• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • süt-peynir ürünleri sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Süt-peynir ürünleri sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 2. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

 3. ALBORA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sütün peynire dönüşme sürecinin otomatik olarak yönetimi (kazanlarla çalışma): ısıtma, mayalama, pıhtılaştırma (koagülasyon), pıhtının kesimi, peynir suyunun süzülmesi. Küçük kapasiteli veya yüksek kapasiteli üretim için isteğe göre büyüklükte peynir imalathanesi.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

 5. TOMEGA SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. şirketi süt ürünlerini değerlendirme ve dönüştürme işlemleri için makineler imal etmektedir. Süt dönüştürme işlemlerindeki iş ortağınızız. Makinelerimiz siparişe göre imal edilmektedir ve ihtiyaç ve arzularınıza uyarlanmışlardır. Kaliteli malzemeler (sadece Avrupa malları kullanılmaktadır). Dağıtımını yaptığımız ürünler arasında, yoğurtlar için şekerli meyveler, mayalar, yoğurt mayaları, peynir mayaları, tülbentler, peynir üretiminde kullanılan aksesuarlar, ölçü aletleri vb. bulunur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QUIEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUIEL GMBH, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lübbenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FILLPACK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILLPACK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, doldurma makinaları, otomatik şişe doldurma dozaj makinaları, şişeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwarmstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BERIEF NAHRUNGSMITTELMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERIEF NAHRUNGSMITTELMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wadersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MILKRON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MILKRON GMBH, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laatzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 1. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

 2. ŞANMAK

  Türkiye

  Firmamız, ERŞAN TARIM ZİRAİ VE SANAYİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.1988 yılından bu yana TARIM ve HAYVANCILIK sektöründe imalat vesatış yaparak hizmet vermektedir.Üretimini yaptığımız SÜT SAĞIM MAKİNALARI, YEM KARMAMAKİNALARI, OTOMATİK HAYVAN SULUKLARI, ÇOKLU SAĞIMSİSTEMLERİ VE SÜT SOĞUTMA TANKLARI gibi bütün ürünlerimizdekalite en önemli ilkemizdir. Şirketimiz üstün hizmet anlayışı ile kalitelive kalıcı ürünler sunmaya devam etmektedir. Bölge Bayii, Bayii veYetkili Satıcılarımız yetkili servis teknik ekiplerimiz ile BİZ KOCAMANBİR AİLEYİZ ve siz sayın müşterilerimizin MEMNUNİYETİ için HİZMETİNİZDEYİZ.Bugün YURTDIŞI TEMSİLCİLERİMİZ ile Dünyanın birkaç kıtasınaönemli miktarda Süt Makineleri ve Ekipmanları satarak ülkemize dövizkazandırmaya devam etmekteyiz. AR-GE Çalışmaları yaparak hemürün yelpazemizi genişletmek, hem de müşteri beklentisinin üzerindeürünler sunarak Pazar payımızı arttırmak hedefindeyiz.Üretmiş olduğumuz ürünler CE AVRUPA KALİTE STANDARTLARIUYGUNLUK BELGESİ ile Avrupa kalite standartlarına uygun olaraküretilmektedir. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi MakinaBölümü’nde test edilerek kalitesi onaylanmıştır. ERŞAN TARIM 2000m2 lik fabrikasında; Uluslararası KaliteYönetim Sistemi ISO 9001: 2000 belgeli, eğitimli personeli ile, teknolojiyitakip etmekte ve sektörünün LİDER FİRMALARI arasındayerini almaktadır. Kendi kalıplarımızla dışarıya bağımlı olmadan makinelerimizin tüm parçalarını mühendislerimiz kontrolünde kendi fabrikamızda üretiyoruz.

 1. CAPPELLOTTO V. SNC DI CAPPELLOTTO GIUSEPPE VITTORIO & C.

  İtalya

  Cappellotto V. Snc, yetkinlik, profesyonellik ve ciddiyet ile Gıda ve Süt üretimi sektöründe 50 yıldan daha uzun süredir faaliyet göstermektedir. Şirket ISPESL/PED standartlarına uygun, sipariş üzerine ve müşterinin özel talimatları doğrultusunda tasarlanmış ve kurulacağı ülkede yürürlükte olan kanun ve kararnamelere uygun donanımlar ve makineler üretmekte ve kurmaktadır. Kuruluş tek bir alet veya makine sağlayabileceği gibi komple tesis de üretmekte ve kurmaktadır; Kuruluş, teknisyenler, mühendisler, kaynakçılar ve montajcılar gibi uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışmaktadır.

 2. MOZZARELLA DI BUFALA CAMPANA DOP

  İtalya

  Diana ailesi, Volturno nehrinin geçtiği Aversana ovasında, Vitulazio (CE) belediyesinin bir bölümü olan Pontoni'de bulunan, ikinci nesildir faaliyetini devam ettiren bir üreticidir. Sütümüz en güçlü ürünümüzdür, Tenuta Pontoni profesyonel olarak, Campania bölgesindeki mandalardan çeşitli mozzarella peyniri türleri üretmektedir: klasik ve tütsülenmiş olarak, minik mozzarella topları, örgü, tek yudumluk, düğüm ve "zizzone" formlarda mozzarella peynirleri. Tüm ürünlerin hakikiliği ve kalitesi garanti altındadır

 3. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  İtalya

  Marco Mora şirketi tamamen revize edilmiş ve yeni makineler gibi garantili olarak satılan ikinci el endüstriyel tip santrifüj makineleri sunmaktadır. Çeşitli üretim kapasitelerinde ve tüm dünyadaki şirketlerde çeşitli uygulamalarda kullanılmaya yönelik santrifüj makineleri ve seperatörler. Marco Mora makinelerini çok değişik sektörlerden müşterilerimiz kullanmaktadır: süt - peynir üreticileri, gıda - konserve üreticileri, şarap üreticileri, meyve suyu üreticileri, madeni yağ - akaryakıt üreticileri, ilaç - kozmetik üreticileri.

 4. ÖNSA MACHINE

  Türkiye

  ÖNSA Machinery company aimed permanent growth with its quality and effectivity to become one of the worlds’ leading brands via integrating its customers. Our main philosophy is customer satisfaction with offering high quality effective end products for the industry. ÖNSA Machinery delivers exceptional value for its customers through market insight, innovative products, and a powerful portfolio. We are focused on creating long-term value for our customers. This includes seeking ways to conserve resources, ecology, and increase the utility and durability of our whole range of products.ÖNSA 's innovations continue to produce valuable product offerings for customers while driving the company's strength and growth. With continual investments in research and development, ÖNSA provides innovative technology and industry-leading products to domestic & global markets and consumers. ÖNSA believes innovation requires both creativity and discipline. ÖNSA seeks to provide employees with the freedom to explore new ways to anticipate and exceed customer expectations while staying focused on the most productive, efficient use of resources in all parts of the business.In line with above objectives, we established our company with the name of ÖNSA Makine in in 2004 with an area of 140 m2. Our main direction is using highest quality stainless steel for our all products. Our company expanded its business volume and range of products in 2008. We now have 1250 m2 production site with 3500 m2 open

 5. FARK PROCESS

  Türkiye

  Fark Proses, 10 yılı aşkın gıda prosesleri ve makine imalat deneyiminin ardından, oluşturduğu konusunda uzman ve profesyonel kadro ile birlikte başta süt sektörü olmak üzere gıda sektörüne proses teknolojileri konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş sıvı gıda işleme sistemleri projelendirme-imalat ve satış firmasıdır.Firmamiz sektöre proses mühendisliği bakış açısı ile yaklaşarak yurtiçi ve yurtdışı firma işbirlikleri ile birlikte ürünlerde verim ve kaliteyi arttırıcı proje alt yapısı ve tecrübeli montaj ekibi ile projelerinizi en ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir Dairy Wizard is a perfect designed machine especially for dairy production. You can produce all cheese varieties, yogurt, ayran, butter and ice cream with our Master and Startup Dairy Wizard series. Both machines has heating(pasteurization), mixing and cooling equipments. Master series has gas cooling and automation system, Startup series has water cooling system.

 6. DENKROM

  Türkiye

 7. WPS MOLKEREIMASCHINEN

  Almanya

  WPS MANDIRA MAKİNELERİ: Şirketimiz 20 yıldan uzun süredir gıda maddeleri endüstrisinde endüstriyel boyutta uluslararası bir faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerimizin ağırlık noktası süt, peynir, meyve suyu, lor, yoğurt ve dondurma üretimi ve paketlemesi alanlarında büyük tesislere mal satışıdır.

 8. DENKROM MACHINERY

  Türkiye

  Dear All; We are registered company in Turkey. DENKROM Machinery is manufacturer of milk cooling&storage, cooking, fermenting and production lines system in Turkey. We can get supply your needs. If you are interested please check to our website and do not hesisate contact to us

 1. SEZMAK MACHINE

  Türkiye

  Filling Machine, Sealing Machine firm specialized in the sector.

 2. GARANTI SOGUTMA MAT MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

 3. SETUAY MILK & WATER COOLING TANKS

  Türkiye

  SETUAY MILK & WATER COOLING TANKS, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt işleme makineleri, süt kaynatma tenceresi, su soğutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskişehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GELMINI MACCHINE

  İtalya

  GELMINI MACCHINE, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  İspanya

  INDUSTRIAL FUERPLA SL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benetusser, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BALABAN54 MAKINA DIS TIC LTD STI

  Birleşik Krallık

  BALABAN54 MAKINA DIS TIC LTD STI, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. süt endüstrisi için homojenizasyon makinaları, süt endüstrisi için krema ve laktoserum ayırma cihazları, mandıra tesisatı, süt işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ROUSSEL INOX

  Fransa

  ROUSSEL INOX, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, süt işleme makineleri, yumuşak hamur peynir üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Peynir üretimi için makine ve sistemler, sert hamur peynir üretimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creissels, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Türkiye

  UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma tankları, süt, Peynir rendeleri, Soğutma tankları, Gıda karıştırıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. ADDISOON

  Türkiye

  ADDISOON, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, süt sığırları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, süt sağma makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Litvanya

  MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT), yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, gliserin, Whey (süt ve peynir altı suyu), Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaipeda, Litvanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul

Filtreler

Sonuçlar

Süt-peynir ürünleri sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

942 Şirketler