезки в соответствии нужному размеру.