• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sığır süthaneleri

Sonuçlar

Sığır süthaneleri - Ithalat/Ihracat

 1. KURT NISGAARD

  Danimarka

  Verified by europages badge

  KURT NISGAARD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır, Domuzlar, Canlı hayvan yetiştirme, Sığır süthaneleri, vizon kürkler, süt sığırları, Sığır ithalat ihracatı, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skjern, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sığır, koyun, keçi, at ve kanatlılar için toz ve sıvı vitamin mineral premiksler, yalama taşı, melaslı yalama kovası, vitamin mineral hap tabletler, sağım makinesi temizlik maddeleri ve sağım öncesi-sonrası meme daldırma solusyonları üretimi yapmaktayız. Türkiye genelinde satış-pazarlama ağımız olup birçok bölgeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurt dışına da ihracatımız her geçen gün artmakta olup yoğun talep ve olumlu geri dönüşler almaktayız. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. feed additives-licking salt blocks-licking buckets-teat dip solutions-orali liquid premixes-vitamin mineral premixes- vitamin mineral tablets.

 3. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Asil Çiftlik Ekipmanları olarak 2002 yılında otomatik hayvan sulukları imalatı ile başladığımız serüvenimiz, 2006 yılından itibaren "çiftlik" denince aklınıza gelebilecek bir çok ürünün imalatı ve yerine montajı ile devam ediyor. 19 yılına, dünyanın bir çok ülkesinde 3300 Büyükbaş ve küçükbaş çiftliği sığdıran Asil Çiftlik Ekipmanları, yenilikleri üretmeyi ve sektörde öncü firmalardan olmayı ilke haline getirmiştir. Tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye'nin ilk çevrimiçi alışveriş sitesini kurarak çiftçileri yıllardır ürünlerimiz ile buluşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında sahip olduğumuz 20 bayimiz ile çiftçilerin her zaman yanındayız.

 4. SCHALK NUTZTIERE

  Avusturya

  SCHALK-Nutztiere firması olarak ihracatımızı : -Damızlık gebe düve-Besilik Dana/Buzağıkategorilerinde Avrupa’nın tümüne ve Kuzey A frika’ya (Fas, Cezayir, diğer ülkelere) yapıyoruz.2010 yılının sonunda başlamak üzere Türkiye'ye de yoğun bir damızlık gebe düve ve besilik dana ihracatımız söz konusu. Sarı alaca (Fleckvieh-Simental), Holstein, Kahverengi Sığır (Braunvieh), PinzgauerEtçi sığır ırkları – Simental-etçi, Şarole, Limuzin ve AB ülkelerindeki diğer tüm etci sığır ırkları.Avusturya’nın en büyük damızlık ihracatı yapan firmalarından birisiyiz ve senede 20.000 hayvan gönderiyoruz. Ağırlıklı olarak Avusturya’nın kombine verimli (Et - Süt) Fleckvieh / Simmental ırkının satışı yapılmaktadır.Bakanlığın belirlediği teknik şartnameye uygun, birinci sınıf, yüksek verimli damızlık gebe düve besilik danalarımızla ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. FRISONA GMBH

  Almanya

  32 yıldan bu yana Holstein Frizyan, Simental, Fleckvieh ırkı süt sığırları ihraç etmekteyiz. Jersey ve kahverengi dağ sığırlarının yanı sıra Doğu Friz, Lakon ve Ivesi ırklarından süt koyunları, Merinos, Suffolk, Berrichon, Ile de France ve Teksel ırklarından et koyunları. Ayrıca sadece Holstein ırkından değil, Simental sütçü ve kahverengi dağ sığırı ırkından da geniş bir gebe ve buzağılamış sığır yelpazesini hem ahırdan satış hem de açık arttırma yoluyla satışa sunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI

  Türkiye

  Süt sağım makinalarının yeni markası Koçtar olarak ürettiğimiz ürünlerin kalitesine deneyimlerimizle kefiliz. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Yeni bayii ve servislerimizle çalışma arkadaşlarımızı çoğaltmak istiyoruz.

 2. ATACAN

  Türkiye

  büyükbaş hayvan üretimi, süt üretimi ve damızlık üretimi yapmaktayız.işletmemiz ithalat ve ihracat konularında tekliflere açıktır.kapasite artırımında sürekli çalışmaktayız ve bu konuda birikimlerimizi paylaşmak istiyoruz...

 3. SARL ALGERIAN BOVINES

  Cezayir

  SARL ALGERIAN BOVINES, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 4. SIM HOLLAND B.V.

  Hollanda

  SIM HOLLAND B.V., yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sliedrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. MARTÍNEZ IDI

  İspanya

  MARTÍNEZ IDI, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Manises, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TAURUS GROUP

  Çek Cum.

  TAURUS GROUP, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Almanya

  ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BONAT

  İtalya

  BONAT, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parmıgıano reggıano, vakumlu parmıgıano reggıano sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montechiarugolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MACHINERY WORLD

  Birleşik Krallık

  MACHINERY WORLD, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. süt işleri için tesisat ve ekipmanlar, tarımsal gıda ürünleri için makineler, süt endüstrisi için krema ve laktoserum ayırma cihazları, süt endüstrisi toplama-teslim alma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicestershire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. NEMEGHEER

  Belçika

  NEMEGHEER, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır süthaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Almanya

  IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır süthaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duesseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EURL LE LIEVRE LUC

  Fransa

  EURL LE LIEVRE LUC, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, Sığır süthaneleri, kesimlik sığırlar, özel üretim sığırları, Kesimlik dana ve sığırlar, Sığır süthaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Roc Saint Andre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FOREVER HORSES EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  FOREVER HORSES EUROPE LTD, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. keçi, boğalar, Düveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirk Michael, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. EVAGRI

  Fransa

  EVAGRI, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. katma değer şebekesi hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Meen Le Grand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FARMLAND AD

  Bosna Hersek

  FARMLAND AD, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır süthaneleri, İnek sütü, Sığır süthaneleri, organik gübre üretimi, hayvan yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Topola, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 1. IMPORTFRISONA SLU

  İspanya

  IMPORTFRISONA SLU, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, León, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLUEBELL EXIM

  Hindistan

  BLUEBELL EXIM, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. BOVI-DENMARK A/S

  Danimarka

  BOVI-DENMARK A/S, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Rødding, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. COW-SHOP APS

  Danimarka

  COW-SHOP APS, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Sığır süthaneleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, süt sağma tesisatları, Sığır süthaneleri, Süt sağma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aabenraa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD

  Çin

  WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY

  Çin

  TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taian, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. NUTRIWEB

  Reunion

  NUTRIWEB, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. beslenme sorunları, süt sığırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ST LEU, Reunion 'de bulunmaktadır.

 8. ASCOL

  İspanya

  ASCOL, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genetik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cenero-Gijón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. FERMEDOUBS

  Fransa

  FERMEDOUBS, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt sığırları, Düveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'isle Sur Le Doubs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. KUIPERS AGRISHOP

  Hollanda

  KUIPERS AGRISHOP, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ev onarım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marrum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz