• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sürekli dahili taşıma işlemleri - sistemler

Sonuçlar

Sürekli dahili taşıma işlemleri - sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. TRAPO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Westphalian kasabası olan Gescher-Hochmoor'da bulunan TRAPO GmbH, endüstriyel otomasyon ortağıdır. Temel uzmanlıkları arasında dünya çapında tasarım ve mühendislik, üretim ve devreye almanın yanı sıra üretim ve lojistikteki makineler ve tertibatlar için satış sonrası hizmetler yer almaktadır. Sanayide, TRAPO çözümleri toplama, paketleme, paletten çıkarma, paketleme, depolama, tasnif ve dağıtım teknolojisinde kullanılmaktadır. Hedef: Tüm üretim süreçlerinin otomasyonuna yönelik küresel olarak artan talebi karşılamak. Talep: İhtiyaç ortaya çıkmadan önce çeşitli üretim süreçlerini otomatikleştirmek için çözümler sunmak. Dünya çapındaki müşterilerimiz, 60 yılı aşkın süredir edindikleri deneyim ve bilgi birikiminden yararlanmaktadır. TRAPO GmbH, en son teknoloji ile üretimde ve iç lojistikte sorunsuz geçişler için dünya çapında yeni standartlar belirliyor. Araştırma ve geliştirme, kurum içi teknik merkezde her zaman merkezi bir rol oynamıştır. TRAPO GmbH, müşterileriyle birlikte en uygun çözümleri geliştirir ve TRAPO teknik merkezinde tüm fonksiyonları gerçek koşullar altında test eder.

 3. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1939 yılından bu yana çeşitli sanayi sektörlerinde titreşimli konveyörler ve proses mühendisliği ürünleri için yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunan AViTEQ dünya çapındaki servis ağıyla her zaman yanınızdadır.

 4. IBH INGENIEURBETRIEB HENKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Özel makine imalatı; müşterilerimize tasarımdan, konstrüksiyon, imalat, otomasyon ve son montaja kadar tüm çözümleri tek elden sağlıyoruz. Firma sloganı: "Kimsenin kendisine güvenip yapamadığı işi Henke yapar! " Şirket hizmetlerinden sadece birkaç tanesi: Konstrüksiyon ve imalat: Silindirli taşıma hatları, tertibatlar, taşıma tertibatları, manipülatörler, devirme donanımları, döndürme tertibatları, sevk sistemleri, zincirli sevk sistemleri, silindirli hatlar (silindirli sevk hattı), ağır yük silindirli taşıma hatları.

 5. MINITEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassaslık ve mükemmellik: Bu MiniTec GmbH şirketini tanımlamaktadır. 1986 yılında minyatür lineer kılavuzlarla başlayan çalışma, zaman içinde gelişerek, dokuz tesiste yaklaşık 360 çalışanı ve dünya genelinde 60'dan fazla iş ortağı ve servis destek noktasıyla, dünya çapında tanınan komple bir hizmet sağlayıcıya dönüşmüştür. Kapsamlı ürün portfolyosuna yüksek kaliteli alüminyum profiller, yüksek performanslı konveyör teknolojileri dahildir, (örneğin. Konveyörler, hassas doğrusal kılavuzlar, profil sistemleri, itfaiye teknolojisi ve ergonomik çalışma alanı sistemleri. MiniTec şirketi, otomasyon teknolojisi ve özel makine yapımı alanlarında çeşitli çözümler sunmaktadır. MiniTec'de, sızıntı testi ve girdap akımı testi için test sistemlerinden, konveyörler, rulolu konveyörler, spiral konveyörler veya dişli bantlı konveyörler gibi verimli konveyör sistemlerine ve tek parça akışı için montaj teknolojisi çözümlerine, malzeme elleçleme ve Kanban sistemlerine kadar, montaj hattınızı veya mevcut üretim süreçlerinizi optimize ve otomatize edebileceğiniz birçok olanak bulabilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STATEC BINDER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Dökme malzemelerin ambalajlanması ve paletlenmesi hususunda esnek çözümler söz konusu olduğunda, STATEC BINDER aranan bir uzmandır. Merkezi Avusturya'nın Steiermark eyaletindeki Gleisdorf'da bulunan şirketin dünya çapında 1.200'den fazla başarılı sistemi bulunmaktadır. STATEC BINDER, tüm makineleri kendi ISO 9001 sertifikalı işletmesinde geliştirir ve üretir. 40 yıllık tecrübesiyle, STATEC BINDER yüksek performanslı açık ağızlı torba ambalajında teknoloji lideridir ve şirketin adı mutlak güvenilirlik, yenilik ve hassasiyet anlamına gelir. En yüksek kalitede müşteri odaklı ürün portföyü İster plastik granüller isterse de hayvan yemi, pirinç, tahıl, şeker veya sun i gübre olsun – kapsamlı ürün yelpazesi, tüm sektörler için en yüksek kalitede müşteri odaklı çözümler sunar. Başarının anahtarı olarak müşteri hizmetleri STATEC BINDER'in teknik bilgi birikimi, 40 yılı aşkın süredir ambalajlama sanayisindeki tecrübesini dünya çapında 1.200'ün üzerinde kurulu makineyle birleştirmektedir.

 2. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 3. USED-INDUSTRY.COM POWERED BY SGR-PRODUCTS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Size şirket tasfiyelerinden, makine yenilemelerinden veya yer değiştirmelerden elde edilen geniş bir kullanılmış makine ve tesis yelpazesi sunuyoruz. Şirketin kurulduğu 2003 yılından bu yana ürün portföyümüz istikrarlı bir şekilde genişledi. Buna, diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki sektörlerden makine ve ekipmanlar dahildir: - Endüstriyel tesisler - Metal işleme makineleri - Ağaç işleme makineleri - Plastik işleme makineleri - Proses mühendisliği - İçecek makineleri - Salon inşaatı - Depolama teknolojisi - Pompa teknolojisi

 4. TRANSVER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Altendorf'taki TRANSVER AG, 1968'deki kuruluşundan bu yana, özellikle gıda endüstrisi için hijyenik bantlı konveyör bileşenleri ve komple sistemler konusunda dünya çapında aranan bir uzman olmuştur. Bu işbirliği ve wash-down portföyünün en son gelişimi, ROTZINGER Group'a ürün portföyünde ideal bir genişleme ve teknolojik ilerleme getirmiştir. Uzun yıllara dayanan deneyimi, bisküvi taşıma sistemleri ve boşaltma istasyonları alanındaki güvenilir sistemleri ve aynı zamanda eğimli kayış ve açılı kayışları ile TRANSVER dünya çapında bir isim yapmıştır. TRANSVER aktif olarak yeni trendleri şekillendirmektedir. Örneğin, ekmek üretiminde küflenmeyi önlemek için yeni bir Hijyen hattı, büyük bir İsviçre fırınıyla işbirliği içinde geliştirildi ve halihazırda birçok projede kullanıldı. TRANSVER, kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu olma açısından standartları belirlemektedir.

 5. MBM INNOVATIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBM innovations GmbH vakum paketleme makineleri ve konveyör teknolojisi üretmektedir. Augsburg merkezli bir aile şirketi olarak, vakum paketleme alanında 50 yılı aşkın deneyim ve yetkinliğimizle ikna ediyoruz. GERÇEK KATMA DEĞERE SAHİP VAKUMLU PAKETLEME MAKİNELERİ. Atmosferik VSM® sistemli vakum paketleme makinelerinin geliştirilmesi ve yapımı ile kaliteyi, yeniliği ve yetkinliği temsil ediyoruz. İşimizin odak noktası her zaman dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için mümkün olan en iyi ambalaj çözümünü geliştirmektir. Ürün portföyümüzde çok çeşitli tam ve yarı otomatik paketleme sistemlerinin yanı sıra ideal alan kullanımı için özelleştirilmiş taşıma teknolojisi ve üretim ve paketleme sürecinde ürünlerin taşınması için ek ekipmanlar bulunmaktadır. Farklı sektörler için güçlü çözümler sunuyoruz. Çok çeşitli gıda maddelerinin vakumla paketlenmesinden farmasötik ve endüstriyel ürünler için paketleme sistemlerine kadar. YENİLİKÇİ FİKİRLER VE AMBALAJ TUTKUSU. Geniş uzmanlık, mükemmel tavsiyeler, kapsamlı proje deneyimi ve hepsinden önemlisi: yaratıcı fikirler ve çözümlere yeni yaklaşımlar. Bu fark yaratır. Farklılaştırılmış paketleme makineleri portföyümüzle halihazırda çok çeşitli uygulama senaryolarını kapsıyoruz, ancak "kullanıma hazır" çözümler her müşteri veya her ürün için bir seçenek değildir. Yüksek esnekliğimiz bizi özel çözümler için uzman yapıyor.

 1. TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge

  1936 yılından buna taşıyıcı bant ve konveyör bant kayışları alanında faaliyet gösteren bir uzman kuruluş olan TANALS; GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT gibi önemli ortaklarından aldığı güçle performans iyileştirmeye yönelik teknik çözümler geliştiren ve sunan Alsas'ta konumlanmış bir üreticidir. Tanals aynı zamanda, poliüretan dişli kayışlar ve konveyör bantları için sökülebilir mekanik bağlantı gerçekleştirme süreci ile ilgili (ERO JOINT®) patent başvurusunda bulunmuştur. ARGE hizmetimiz, uygulamanıza uygun ürünleri geliştirmek veya transmisyonlarını boyutlandırma için tüm deneme ve hesaplama yöntemlerine sahiptir. Yapımız, araçlarımız ve organizasyonumuz acil olarak size destek vermemizi sağlar. (Telefon ile fiyat ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz). Ekiplerimiz konveyör bantların ve kayışların yerinizde montajını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir. Özel uygulama taleplerinin çözümleri kurum içinde araştırılır ve gerekli üretim gerçekleştirilir.

 2. ERO JOINT .TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Alsas (Fransa) bölgesinde yerleşik Tanals işletmesi poliüretan yivli kayışlar ve taşıyıcı bantların sökülebilir mekanik birleştirme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde devrim yarattı. Arıza gidermede veya sürekli kullanılan ERO Joint® sistemi kayışlarınızın çok çabuk değiştirilmesini mümkün kılıyor. Bu birleştirme tipi 8 mm. veya daha büyük adımlı herhangi bir yivli kayışta uygulanabilir. Araştırma ve Geliştirme servisimiz aktarım hatlarınızı boyutlandırmak veya uygulamanıza göre özel uyarlanmış ürünler geliştirmek için gerekli tüm bilgi işlem ve test olanaklarına sahiptir.

 1. RBL - REI

  Fransa

  Verified by europages badge

  RBL-REI, dökme katı malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması ve taşınmasına yönelik ekipmanlar konusunda uzmanlığıyla dünyaca tanınmış bir kuruluştur. Depolama, yükleme ve boşaltma, dozajlama, tartma ve karıştırma konularında ekipmanlar sunan kuruluşun sadece tünel açma makineleri alanına yönelik bir bölümü de bulunmaktadır. Taşınan malzemelerin çeşitliliği konusunda bir sınırlamamız yoktur sadece katı ve kuru olsun yeter: agrega tipi malzemeler, kum - çakıl, gübre, çimento, klinker, kömür, kireçtaşı, tahıl, biyogaz üretim maddeleri, kükürt, kireç, toprak.

 2. ITISYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  20 yıldan beri karmaşık ve fonksiyonel sistemler üretimi konusunda çalışan Itisystem firmasının özelliği, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış komple dozaj sistemleridir. Firma, müşterilerinin malzeme işleme, tartma, karıştırma, tozların, granüllerin ve sıvıların dozajını ayarlama ve metallerin ayrılması gibi taleplerini karşılamak üzere uzmanlıklarını, yenilik gücünü ve profesyonelliğini onların hizmetine sunmaktadır. Şirketin dozaj hatları İtalya ve Dünyada başarılı bir şekilde tanınıyor ve kullanılıyor.

 3. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Konveyör bileşenleriTel konveyör bantlarıKonveyör bileşenleri Wire Belt, paslanmaz çelikten mamul açık bant konveyörlerin yanı sıra diğer konveyör sistemlerinin dünyadaki lider üreticilerinden biridir.

 4. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Vidalı konveyörler, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traiskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. COLOMBO PIETRO DI ALBERTO COLOMBO & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLOMBO PIETRO DI ALBERTO COLOMBO & C. SNC, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elevatör bantları, mekanik ve gıda endüstrisi için taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiono, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHEUCH COMPONENTS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHEUCH COMPONENTS GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vidalı konveyörler, Helezon konveyör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurolzmünster, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. NERAK GMBH FÖRDERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  NERAK GMBH FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. damperli elevatörler, Dikey bantlar, Konveyörler, konveyör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hambühren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, merdaneli planyalar, Ofis dolapları, Taşıma makaraları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. RUEZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUEZ GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manyetik ayırıcılar, hurda transportörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Schussenried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILTSCHE FÖRDERSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILTSCHE FÖRDERSYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Plastik ambalaj, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, kağıt germe aleti, otomatik streç film sarma makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldkronach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WIRA ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIRA ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHRAGE GMBH ANLAGENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHRAGE GMBH ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sande, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TECNORULLI S.R.L. CON SOCIO UNICO

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNORULLI S.R.L. CON SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, ticari mal mekanik transportörü için rulolar, rulo, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, tekerlekli transportörler, amortisör rulolar, ticari mal mekanik transportörü için rulolu konveyörler, rakkas rulolar, Konveyör aletleri için tekerlek ve makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Lupatoto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RATEC GMBH RATIONALISIERUNGSTECHNIK & VERFAHRENSTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RATEC GMBH RATIONALISIERUNGSTECHNIK & VERFAHRENSTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava temizleme, Yüklü katı cisimler için konteyner doldurma ekipmanı , Filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Veit, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSTEC FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRANSTEC FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BBM EHRHARDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BBM EHRHARDT GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beckum, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sürekli dahili taşıma işlemleri - sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.619 Şirketler