• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıcak kalıplama

Sonuçlar

Sıcak kalıplama - Ithalat/Ihracat

 1. CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Cappelletti & Molteni, gıda, kimya, ilaç ve petrokimya endüstrilerine yönelik, paslanmaz ve alaşımlı çelikten sıcak dövme üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Şirket ayrıca hafriyat makineleri, tarım makineleri gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılan özel parçaların sıcak kalıplanması konusunda da faaliyet göstermektedir. Firmanın bu sektördeki tecrübesi, yüksek kalitede küçük ve büyük seri baskılı ürünlerin oluşturulmasını garanti etmektedir.

 2. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMALE MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak kalıplama, yükleme presleri, soğuk kalıplama, Sıcak kalıplama, Boru işleme, Soğuk şişirme, Otomasyon sistemleri, makina mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STM SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  STM SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak kalıplama, elektro erozyon, Sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ACRYLGLAS DERSCHMIDT

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACRYLGLAS DERSCHMIDT, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alxing B. Grafing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VARESINA STAMPI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  VARESINA STAMPI SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik dökümü, sıcak kalıplama, metal dökme, demir kalıp, alaşım kalıp, kalıplama, metal soğuk kalıplama, rulo burç kalıbı, pirinç dökümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumirago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum alaşımları, Gaz tesisatları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Alüminyum dövme parçalar, Kalıpta dövme alüminyum parçaları, Kalıpta dövme pirinç parçaları, Pirinç dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI.

  Türkiye

  . Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu güne İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv, beyaz eşya , ısıtma soğutma, raylı sistemler , ambalaj, mobilya, enerji & elektrik endüstrisi, endüstriyel mutfak ekipman üreticileri , denizcilik sektörü ve diğer çeşitli sektörler için parça işlemei seri imalat, plastik enjeksiyon kalıpları, alüminyum ve metal enjeksiyon kalıpları, sac kalıpları, laminasyon kalıpları, sıvama kalıpları, derin çekme kalıpları, delme -kesme - bükme kalıpları, progresif kalıplar, kauçuk kalıplar, fikstür ve işleme aparatları,  özel aparatların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kalıphane bölümümüzde birçok değişik sektör için yüksek hassasiyete sahip teknolojik kalıplar da üretmekteyiz. Kalıp üretiminin yanı sıra talaşlı imalatta kullanılan yedek parçaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boyahanemiz , cnc torna tezgahlarımız ile tedariklerimize yüksek kapasitede hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Yurt içi satışlarımızın yanı sıra Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan , İngiltere'ye de ihracatımız devam etmektedir. Farklı sektörler için konteyner parçalarından tekerlekler, tekerlek setleri, menteşeler, yatak milleri, kaldırma plakaları gibi yedek parçaları da üretmekteyiz.

 3. FP DI BRIGNOLI SRL

  İtalya

  Şirket, işlem ve çimentolama için çelik sıcak kalıplama konusunda uzmandır. Kalıplar elektro erozyon yoluyla üretilir, CNC tornacılık atölyesi. Parçalar, endüksiyonlu fırında ısıtılır sonra da vidalı baskı sayesinde kalıba dökülür. Kalıplı ürünler ISO 9002 onaylı çeliktendir. Sanayi araçlar, tarım makineleri, düzleştirme makineleri sektörü için müşterinin çizimine göre hazırlanan sıcak kalıplanmış mekanik parçalar üretiyoruz.

 4. HAUBOLD TECHNIK

  Almanya

  HAUBOLD TECHNIK, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mörlenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA

  İspanya

  ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak demir dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CAVALETTO MARIO SPA

  İtalya

  CAVALETTO MARIO SPA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, sıcak kalıplama, çelik dökümü, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salassa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM SCHULTE-WIESE GESENKSCHMIEDE GMBH & CO. KG

  Almanya

  WILHELM SCHULTE-WIESE GESENKSCHMIEDE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir - Dövme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METAL TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  METAL TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. sıcak kalıplama, pirinç dökümü, Ön yükleme yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Carcina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OMFA INOX SRL

  İtalya

  OMFA INOX SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak kalıplama, Sıcak kalıplama, çelik endüstriyel rakorlar, özel rakorlar, çelik dökümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treville Di Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL METAL PROCESSING

  Türkiye

  GLOBAL METAL PROCESSING, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik-kaynaklı imalat işleri, metal frezeleme tornası, sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GAROM S.RL. A SOCIO UNICO

  İtalya

  GAROM S.RL. A SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak kalıplama, yerde döküm, kokil kalıpta döküm, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concesio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BALKAN LIGHT EXPORT LTD

  Bulgaristan

  BALKAN LIGHT EXPORT LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fenerler, Metal direkler, Sıcak kalıplama, Dekoratif ışık fikstürleri, Fenerler, Metal direkler, Sıcak kalıplama, Dekoratif ışık fikstürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. GRB MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  GRB MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tasarıma göre imalat, endüstriyel makinelerin yedek parçaları, sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. VALMON STAMPATI S.P.A.

  İtalya

  VALMON STAMPATI S.P.A., yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Longhena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SARL EGTCI

  Cezayir

  SARL EGTCI, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Boudouaou, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 1. BUTHELOR GMBH

  Almanya

  BUTHELOR GMBH, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brotterode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRAWO BRASSWORKING S.P.A.

  İtalya

  BRAWO BRASSWORKING S.P.A., yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pirinç dökümü, mekanik imalat, Ön yükleme yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pian Camuno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PLEXIWEISS GMBH

  Almanya

  PLEXIWEISS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Freze ve trapan kirişleri, Sıcak kalıplama, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Freze ve trapan kirişleri, Sıcak kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holzkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRESSYTAL SRL

  İtalya

  PRESSYTAL SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak kalıplama, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polaveno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FAGONI S.R.L.

  İtalya

  FAGONI S.R.L., yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp tasarımı ve imalatı, kutup uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CICRESPI ENGINEERING SRL

  İtalya

  CICRESPI ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Curno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. EXPRESS INTERNATIONAL

  Lebanon

  EXPRESS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve İş hediyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deri hediyelik eşyalar, deri ajandalar, sıcak altın kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beirut, Lebanon 'de bulunmaktadır.

 8. TRATTAMENTI TERMICI ZANCHIGIANI DI ZANCHIGIANI C.I. & C. SNC.

  İtalya

  Zanchigiani Isıl İşlemler şirketi şu alanlarda çalışmaktadır: basınç altında kalıplamalar için baskı üretimi, Brescia'da metal ısıl işlemi, pirinç ısıl işlemi, alüminyum alaşımları ısıl işlemi, sıcak alüminyum kalıplama, soğuk işlemeler için çelik baskılar, sıcak işlemeler için çelik baskılar. Çelik ısıl işlemleri ve çelik tavlama konularında uzmanız

 9. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 10. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISO 9001 sertifikasına sahip geleneksel bir üretici olarak en modern üretim teknolojilerine ve yenilikçi ürünlere sahibiz. Üç ana uzmanlık alanımız, tespit sistemlerimiz ve presli ürünlerimiz dünya çapındaki başarımızın temelini oluşturur. Yenilik, yaratıcılık ve kalite, WUS ürünlerini karakterize eder. Güvenlik çatı kancalarımız, metal çatı panellerimiz, oluk desteklerimiz, yağmur kanalı kelepçeleri, özel çözümler ve kar koruma sistemlerinin yanı sıra boru kelepçeleri, dere kelepçeleri, montaj dirsekleri, montaj profilleri ve uygun aksesuarlar dünya çapında bilinmektedir. Presli/bükülmüş parçalar alanında, müşterilerimizle birlikte yeni ve talebe yönelik ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket bünyesinde geliştirme, tasarım ve üretim departmanlarımız el ele çalışmaktadır. Çatı ve tesisat ürünlerimiz gibi, presli/bükülmüş parçalarımız da fabrikamızdan en iyi kalitede çıkar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz