• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sürgülü yataklar

Sonuçlar

Sürgülü yataklar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 2. SL GLEITLAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SL Gleitlagertechnik GmbH şirketinin faaliyet alanı, metal, metal alaşımları, sinterlenmiş metal alaşımları, plastik malzemeler ve bunların karışımından oluşan kendinden yağlamalı, bakım gerektirmeyen sürgülü yatakların geliştirilmesi, üretimi, danışmanlığı, satış ve dağıtımıdır.Şirketin ürün yelpazesi, kullanım koşullarına bağlı olarak, yağlayıcı deposuna ve çok çeşitli yağlayıcı kombinasyonlarına sahip geleneksel bronz tabanlı kızaklı yataklardan, elektrolitik korozyonu ortadan kaldırmak için yeni geliştirilmiş %99, 9 yüksek saflıkta ve kimyasal olarak nötr grafit ürünlere kadar uzanmaktadır. SL Gleitlagertechnik GmbH şirketi dünyanın her yerine sevkiyat yapmaktadır, ihracatın üretimdeki payı %60 seviyesinin üstündedir. Özel ürünler, kimya sanayisindeki agresif ve radyoaktif ortamlarda kullanılmak üzere için kuru yağlayıcılı, yüksek saflıkta nikelden mamul kızaklı yataklar ve 850°C sıcaklığa kadar belli çalışma koşullarında kullanılabilen yüksek sıcaklık kızaklı yataklardır.

 3. GLEITLAGERTECHNIK ESSEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Size, yeni üretilmiş ve rejenerasyondan geçmiş kaymalı yatakların ve bileşenlere ilave olarak, tüm montaj grupları veya özel çözümler de sunmaktayız. Rulmanlarınız bizimle iyi ellerde. Müşterilerimiz arasında çok çeşitli sektörlerden tanınmış şirketleri sayabilmekten ve onların özel gereksinimlerine uygun olarak yüksek kaliteli kaymalı yataklar tasarlamaktan, imal etmekten ve üretmekten gurur duyuyoruz. EN ISO 9001: 2008'e göre DNV tarafından defalarca onaylanmanın yanı sıra, kilit müşterilerimiz tarafından da sürekli denetlenmekteyiz. Alman Tahribatsız Muayene Derneği'nin (DGzfP: Deutsche Gesellschaft für zerstörungsfreie Prüfung E. V.) bir üyesi olarak, yeni tahribatsız muayene yöntemlerinin araştırılması ve geliştirilmesine de katılmaktayız. Berlin'deki KST GmbH ve Görlitz'deki TKG GmbH ile birlikte Gleitlagertechnik Essen GmbH güçlü bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Bu üç şirketin farklı becerilerinin ve önceliklerinin birleşimi, size daha esnek ve hassas tepki verebilmemiz için size özel çözümler sunmamızı olanaklı kılmaktadır

 4. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kapsamlı, kullanıcı odaklı hizmet konseptimiz ABEG, rulman seçiminde ve tedariğinde ve bununla bağlantılı tüm bileşenlerde devrim niteliğindedir: Dünya pazarını sadece teknik açıdan değil aynı zamanda ekonomik ölçütlere göre şeffaflaştırırız ve şirketler, mühendisler ve satın alanlar açısından yeni bakış açıları sunarız. Dünya pazarında bulunan tüm rulmanları fiyat-performans açısından analize etme ve değerlendirme, dört ürün hattında sınıflandırma Premium, Supra, Eco ve EasyRoll, entegre kullanım ömrü hesaplaması dahil ücretsiz çevrim içi sorgulama fonksiyonu (Quickfinder), mühendisler için (ABEG Quickfinder professional) profesyonel seçim ve hesaplama yazılımı, kapasite dikkate alınarak stok durumuna saniyeler içinde genel bakış, amaca uygunluk, kullanılabilirlik ve ürün fiyatı, üreticileri aşan kalite yönetimi ve DIN ISO 9001: 2015 ve DIN ISO 14001: 2 uyarınca sertifikalar sayesinde kalite güvencesi.

 5. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLT BEARINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hallauer Gruppe GLT Gleitlagertechnik ve LHG Gleitlagerkomponenten şirketleri 40 yıldan bu yana kızaklı yatak ve bunların bileşenlerinin geliştirme, üretim, satış ve dağıtımı ile iştigal etmektedir.

 2. GGB

  Almanya

  Verified by europages badge

  GGB, sürgülü yatak ve yüzey teknolojisinden minimum sürtünme kaybıyla hareket ettirilmesine katkı sağlar. GGB ABD, Almanya, Fransa, Brezilya, Slovakya ve Çin'deki araştırma ve geliştirme, test ve üretim fabrikalarında dünya çapında müşterilerle sıkı işbirliği içinde verimli ve çevre dostu olan müşteriye özgü tribolojik tasarım çözümleri üzerinde çalışıyor. GGB mühendisleri teknik bilgilerini ve birçok endüstri, otomobil endüstrisi, hava ve uzay yolculuğu ayrıca endüstriyel üretim dahil triboloji hakkındaki coşkularını paylaşıyorlar. GGB yüzeyleri için tribolojiye yönelik ayrıntılı bilgiler için www.ggbearings.com adresini ziyaret edin. GGB, EnPro Industries (NYSE: NPO) şirketidir.

 3. MELUCCI - CUSCINETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Giovanni Melucci tarafından kurulan Melucci srl, 1950'lerden beri piyasada varlığını sürdürmekte olup zamanla rulman dağıtımı alanında büyümüş, şanzıman alanında uzmanlaşarak, ürün yelpazesine kayışlar, kasnaklar, zincirler, taçlar, zincir dişlileri vb. ekleyerek endüstriyel malzemeler alanında dünya liderleri ile işbirliği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. SKF, Timken, Ina ve Nadella, kendi pazar segmentlerinde evrensel olarak lider olarak kabul edilen firmalardır.

 4. IGUS® GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IGUS® GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli kablolar, 3D yazıcı doğrusal teknikleri, Tahrik teknolojisi, Enerji iletimleri, Enerji zincirleri, Küresel kaymalı yataklar, Dişli tahrik sistemleri, Hazır tahrik hatları, Hazır enerji zinciri sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAMA BUSHINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAMA BUSHINGS GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, bronz burçlar, Küresel kaymalı yataklar, têtes artıculées***, bimetalik bilezik, sürgülü plakalar, yüksek performanslı plastikler, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KS GLEITLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KS GLEITLAGER GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rulmanlar, sürekli akışlı ergitme hatları, Kaymalı yataklar , burçlar, Demirsiz ağır metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Leon-Rot, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SINTERSHOP

  Almanya

  Verified by europages badge

  SINTERSHOP, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Grainet, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LBI GUSS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LBI GUSS GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLOMBACH SCHLEIFSPINDELN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLOMBACH SCHLEIFSPINDELN GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CSB GLEITLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CSB GLEITLAGER GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hiddenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KBT KNAPP WÄLZLAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sürgülü yataklar, Conta halkaları, Küresel kaymalı yataklar, Sürgülü yataklar, Bilyalı rulmanlar, iğneli rulmanlar, masuralar rulmanlar, rotil başları, Konik kovan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GLEITLAGER UND METALLVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GLEITLAGER UND METALLVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osterwieck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PAN-METALLGESELLSCHAFT BAUMGÄRTNER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAN-METALLGESELLSCHAFT BAUMGÄRTNER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BEARING SERVICE WÄLZLAGER-VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEARING SERVICE WÄLZLAGER-VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIBA INDUSTRIAL BEARINGS

  Almanya

  Verified by europages badge

  MIBA INDUSTRIAL BEARINGS, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Conta halkaları, Kaymalı yataklar , rulmanlar, Conta halkaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CASPAR GLEITLAGER GMBH

  Almanya

  Caspar Gleitlager Almanya'nın önde gelen özel kaymalı rulman üreticilerinden biridir. Müşteriye özel kaymalı yatakları tüm yaygın malzemelerden kısa sürede üretecek olanaklara sahibiz. Standart bir ürün veya katalog malzemesi gereksinimlerinizi karşılamadığı her zaman, sizin yanınızdayız. Müşteri olarak büyük avantajınız: - Motivasyonu yüksek bir ekip, - Sizin için buradayız, - Kendi üretimimiz, - Ancak bu şekilde kısa sürede yüksek kalite sağlayabiliriz, - Modern makine parkı, - Modern makinelerde sizin için çalışan yüksek nitelikli personel, -Standart parçalar stoklarımızda mevcuttur. Sinerjiyi kullanmak suretiyle yetkinlikleri bir araya getiriyoruz. Ürün portföyümüzü mükemmel bir şekilde tamamlamak için İtalyan iş ortağımız Poggi transmissioni meccaniche ile birlikte çalışmaktayız. Triger kayışları ve kasnaklar, V kayışları ve kasnaklar, konik dişliler ve diğer tahrik bileşenlerinin satış ve dağıtımını yapmaktayız. Dişli kayış kasnakları gibi özel bileşenler de mevcuttur ve bunların teklifini de verebilmekteyiz.

 2. SAMR

  Fransa

  SAMR işletmesi kol yatakları ve düz ana yatak üretiminde uzmandır. Kol yatakları, burçlar, pabuçlar, düz ana yataklar ve tüm sürtünmeli parçalar için iki veya üç metal alaşımlı malzemelerden düz ana yataklar imal ediyoruz. Ayrıca sizlere düz ana yatak bakım ve koruma hizmetleri sunuyoruz. Basit veya karmaşık, sabit veya değişken geometrili delik taşlama teknolojisinin ustasıyız. SAMR bağımsız ve entegre bir üretim tesisidir.

 3. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS- GMBH

  Almanya

  WAELAG Wälzlager Vertriebs-GmbH şirketi takım tezgahları üretimi, özel makine üretimi, elektromotor üretimi, ölçüm ve ayar teknolojisi, havacılık teknolojisi ve onarım teknolojisi, doğrusal yönlendirme ve boşluk keçeleri tedarikçisidir. Makaralı yatak ve conta alanındaki ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: Makaralı yatak (metrik ve emperyal), Minyatür bilyeli rulman, NIRO yatakları, milli bilyeli rulman, makine mili, köstek birimi, labirent ve boşluk keçeleri ve yağlayıcı maddeler.

 4. FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH

  Almanya

  FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH: sürgülü yatak uygulamalarındaki iş ortağınız. Sanayi için kendinden yağlamalı, yüksek kaliteli sürgülü yatak ürünlerimiz ve servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Bakım gerektirmeyen endüstriyel kayar yataklar en yüksek gereksinimleri karşılamalı ve hem filigran uygulamalarında hem de büyük makine imalatı, rüzgar santrali tesisleri, inşaat sektörü, raylı taşıt ve otomotiv sektöründe gündelik imalatlara uygun olmalıdır.

 5. D & E TRADING OY

  Finlandiya

  D & E TRADING OY: KUZEY AVRUPA'NIN LİDER YAN RULMAN TEDARİKÇİSİ. Burada Kuzey Avrupa’nın en geniş yan rulman çeşitlerini bulabilirsiniz. Yan rulmanlar dışında aynı zamanda küresel dolu Rulmanlar, Rot Başları ve Rulman Yuvaları, Yan rondelalar ve kayıcı levha. Standart ebatları stokta tutuyoruz ve aynı gün teslimatını yapıyoruz. Siparişi alıyoruz ve aynı zamanda farklı malzemelerde ayrıntılı özel çizimler gerçekleştirebiliyoruz.

 6. AKTIM SP. Z O.O.

  Polanya

  Şirketimiz 1990 yılında kuruldu. Varlığımızın başından beri Avrupa'nın ve Amerika'nın en büyük üreticileriyle ilişki kurmayı başardık. Sanayi mesnetlerinin, güç aktarım bileşenlerinin ve merkezileştirilmiş yağlama sistemlerinin ithalatında uzmanlaştık. Birçok çeşitte mal stoğumuz mevcut. Stokta bulunmayan ürünlerin hazırlık zamanı son derece kısadır. Malları herhangi bir araçla herhangi bir yere aktarabiliriz.

 7. ROMBOR SP. Z O.O.

  Polanya

  ROMBOR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. otomotiv parçaları, tarım makinesi parçaları, trapezoidal kayışlar, teknik sanayi contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Częstochowa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. FLURO®-GELENKLAGER GMBH

  Almanya

  FLURO®-GELENKLAGER GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. têtes artıculées***, Açılı bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. I.T.S. ITALIA SPA

  İtalya

  I.T.S. ITALIA SPA, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kendinden yağlı duy, têtes artıculées***, rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Resana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BRÜCKNER PRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  BRÜCKNER PRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Aktarma elemanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürgülü yataklar, burçlar, Sürgülü yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz