• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıhhi su tesisatı vanaları

Sonuçlar

Sıhhi su tesisatı vanaları - Ithalat/Ihracat

 1. GNALI BOCIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Brescia ilinin Lumezzane bölgesinde bulunan, Gnali kardeşler tarafından 70'li yılların sonunda kurulan GNALI BOCIA GPL, Teknik Gaz ve su bazlı çalışan teçhizatlar için regülatörler, basınç düşürücüleri, vanalar, emniyet vafleri ve rakor üretiminde uzman bir firmadır. GPL gazı içn emniyetli ve kaliteli, pirin., bakır ve çinko alaşımlarından imal edilmil rakorlar üretiyoruz. Uzun yıllara varan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Gnali Bocia kendi sektöründe, büyük üretici şirketlerin ve ulusal ve uluslararası bayilerin de yer aldığı pazarda lider konumuna yükselmiştir. Yüksek kalite standatları ve kalite-fiyat oranını sürekli olarak en iyi duruma getirmek için gösterdiğimiz gayret ile Gnali Bocia firması insana ve teknolojiye daima yatırım yapmaktan kaçınmayarak sahip olduğu konumu koruma, müşterilerini memnun etme ve geleceğe yönelik yeni hedefler belirleme çizgisinde kararlılıkla devam etmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 2. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, su şebeke bağlantıları ve vana ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Web sitemizde, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış su şebeke ekipmanı konusunda ihtiyaçlarınıza birçok cevap bulabilirsiniz. Etkileşimli bir katalog, dökme demir ve pirinç ürünlerimizi görüntülemenize ve teknik veri sayfalarını indirmenize olanak tanır. ISO 9001 sertifikalıyız. Bu, üretimin tüm aşamalarında kontrollü bir süreç ve titiz kontroller için garantinizdir. CE standartlarına uygun olarak ürünlerimiz kaliteyi, yeniliği ve güvenliği garanti eder. ATEO, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda kararlı olmuştur. Bünyemizde uygulanan süreçler, kalitenin hizmetinde ve ekibimizin müşterilerimize yönelik taahhütlerine saygı duymada gerçek araçlar oluşturmaktadır.

 3. STAIGER

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAIGER şirketi, çeşitli uygulamalar için yüksek kaliteli solenoid valfler ve akışkan sistemleri geliştirir ve üretir. 40 yılı aşkın süredir, yenilikçi rotamızı başarılı bir şekilde sürdürüyor ve özellikle oransal valf ve içme suyu teknolojisi alanında yeni ürünler ve müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Biz sahipleri tarafından yönetilen bir aile şirketiyiz, ve yaklaşık 200 çalışanımızla (Tıbbi teknoloji, otomotiv, sanayi, pnömatik, havacılık ve içme suyu teknolojisi alanlarında dünya pazar liderleri olan) müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun solenoid valfler ve valf blokları geliştirip üretiyoruz. Tek parçadan, büyük parti üretimine ve seri üretime kadar her şeyi üretiyoruz Stuttgart yakınlarında bulunan Erligheim'deki tesisimizde üretiyor ve tüm imalat ve test ekipmanlarını da şirket içinde oluşturuyoruz. Bu teknik bilgi birikimi, müşterilerimiz için gerçek bir rekabet avantajı olan düşük maliyetli çözümler üretmemizi sağlamaktadır.

 4. RAU SERTA HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAU SERTA HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BÜRKERT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜRKERT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BUSCHJOST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUSCHJOST GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HAGE FITTINGS UND FLANSCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAGE FITTINGS UND FLANSCHEN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NOVOTEK VAKUUMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NOVOTEK VAKUUMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BZO-PNEUMATIK INHABERIN KARIN WAUGE

  Almanya

  Verified by europages badge

  BZO-PNEUMATIK INHABERIN KARIN WAUGE, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Grund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIAGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIAGS GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schwetzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RUDOLF VON SCHEVEN GMBH ARMATURENFABRIK U. APPARATEBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF VON SCHEVEN GMBH ARMATURENFABRIK U. APPARATEBAU, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PWT PROZESS-WÄRMETRÄGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PWT PROZESS-WÄRMETRÄGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Uetersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. QUITER METALL- UND ARMATURENWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QUITER METALL- UND ARMATURENWERK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Drolshagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. P.V.A. PLASTIK-VENTIL-ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P.V.A. PLASTIK-VENTIL-ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tönisvorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KFM REGELUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KFM REGELUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HYDROKOMP HYDRAULISCHE KOMPONENTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYDROKOMP HYDRAULISCHE KOMPONENTEN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mücke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELSTER - INSTROMET VERTRIEBSGES.M.B.H

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ELSTER - INSTROMET VERTRIEBSGES.M.B.H, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. CENTER TECH ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CENTER TECH ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Laufeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRANZ DÜRHOLDT GMBH & CO KG INDUSTRIEARMATUREN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRANZ DÜRHOLDT GMBH & CO KG INDUSTRIEARMATUREN, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. A/S SAUER HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A/S SAUER HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleinostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HESCH INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESCH INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VENTEK ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENTEK ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALKUMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALKUMA GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RSG REGEL- UND STEUERGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RSG REGEL- UND STEUERGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARMATUREN AUTOMATISIERUNG VERTRIEB BINDLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARMATUREN AUTOMATISIERUNG VERTRIEB BINDLER GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LUDWIG MOHREN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUDWIG MOHREN KG, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KARCOMA-ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARCOMA-ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sindelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ERNST BADER HYDRAULIK & PNEUMATIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST BADER HYDRAULIK & PNEUMATIK, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hagnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ITV GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITV GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. A+E ARMATUREN & AUTOMATISIERUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A+E ARMATUREN & AUTOMATISIERUNG GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tostedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sıhhi su tesisatı vanaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.083 Şirketler