• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sünger taşı

Sonuçlar

Sünger taşı - Ithalat/Ihracat

 1. BLOKBIMS HAFIF YAPI ELEMANLARI

  Türkiye

  Blokbims Entegre Tesisleri 1997 yılında, ülkemiz yapı sektöründeki eksiklik görülerek, bims (pomza) hammaddesi ile yapı malzemeleri üretmek amacıyla, ERTAŞ GRUP çatısı altında, vizyoner, yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur.Blokbims Entegre Tesisleri Nevşehir’de bulunan, 1.200.000 m2 açık ve 35.000 m2 kapalı alandaki tesisinde, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve MASA marka Alman menşeili tam otomatik makinaları ile, ulusal ve uluslararası yönergelere uygun, 300.000 adet/gün kapasiteyle üretim yapmakta, ürünlerini 220 araçlık nakliye filosu ile müşterilerine ulaştırmaktadır.Ülkemizde, tüm Türkiye’ye dağılmış 445 tane bayi ve satıcımız, 11 kişilik teknik ekibimiz aracılığıyla hizmet veren BlokBims 47 ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. En çok istihdam sağlayan kurumlardan biri olarak Nevşehir Sigorta İl Müdürlüğü tarafından da ödül alan BlokBims, her geçen gün istikrarla büyümekte, gelişmekte ve sermayesini arttırmaktadır.Ayrıca, inovatif yaklaşımı ilke edinmiş olan BlokBims 3.000 K/wh güneş enerjisi santrali ile kendi elektriğini kendisi üretmekte, şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda doğa dostu bir yaklaşım sergilemektedir.BlokBims sektöründe saygı duyulan ve tercih edilen bir marka olmasının, ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili olduğu kadar, hammaddenin alınmasından, ürünün son kullanıcıyla buluşmasına kadar her aşamada rol alan insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir ve bu sebeple en önemli değerini

 2. ECODENIMSTONE EDS

  Türkiye

  We Added An Innovation To The Denim Industry! ! An average of 100 uses instead of pumice stone! Patented & Sustainable #EcoDenimStone #EDS Save time , Save water , Save Energy #SaveTheWorld Use #EcoDenimStone & #EDS to be part of sustainability! ♻️ www.ecodenimstone.com info@ecodenimstone.com www.edsdenimstone.com info@edsdenimstone.com

 3. MARMI CARRARA S.R.L.

  İtalya

  MARMI CARRARA S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IDEAMARMO S.R.L.

  İtalya

  IDEAMARMO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'ambrogio Di Valpolicella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LINEA MARMO S.R.L.

  İtalya

  LINEA MARMO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canneto Sull'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARIETE MARMI S.R.L.

  İtalya

  ARIETE MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IDEALMARMI S.R.L.

  İtalya

  IDEALMARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FRA MAR S.R.L.

  İtalya

  FRA MAR S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolce', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CERESER MARMI S.P.A.

  İtalya

  CERESER MARMI S.P.A., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli Veronese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MARMI GRANITI F.LLI BONA S.N.C.

  İtalya

  MARMI GRANITI F.LLI BONA S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TAMBURINI WALTER & C.

  İtalya

  TAMBURINI WALTER & C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MENICHINI ALBERTO-LAVORAZIONE MARMI

  İtalya

  MENICHINI ALBERTO-LAVORAZIONE MARMI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vermezzo Con Zelo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CASO ALFREDO

  İtalya

  CASO ALFREDO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Superiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BABUSCI MARMI S.R.L.

  İtalya

  BABUSCI MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ardea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LAVORAZIONE MARMI DI LEO FRANCESCO C. S.N.C.

  İtalya

  LAVORAZIONE MARMI DI LEO FRANCESCO C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piombino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EDIL MARMI

  İtalya

  EDIL MARMI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giugliano In Campania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI SIANO S.R.L.

  İtalya

  F.LLI SIANO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venafro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARMI P.S. S.R.L.

  İtalya

  MARMI P.S. S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolce', İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SARIMAR S.R.L.

  İtalya

  SARIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Affi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LITHO PROJECT S.R.L.

  İtalya

  LITHO PROJECT S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grezzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MARMI BETTINI DI BETTINI GIANNI

  İtalya

  MARMI BETTINI DI BETTINI GIANNI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sestola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CENTRO MARMI S.R.L.

  İtalya

  CENTRO MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montegiorgio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETA' ARTIGIANI DEL MARMO S.R.L.

  İtalya

  SOCIETA' ARTIGIANI DEL MARMO S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. P.C. MARMI DI PAVAN E CACCETTA S.N.C.

  İtalya

  P.C. MARMI DI PAVAN E CACCETTA S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campogalliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. C.L.A.M.

  İtalya

  C.L.A.M., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARSOTTO

  İtalya

  MARSOTTO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GIORGINI FRATELLI S.R.L.

  İtalya

  GIORGINI FRATELLI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVA GRANITI E MARMI DI PRADERIO CLAUDIO & C S.N.C

  İtalya

  NUOVA GRANITI E MARMI DI PRADERIO CLAUDIO & C S.N.C, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CRAGLIA MARMI S.R.L.

  İtalya

  CRAGLIA MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE.

  İtalya

  GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Sünger taşı, Mermer, Sünger taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz