• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıcak yataklar

Sonuçlar

Sıcak yataklar - Ithalat/Ihracat

 1. ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS

  İspanya

  Verified by europages badge

  ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Puebla De Vícar (almería), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. IXIRA YATAK

  Türkiye

  Fırmamız ozenle üretim yapan kalıtesıne ve uretımıne onem gosteren bir firmadır musterı memnunıyetı on planda olan teknık ve arge olarak basarı gostermıs bır fırmadır ürünlrimiz müsterilerimzin tavsiyelerini dinyerek yükselen bir firmadır tük ürünleimiz özenle secilmiş kumaslar antı bakterıyel ve dokuma kumaslardır geniş ürün yelpazemızle genıs bayi agımızla hız kesmeden devam etmektedır arge olarak calısma gelıstırme sureklı devam etmekte fffff Fırmamız ozenle üretim yapan kalıtesıne ve uretımıne onem gosteren bir firmadır musterı memnunıyetı on planda olan teknık ve arge olarak basarı gostermıs bır fırmadır ürünlrimiz müsterilerimzin tavsiyelerini dinyerek yükselen bir firmadır tük ürünleimiz özenle secilmiş kumaslar antı bakterıyel ve dokuma kumaslardır geniş ürün yelpazemızle genıs bayi agımızla hız kesmeden devam etmektedır arge olarak calısma gelıstırme sureklı devam etmekte

 3. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  İspanya

  Marullar, soğanlar, brokoliler, domatesler, patlıcanlar, patatesler, biberler, kavunlar vs zirai tohumları konusunda uzmandır..

 4. SEMILLAS FITO SA

  İspanya

  Tahıl, diğer bitkiler, yem bitkileri, bahçe, çim vb. tohumları üreticisi

 5. SEMILLERO LAIMUND

  İspanya

  Karpuz, kavun, domates, salatalık ve patlıcan aşılamada (çelikleme) uzman firma.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EL PLANTEL SEMILLEROS

  İspanya

  EL PLANTEL SEMILLEROS, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fidanlık fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Mojonera-Almería, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaristan

  AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. BUNKER SPECIALTIES

  Arjantin

  BUNKER SPECIALTIES, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beslenme - gıda, Beslenme - gıda, sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Los Cardales, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 5. LABORATORIOS EDYMA SL

  İspanya

  LABORATORIOS EDYMA SL, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. patates, tohumluk patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Secadura Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V.

  Sırbistan

  ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V., yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kanjiža-Magyarkanizsa, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 2. LS ELECTROMECANICA

  Arjantin

  LS ELECTROMECANICA, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bragado, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 1. ULUSOY YATAK

  Türkiye

  ULUSOY YATAK, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SERRES JRC

  Fransa

  SERRES JRC, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Georges Des Gardes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GALBUSERA SERRE S.R.L.

  İtalya

  GALBUSERA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MARI SERRE S.R.L.

  İtalya

  MARI SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feroleto Della Chiesa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C.

  İtalya

  SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO

  İtalya

  BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andora, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PFA DRAGOMIR N. IULIAN

  Romanya

  PFA DRAGOMIR N. IULIAN, yılında kurulan ve Sıcak yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Braila, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. PONTEVIA SERRE S.R.L.

  İtalya

  PONTEVIA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalzuigno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EURO PLAST 2 A S.R.L.

  İtalya

  EURO PLAST 2 A S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canicatti', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVO CONSORZIO PER L'AGRICOLTURA S.R.L.

  İtalya

  NUOVO CONSORZIO PER L'AGRICOLTURA S.R.L., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiumefreddo Di Sicilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COFEAL S.R.L.

  İtalya

  COFEAL S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia Di Udine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LAMEZIA SERRE

  İtalya

 5. MED GROUP S.R.L.

  İtalya

 6. SIMEL AUTOMAZIONI S.N.C. DI MORENO F. & CATTANEO G.

  İtalya

 7. PROMEC S.R.L.

  İtalya

 8. IDROTERM SERRE S.R.L.

  İtalya

 9. ADUSO SER.RE S.N.C. DI ADUSO FLAVIO & C.

  İtalya

 10. GREENSIDESHOP S.R.L.S.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz