• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sünger taşı

Sonuçlar

Sünger taşı - Ithalat/Ihracat

 1. GRAVINA TUFI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRAVINA TUFI SRL, yılında kurulan ve Sünger taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Manyezit (Lüle taşı), kolon, Manyezit (Lüle taşı), binalar için taş işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravina In Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BLOKBIMS HAFIF YAPI ELEMANLARI

  Türkiye

  Blokbims Entegre Tesisleri 1997 yılında, ülkemiz yapı sektöründeki eksiklik görülerek, bims (pomza) hammaddesi ile yapı malzemeleri üretmek amacıyla, ERTAŞ GRUP çatısı altında, vizyoner, yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur.Blokbims Entegre Tesisleri Nevşehir’de bulunan, 1.200.000 m2 açık ve 35.000 m2 kapalı alandaki tesisinde, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve MASA marka Alman menşeili tam otomatik makinaları ile, ulusal ve uluslararası yönergelere uygun, 300.000 adet/gün kapasiteyle üretim yapmakta, ürünlerini 220 araçlık nakliye filosu ile müşterilerine ulaştırmaktadır.Ülkemizde, tüm Türkiye’ye dağılmış 445 tane bayi ve satıcımız, 11 kişilik teknik ekibimiz aracılığıyla hizmet veren BlokBims 47 ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. En çok istihdam sağlayan kurumlardan biri olarak Nevşehir Sigorta İl Müdürlüğü tarafından da ödül alan BlokBims, her geçen gün istikrarla büyümekte, gelişmekte ve sermayesini arttırmaktadır.Ayrıca, inovatif yaklaşımı ilke edinmiş olan BlokBims 3.000 K/wh güneş enerjisi santrali ile kendi elektriğini kendisi üretmekte, şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda doğa dostu bir yaklaşım sergilemektedir.BlokBims sektöründe saygı duyulan ve tercih edilen bir marka olmasının, ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili olduğu kadar, hammaddenin alınmasından, ürünün son kullanıcıyla buluşmasına kadar her aşamada rol alan insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir ve bu sebeple en önemli değerini

 3. ECODENIMSTONE EDS

  Türkiye

  We Added An Innovation To The Denim Industry! ! An average of 100 uses instead of pumice stone! Patented & Sustainable #EcoDenimStone #EDS Save time , Save water , Save Energy #SaveTheWorld Use #EcoDenimStone & #EDS to be part of sustainability! ♻️ www.ecodenimstone.com info@ecodenimstone.com www.edsdenimstone.com info@edsdenimstone.com

 4. MARMI CARRARA S.R.L.

  İtalya

  MARMI CARRARA S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IDEAMARMO S.R.L.

  İtalya

  IDEAMARMO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'ambrogio Di Valpolicella, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEIANA STEFANO

  İtalya

  DEIANA STEFANO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siniscola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TIRRENIA MARMI S.P.A.

  İtalya

  TIRRENIA MARMI S.P.A., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pietrasanta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MUTTI FRANCESCO S.R.L.

  İtalya

  MUTTI FRANCESCO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pietrasanta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FRAMAR MARMI DI FRATELLO MICHELE

  İtalya

  FRAMAR MARMI DI FRATELLO MICHELE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalbano Jonico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA GRANIT MARBLE ( S.N.C. ) DI SIMON NICOLO' FIGLI

  İtalya

  LA GRANIT MARBLE ( S.N.C. ) DI SIMON NICOLO' FIGLI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WUEFFE S.R.L.

  İtalya

  WUEFFE S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sünger taşı, yer kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca di Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARMI GIOVANNI ZUCCARELLO

  İtalya

  MARMI GIOVANNI ZUCCARELLO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicolosi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SUADONI VALORI MOHAMED S.R.L.

  İtalya

  SUADONI VALORI MOHAMED S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DANSK S.R.L.

  İtalya

  DANSK S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CECCONI MARMI S.R.L.

  İtalya

  CECCONI MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfidardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. R.B.

  İtalya

  R.B., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volterra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA FORNASA S.R.L.

  İtalya

  LA FORNASA S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Di Soligo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARMI ALFONSO DI ALFONSO ANGELANTONIO & C. S.N.C.

  İtalya

  MARMI ALFONSO DI ALFONSO ANGELANTONIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IDEAL MARMI ITALIA S.R.L.

  İtalya

  IDEAL MARMI ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DE GENNARO S.R.L.

  İtalya

  DE GENNARO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcellina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GI - ESSE MARMI DI SIMONCELLI MARCO & C. S.N.C.

  İtalya

  GI - ESSE MARMI DI SIMONCELLI MARCO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morciano Di Romagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SPERANZA F.LLI DI SPERANZA AUGUSTO E C. - S.N.C.

  İtalya

  SPERANZA F.LLI DI SPERANZA AUGUSTO E C. - S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PIEVE PORTO MORONE, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CARDUCCI MARMI DI CARDUCCI LEONARDO & C. S.N.C.

  İtalya

  CARDUCCI MARMI DI CARDUCCI LEONARDO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CARMELO MINISSALE

  İtalya

  CARMELO MINISSALE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ETNA STONE DI CAMPISI ALESSANDRO E CRISTAUDO SEBASTIANO S.N.C.

  İtalya

  ETNA STONE DI CAMPISI ALESSANDRO E CRISTAUDO SEBASTIANO S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TICCIATI TOSCO E C.

  İtalya

  TICCIATI TOSCO E C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. VICARI DANIO

  İtalya

  VICARI DANIO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CINI RICCARDO

  İtalya

  CINI RICCARDO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. F.LLI ZATTI S.N.C. DI ARNALDO ED ERNESTO ZATTI

  İtalya

  F.LLI ZATTI S.N.C. DI ARNALDO ED ERNESTO ZATTI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LAVORAZIONE MARMI S.G.M. DI GUIDOTTI PIERO E SALVATORI TONINO & C. S.N.C.

  İtalya

  LAVORAZIONE MARMI S.G.M. DI GUIDOTTI PIERO E SALVATORI TONINO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz