• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sütten yapılmış tatlılar

Sonuçlar

Sütten yapılmış tatlılar - Ithalat/Ihracat

 1. GILFI

  Belçika

  Verified by europages badge

  GILFI, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurma ve Şerbetler, buzlu krema imalatçısı, Dondurma ve Şerbetler, Buzlu krema, dondurmalı tatlı, dondurmalı pastalar, dondurmalar, Dondurma imalatçısı, Dondurma üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francorchamps, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. POLEN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 3. APM

  Türkiye

  APM Gıda 22 seneden beri Pastacılık katkı maddeleri üretimi, tedariği ve ihracatçısı olarak rol almaktadır. Firmamız İstanbulda yerleşik olup, ağırlıklı olarak pastacılık ve şekerleme sektörlerine katkı maddeleri ve hammadde temin etmektedir. İç piyasa ile birlikte, ihracatımız da yıllar içerisinde etkin tedarik zinciri ile artış göstermiş olup, bir çok ülkeye ihracat operasyonlarımız sürmaktedir.

 4. IZMIR LOKMA FIRMASI

  Türkiye

  İzmir lokma firmasını 2014 senesinde resmen vergi levhamız ile kurduk. Özel tasarım lokma aracımız ile hayra lokma dökümü hizmetine başladık. Biz hizmet sunar iken hizmeti müşterinin belirlediği yer ve saatte yapıyoruz. Şöyle ki siz bize 300 kişilik lokma tatlısını şu saatte şu adreste orada ki konuklara servis şeklinde sipariş veriyorsunuz. Biz malzemeyi hazırlayarak istenen tarihte ve adreste, gezici lokma aracımızda el değmeden lokma tatlısını yaparak hayrınıza misafirlerinze servis ediyoruz.

 5. AZERI IZMIR LOKMA

  Türkiye

  İzmir lokma hayra yapım ve servis hizmeti, İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir gibi illerde sizin belirlediğiniz adreste ve saatte yapıyoruz. Sağlıklı undan, kontrol edilmiş glikozu olmayan şekerden, markası onaylı sağlıklı yağdan yapılan mis gibi İzmir lokma tatlısını sizin istediğiniz adreste ve saatte yapıyor, dağıtımını baştan sona kadar biz organize ediyoruz. İzmir lokma leziz olacak ise Aday ustanın elinde leziz olacaktır. İzmir lokma sağlıklı olacak ise markalı un, şeker ve yağdan yapılmalıdır. Mutlaka temizlik kurallarına uyarak İzmir lokma hazırlanmalı ve sunulmalıdır. Hakkın rahmetine kavuşan bir yakınınız için hayrınıza İzmir lokma yapım ve servis hizmeti istediğinizde Aday Usta ve ekibi size ve misafirlerinize profesyonel olarak İzmir lokma yapım ve ikram hizmeti sunacaktır. Yine özel günlerde, nikah, doğum, düğün, iş yeri açma da büyük insan topluluklarına İzmir lokma yapımı ve dağıtımı organizasyonunu uzman ekip ve ekipmanlarımız ile yapıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OZ LOKMA

  Türkiye

 2. LEZIZI IZMIR LOKMA

  Türkiye

  Leziz İzmir lokma firması, 2010 yılında kuruldu. Sağlık bakanlığından ilgili sağlık sertifikalarını aldı. Personelini usta çırak ilişkisinde yetiştirdi. Seyyar lokma hizmeti vermek için özel tasarımla lokma araçlarını yaptırdı. İzmir, Manisa, Balıkesir, Aydın gibi kentlerde, ilçe, belde ve köylerde hayra lokma, pilav, aşure, helva yapımı ve servisini profesyonel yapmaktadır. Sizde hayrınıza lokma, pilav, aşure, helva yaptırıp servis hizmeti almak isterseniz firmamıza ulaşabilir, bilgi, fiyat teklifi alabilirsiniz.

 3. LOKMA MANISA

  Türkiye

  Manisa lokma tatlısını hiç el değmeden lokma makinesinde üretiyoruz. Hayrınıza, konuklarınıza servis edeceğimiz adresinize, lokma aracımız ile getiriyoruz. Özel kaselerde lokma tatlısını, konuklarınıza servis ediyoruz. Hayra lokma hizmetini en baştan sonuna kadar biz yapıyoruz. Siz dilerseniz denetleyebilir, kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz vaktinizi konuklarınıza ayırabilirsiniz. Halka tatlısı, fındık lokma, aşure, helva gibi hayra ikram edilen tüm tatlı türlerini yapan profesyonel çalışan aşçı personelimiz hizmet vermektedir.

 4. LOKMACI ANKARA

  Türkiye

  Lokmacı Ankara firması, 2010 yılında kuruldu. Tamamen profesyonel usta aşçılardan ekip oluşturdu. Mobil lokma aracını özel tasarım hazırladı. Elektriğinden tüpüne, lokma makinesinden servisine kadar, lokma tatlısını el değmeden yaparak servis için gerekli tüm detaylar lokma araçlarımızda yaptırıldı. Mevlit, açılış toplu davetlerde, konuklarınıza hayrınıza lokma hizmeti sunuyoruz. Pilav, helva, aşure gibi ürünleri de yaparak adresinizde ya da belirlediğiniz adres ve zamanda hazırlayıp servis hizmeti veriyoruz.

 5. LOKMACI GOKHAN

  Türkiye

  Lokmacı Gökhan Manisa ve çevresinde seyyar lokma aracı ile hayra lokma tatlısı yaparak servis sunmaktadır. İş yeri açılışı, düğün, sünnet, nişan, nikah, mevlit ya da özel davetlerde hayra lokma tatlısı ikram etmek isteyenlerin hayrına, lokma tatlısı, pilav, aşure, helva yaparak ikram etmektedir. Kaç kişilik lokma tatlısını hangi adreste ne zaman istediğinizi sipariş verdikten sonra Lokmacı Gökhan usta ve ekibi tüm hazırlığı yaparak seyyar araçta sözleşilen zamanda adrese gelerek hizmet sunmaktadır.

 1. SHNGROUP

  Türkiye

 2. NAZLI LOKMA IZMIR

  Türkiye

 1. LOKMACI IZMIR

  Türkiye

  Profesyonel ekip yeni ve donanımlı araçlarımız ile İzmir lokma hizmeti, sizin belirlediğiniz saatte ve adreste lokmayı yapıyor ve misafirlerinize servis ediyor. Damla lokma mobil araçları ve ekibi ile çalışır. İzmir lokmacı personeli firma bünyesinde ve profesyoneldir. İzmir lokma araçlarımızın elektrik aksamı dahil tam donanımlı lokma tatlısı yapmaya ve ikram etmeye göre dizayn edilmiştir.

 2. HUNER LOKMA

  Türkiye

  İzmir lokma hizmeti vermeye 2004 yılında Hüner lokma firması olarak başladık. İzmir lokma hizmetinde resmi firmamız bu tarihte kuruldu. İzmir lokma tatlısı yapımında Ustamız mutfakta uzun yıllar emekçi olarak çalıştı. Usta çırak ilişkisinde mesleği öğrendi. İzmir lokma için Hüner lokma bünyesinde özel lokmacı ekibi ve lokma araçlarımız ile müşterilerin belirlediği saatte ve adreste lokma tatlısını yapıyor ve servis ediyoruz.

 3. ANKARA LOKMA

  Türkiye

  Ankara lokma tatlısı yapımı ve servisi hizmetini vergi kaydı olan resmi firmamız lokmacı ekibi ve gezici araçları ile Ankara nın tüm ilçe, belde ve köylerinde yapmaktadır. Hayra lokma hizmetini adresinize konuklarınızın olduğu mekanda yapmaktadır.

 4. GULSENOGLU BAKLAVA

  Türkiye

  GULSENOGLU BAKLAVA, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH

  Almanya

  KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großpostwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REVALA LTD

  Estonya

  REVALA LTD, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre süt; süt tozu, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Sütten yapılmış tatlılar, Konsantre süt; süt tozu, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Sütten yapılmış tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keila, Estonya 'de bulunmaktadır.

 7. LE PETIT BASQUE

  Fransa

  LE PETIT BASQUE, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yoğurt imalatı, Marya sütü, dişi koyun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Medard D'eyrans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RAMON SIRVENT CRUZ

  İspanya

  RAMON SIRVENT CRUZ, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan dondurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRODOUBS

  Fransa

  AGRODOUBS, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kek karışımı, Sütten yapılmış tatlılar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kek karışımı, Sütten yapılmış tatlılar, pastaneler için baz besin hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flagey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TINE SA

  Norveç

  TINE SA, yılında kurulan ve Krema (Kaymak) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sütten yapılmış tatlılar, Meyve suları, Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar, Meyve suları, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. DIDESS

  Belçika

  DIDESS, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sütten yapılmış tatlılar, Kurabiyeler, Sütten yapılmış tatlılar, tuzlu çörek, Kurabiyeler, kuru pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SANTA GADEA

  İspanya

  SANTA GADEA, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRANJA EL PRAT

  İspanya

  GRANJA EL PRAT, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastörize taze süt, doğal yoğurtlar, turtalar, taze peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ametlla Del Valles, L, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. YONEST, TRUE YOGURT, LDA

  Portekiz

  YONEST, TRUE YOGURT, LDA, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. feta peyniri, konfeksiyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venda Do Pinheiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG

  Almanya

  BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RESEAU NEO

  Fransa

  RESEAU NEO, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorient, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. PASTIERA GIDA

  Türkiye

  PASTIERA GIDA, yılında kurulan ve Sütten yapılmış tatlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan dondurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. IGNACE

  Belçika

  IGNACE, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, Sütten yapılmış tatlılar, Ekmek, pastacılık, Sütten yapılmış tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz