• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sürgülü raylar ve şasiler

Sonuçlar

Sürgülü raylar ve şasiler - Ithalat/Ihracat

 1. RODRIGUEZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RODRIGUEZ GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MULTISLIDES TELESKOPSCHIENEN HOLGER STOOF

  Almanya

  Verified by europages badge

  MULTISLIDES TELESKOPSCHIENEN HOLGER STOOF, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERO-FÜHRUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERO-FÜHRUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Löffingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXXELLIN LINEAR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXXELLIN LINEAR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolmirstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DR. ERICH TRETTER, MASCHINENELEMENTE GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  DR. ERICH TRETTER, MASCHINENELEMENTE GMBH & CO., yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rechberghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHUNK INTEC GMBH SPANN- UND GREIFTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHUNK INTEC GMBH SPANN- UND GREIFTECHNIK, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Allhaming, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. MODERN PLASTIK VE METAL SANAYI

  Türkiye

  MODERN PLASTİK; 1995 yılında Çalı Sanayi Bölgesinde Otomotiv Ana, Yan ve diğer Sanayilere hizmet vermek üzere Bursa’da kurulmuştur. Firmamız; 2001 yılından itibaren ’’ HOSAB ’’ Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 1500 m2 lik kendi üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. 1982 yılından beri otomotiv ana sanayileri ile beraber çalışmaktayız. Otomotiv sanayinin disiplini ile müşteri memnuniyeti kesinlikle ilk planda gelmektedir.Firmamız yurt içi ve yurtdışında; Otomotiv, beyaz eşya, ilaç ve gıda gibi birçok sektörde hizmetlerine devam etmektedir.AR-GE çalışmalarınızda KALİTE ve MALİYET ön planda tutulmaktadır. Firmamız 1995 yılından günümüze; P.P.(Polipropilen), EVA, kartonplast ve plastik gruplarının değişik yapılarıyla koruyucu, hassas malzeme taşıyıcı çok çeşitli ürünler tasarlamış, üretileni korumaya yönelik müşteri talep ve isteklerini değerlendirerek ürün odaklı üretimlerde bulunmuştur.İstenilen her ölçü ve şekilde, hiçbir hava şartlarından etkilenmeyen Akıllı kutu (Euro palet) üretimi, boyalı parça, hassas parça taşımaları için oluklu Polipropilen, eva, kumaşlı malzeme, PE süngerli malzemelerden taşıyıcı, koruyucu seperatör üretimi, kartonplast, oluklu levhadan standart ve özel ölçü taşıma kutuları ve seperatörleri üretimi ile taşıma ve koruma sorunlarınızı güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. İsteğe bağlı olarak çizilmez özel kumaş kaplı hassas taşıma kutu ve seperatör üretimimiz ile de sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

 3. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 4. BAIER GMBH

  Almanya

  Baier hareket ediyor. Baier şirketi, 40 yılı aşkın süredir, hareketli cephe elemanlarının geliştirilmesi, üretimi ve Almanya çapında montajında ​​uzmanlaşmıştır. Klasik hafif metal konstrüksiyona ek olarak, bir dizi sürgülü pencere ve sürgülü panjur, tahrik teknolojisi, otomatik kapılar, çatı panjurları ve kapı teknolojisi hizmetlerini de sağlamaktayız. Baier aynı zamanda tanınmış markaların çatı pencerelerinin de bayiliğini yapmaktadır. Baier müşteri hizmetleri ger gün yaşanan bir felsefedir. Çünkü, sadece müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak üretilen, güvenilir bir şekilde teslim edilip, monte edilen ürünler, nihayetinde keyif verebilir ve hareketli anlar yaratabilirse, Baier müşterilerinin takdirlerine layık olabilir. Baier, sizi istek ve fikirlerinizle asla yalnız bırakmaz. Gelişmiş proje yönetimi, yalın ve esnek organizasyon yapısı, güvenli depolama ve sürekli meslek içi eğitim, ürünlerimizin güvenilirliği için önemli faktörlerdir.

 5. ALPROF ALUMINYUM PROFILES

  Türkiye

  Alprof Alüminyum'a HoşgeldinizFirmamız bünyesinde bulundurduğu aylık 2000 ust Extrizyon Pres ve 8 mt uzunluğa kadar olan profilleri eloksal kaplayabilme teknolojisine sahip olan eloksal tesisi ile; Alüminyum profil sektörü, elektrik-elektronik sanayi, makine ekipmanları, kimya, mimari uygulamalar, otomotiv ve inşaat gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalara geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile hitap etmektedir. Modern, ekonomik, kullanışlı ve kaliteli alüminyum profiller üretip eloksal kaplaması yapılmaktadır. Kurulduğu günden itibaren sektöründe öncü olmayı hedeflemiş, kaliteyi güveni ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bu hedeflerini daha da ileri götürmek olan firmamız, fabrikamızı bütünleşik bir yapıya kavuşturmak için tüm teknolojik altyapısını oluşturmuştur.Firmamız bünyesinde bulundurduğu aylık 2000 ust Extrizyon Pres ve 8 mt uzunluğa kadar olan profilleri eloksal kaplayabilme teknolojisine sahip olan eloksal tesisi ile; Alüminyum profil sektörü, elektrik-elektronik sanayi, makine ekipmanları, kimya, mimari uygulamalar, otomotiv ve inşaat gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalara geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile hitap etmektedir.Modern, ekonomik, kullanışlı ve kaliteli alüminyum profiller üretip eloksal kaplaması yapılmaktadır. Kurulduğu günden itibaren sektöründe öncü olmayı hedeflemiş, kaliteyi güveni ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bu hedeflerini daha da ileri götürmek olan firmamız, fabrikamızı bütünleşik bir yapıya kavuşturmak için tüm teknol

 1. NADELLA GMBH

  Almanya

  NADELLA GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nufringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IMOTEC MONTAGETECHNIK GMBH

  Almanya

  IMOTEC MONTAGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Planegg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IBH INDUSTRIEBEDARF HERMANN PETRAKOVITSCH GMBH

  Avusturya

  IBH INDUSTRIEBEDARF HERMANN PETRAKOVITSCH GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bruck/mur, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. GMT EUROPE GMBH

  Almanya

  GMT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerstede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROFILSCOPE SCHIENEN UND PROFILE GMBH

  Almanya

  PROFILSCOPE SCHIENEN UND PROFILE GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LINEARTECHNIK STUTTGART GMBH

  Almanya

  LINEARTECHNIK STUTTGART GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberboihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROSA GMBH

  İsviçre

  ROSA GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Langenthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMOTION GMBH

  Almanya

  UNIMOTION GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberndorf Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SFERAX SA

  İsviçre

  SFERAX SA, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cortaillod, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. DÜSTERHUS GMBH

  Almanya

  DÜSTERHUS GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğrusal kılavuzlar, Konik kovan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Detmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STOPAR DESIGN D.O.O.

  Slovenya

  STOPAR DESIGN D.O.O., yılında kurulan ve PVC pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Sürgülü raylar ve şasiler, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Sürgülü raylar ve şasiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Štore, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNISCHE ANTRIEBSELEMENTE GMBH

  Almanya

  TECHNISCHE ANTRIEBSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MEW MASCHINENELEMENTE GMBH

  Avusturya

  MEW MASCHINENELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. LISCO GMBH

  Almanya

  LISCO GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bargteheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. W & P GEAT GMBH GERÄTEBAU UND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK

  Almanya

  W & P GEAT GMBH GERÄTEBAU UND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürgülü raylar ve şasiler, Taşıyıcı bandlar, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Paletleme - Makineler, Sürgülü raylar ve şasiler, Taşıyıcı bandlar, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Paletleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MM ENGINEERING GMBH

  Almanya

  MM ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baiern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOTRON STEUERSYSTEME GMBH

  Almanya

  MOTRON STEUERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomatik pilot ekipmanları, doğrusal kılavuzlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomatik pilot ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heßdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BORTOLUZZI SISTEMI S.P.A.

  İtalya

  BORTOLUZZI SISTEMI S.P.A., yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belluno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LTK LINEARTECHNIK KORB GMBH

  Almanya

  LTK LINEARTECHNIK KORB GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü raylar ve şasiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ELLEFFE S.N.C. DI GELATI LOREDANO & C.

  İtalya

  ELLEFFE S.N.C. DI GELATI LOREDANO & C., yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Sürgülü raylar ve şasiler, Endüstriyel Hırdavat, Sürgülü raylar ve şasiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz