• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sığır ve kümes hayvanları - besinler

Sonuçlar

Sığır ve kümes hayvanları - besinler - Ithalat/Ihracat

 1. RESCO

  Belçika

  Verified by europages badge

  Resco, farklı mineral eksikliklerini, beslenme dengesizliklerini ve diğer sorunları önlemek için sığır, koyun ve keçiler için bolus üreticisidir: süt hummasını önlemek için kalsiyum bolusu, meme sağlığını iyileştirmek için sarımsak bolusu, mineral bolusu vb. Sığır bolusu, bir hayvanın diyetini zenginleştirmek için kolay ve ekonomik bir çözüm olan tamamlayıcı bir yemdir. Kümes hayvanlarının içme suyunu kolayca desteklemek için mineraller, vitaminler, antioksidanlar ve elektrolitler içeren beş efervesan tablet sunuyoruz.

 2. GROW THE WORLD

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  GROW THE WORLD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol ithalat ve ihracatı, Çiftlik hayvanları yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, biyolojik alman buğdayı, hayvan yiyecekleri, biyolojik fasulye, Petrol ithalat ve ihracatı, alman buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svetlik, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. EARL DE LA ROMANE

  Fransa

  Verified by europages badge

  EARL DE LA ROMANE, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Kuru ot, Büyükbaş hayvanlar için besin maddesi bileşenleri, hayvan yemleri, yem karışımı, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Sığır yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sığır, koyun, keçi, at ve kanatlılar için toz ve sıvı vitamin mineral premiksler, yalama taşı, melaslı yalama kovası, vitamin mineral hap tabletler, sağım makinesi temizlik maddeleri ve sağım öncesi-sonrası meme daldırma solusyonları üretimi yapmaktayız. Türkiye genelinde satış-pazarlama ağımız olup birçok bölgeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurt dışına da ihracatımız her geçen gün artmakta olup yoğun talep ve olumlu geri dönüşler almaktayız. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. feed additives-licking salt blocks-licking buckets-teat dip solutions-orali liquid premixes-vitamin mineral premixes- vitamin mineral tablets.

 5. EKOKEY DOO

  Karadağ

  Our company manufacturer import export company in montenegro.We are manufacturer beef and pork offal in montenegroWe are importing Serbia Bosna Hersekova-Macedonia-Slovania-Romania, Bulgaria, Poland Belgium Beef and Pork Offal products .We have Bonded warehouse in Podgorica Re-export making from Montenegro. Our Certificated: HALAL -ISO -HACCP Halal Beef meat Carcas 1/2 -1/4 - 1/6 cuts or all parts Whole Halal Chicken and all parts (wing -feet -paw- cartilage etc...)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Türkiye

  NFA Pharma Co. is well known in the animal nutrition market for the quality of its products, its professionalism in advising and providing nutritional services, and its commitment to establishing long-term relationships with its suppliers and clients, thanks to its policy of constant innovation, respect for the environment, and compliance with current legislation. The company's success is defined by a strong team that identifies with it and believes in its future. With the goal of providing the greatest and most up-to-date nutritional advice, NFA team is constantly training and adapting to the difficulties of today's dynamic market. For more information please visit; www.nfa.com.tr

 2. BAOLIKANG BIOLOGICALFEED CO., LTD.

  Çin

  Baolikang işletmesinin ana faaliyet konusu tam proteinli besinler ve hayvan yemi endüstrisidir, 120 çalışanın üzerinde personeli vardır, personelin 18'i aşkın çalışanı çekirdek Ar-Ge ekibinde görevlidir. İşletme 2 tarımsal bilim ve teknoloji kuruluşuna sahiptir. Ürünlerimiz arasında MISIR GLUTEN UNU, MISIR NİŞASTASI, GLUTEN PROTEİNLİ MISIR UNU, MISIR GLUTEN YEMİ, BİTKİSEL YAĞ TOZU, LİZİN (Amino asit), KOLİN KLORÜR VİTAMİNİ, SİLİKON YEM, IMO (İsomalto Oligosakkarit) , FOS (Frukto Oligosakkarit), GOS (Galakto Oligosakkarit), ERİTRİTOL (Şeker alkolü), MALTODEKSTRİN, GLUKOZ sayılabilir.

 3. SD-BEKS, LLC

  Rusya

  SD-Becks, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları için hayvan yemi, biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, kümes hayvanları ve her tür hayvancılık için ekstrüde hepsi bir arada yem ve karma yem katkı maddeleri üretmektedir. Şirketin ürün yelpazesinde çift amaçlı tavuk, etlik piliç ve bıldırcın yemleri bulunur; ördekler ve diğer su kuşları için yem; atlar için yem katkı maddeleri. Ekstrüzyon, hücre duvarlarını bozmayı, kimyasal bağları kırmayı ve daha faydalı, besleyici ve kolayca sindirilebilir hayvan yemi oluşturmak için ham maddelerin fiziksel ve moleküler yapısını değiştirmeyi mümkün kılar. Şirketin herhangi bir ürününde büyüme uyarıcıları ve antibiyotik bulunmaz. Şirket, bilimsel gelişmeler ve yem endüstrisinde ileri teknolojilerin uygulanması konusunda Kuzbass Devlet Tarım Akademisi ile yakın işbirliği içinde çalıştığından, SD-Becks yemleri bilimsel temellere dayanmaktadır. SD-Becks, tam olarak formüle edilmiş yemler üretmek için özelleştirilmiş yazılım kullanır.

 4. INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED

  Hindistan

  International Health Care Limited, PVS Group India’ya ait, Hayvan Sağlığı Sektöründe tanınmış & global imalat şirketlerinden biridir. PVS Grubu’nun iş politikası DENEME & GÜVEN üzerine kurulmuştur, bu nedenle organizasyon dünya çapında Hayvan Sağlığı bakım ürünleri İmalatı ve Pazarlamasında 20 yılı aşkın bir süreyi başarı ile tamamlanmıştır. Grup, Vietnam, Mısır, Güney Kore, Bangladeş, Nepal, Sri Lanka, Filipinler, Hollanda, Nijerya, Sudan, Myanmar, Birleşik Arap Emirlikleri, Gana, Şeyseller, Tayvan, Kamboçya vb. de dahil olmak üzere 25’den fazla ülkede ticari ağını kurdu. IHC, cGMP, ISO 9001: 2008 ve ISO 14001: 2004 sertifikaları ile yüksek bir kaliteli ürün sunma isteğine ve kabiliyetine sahiptir. İHC, yem katkıları ve ilaç formülasyonları gibi farklı kesimler için özel üretim alanlarına sahiptir. ÜRÜN GRUBU IHC, vitamin/ mineral takviyeleri, probiyotikler, büyüme promoteri ve performans artırıcılar gibi her türlü hayvan sağlığı bakım ürünleri üretimi yapmaktadır.

 5. SRNINTERNATIONALMARKET

  Türkiye

  2021 Yılında Akyolsan Makine İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Tarafından Kurulan SRN INTERNATIONAL MARKET Türkiye’de Bir İlk Olarak E-ticaret Ve E-ihracat Sisteminde Sanal Sanayi Market Olarak Hizmet Vermeye Başlamıştır. Narenciye – Kuru Meyve – Endüstriyel Ve Tarım Makinaları – Redüktör – Civata – Fan Sistemleri – Dekorasyon gibi birçok alanda SRN INTERNATIONAL MARKET olarak Türkiye’den Global bir değer yaratmak İçin hizmet vermekteyiz.

 1. TANOGLU

  Türkiye

  Fi̇rmamiz 2019 yilinda faali̇yete geçmi̇ş bulunmaktadir. Deni̇zli̇ güzelköy de faali̇yet gösteren fi̇rmamiz yağli tohum küspeleri̇, üzüm çeki̇rdeği̇ küspesi̇, bi̇tki̇sel aromati̇k yağlar, pamuk küspesi̇, badem küspesi̇, ayçi̇çek küspesi̇, nar çi̇çeği̇ küspesi̇, ketenci̇k küspesi̇ gi̇bi̇ çeşi̇tli̇ küspeler üretmektedi̇r. Ayrica kanola yaği, nar çeki̇rdeği̇ yaği, üzüm çeki̇rdeği̇ yaği, ketenci̇k yaği üreti̇mi̇ yapiliyor. Ülkemi̇zi̇n her i̇li̇ni̇ gönderi̇m sağlaniyor.

 2. ELIT ROCC E O O D

  Bulgaristan

 1. LLC ELMA-AGRO

  Beyaz Rusya

  Elma-Argo LLC firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve yarı mamullerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Gıda ve yem üretimi için hammadde üretmekteyiz. Süt ikameleri vs. gibi mamul yemler, büyükbaş ve kümes hayvanları için karma yemler ve yem katkılarının da toptancılığını yapmaktayız.

 2. MWC FEEDS

  Polanya

  MWC FEEDS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, hayvan yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. LEK VETERINA D.O.O.

  Slovenya

  LEK VETERINA D.O.O., yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvasal beslenme için katkılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beltinci, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. UKRAINSKE ZERNO

  Ukrayna

  UKRAINSKE ZERNO, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik hayvanları yemi, domuzlar için gıdalar, kanatlı hayvan besinleri, Sığır yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. AGROS GRAIN GROUP

  Bulgaristan

  AGROS GRAIN GROUP, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları için besinler, Sığır ve kümes hayvanları için besinler, ayçiçek çekirdeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE

  Beyaz Rusya

  SPECAGROTRADE PRIVATE ENTERPRISE, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zootekni için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. ABM CLUB

  Ukrayna

  ABM CLUB, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik - gıda, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Organik - gıda, gıda sektörü için katkı maddeleri, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. INICIATIVA

  Ukrayna

  INICIATIVA, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları için besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yonca, zoteknik besleme işleri için gıdalar, ot bitki unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polanya

  PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, hayvan yemi, tam buğday, Tatlı mısır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radziejow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. FEEDADDS

  Türkiye

  FEEDADDS, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bütün gıda ve dezenfektanlar için katkı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FEEDLANCE B.V.

  Hollanda

  FEEDLANCE B.V., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, zootekni için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veldhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. AROMA CHIMIE

  Birleşik Krallık

  AROMA CHIMIE, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlar için besin takviyeleri, Sığır yemi, atlar için besinler, Atlar için gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V.

  Hollanda

  VAN DER ENDT-LOUWERSE C.V., yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yerseke, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. VOEDERS DEBAILLIE

  Belçika

  VOEDERS DEBAILLIE, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büyük baş hayvan gıdaları, tavşan gıdaları, Tavuklar için yem, İnekler için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PALOMA

  Belçika

  PALOMA, yılında kurulan ve Köpek ve kediler için malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları için besinler, Sığır ve kümes hayvanları için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waasmunster, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HUYS VOEDERS

  Belçika

  HUYS VOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DM COMMODITIES SP. Z O.O.

  Polanya

  DM COMMODITIES SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları için besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, ayçiçek yağları, soya yağları, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. WYNNES OF DINMORE

  Birleşik Krallık

  WYNNES OF DINMORE, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herefordshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz