• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıkıştırıcılar ve eziciler

Sonuçlar

Sıkıştırıcılar ve eziciler - Ithalat/Ihracat

 1. MACFAB SYSTEMS LTD

  İrlanda

  Verified by europages badge

  MACFAB SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silindirli öğütücüler, Balya makineleri, bilyeli presler, dikey kompaktörler, hurda sıkıştırma makinaları tasarımı, endüstriyel atık tesisatı ve ekipmanları, prefabrik döşeme, çöp sıkıştırıcıları, Atık sıkıştırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrickmacross,, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. ECOLOGIA ESPOSITO

  İtalya

  Verified by europages badge

  ECOLOGIA ESPOSITO, yılında kurulan ve Sanayi atıkları - boşaltma/atım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, çamur ve sıvı gübre değerlendirme tesisi havasını alma işlemleri, damlatmalı yıkayıcı, Sıkıştırıcılar ve eziciler, kanal kalıntılarının video denetlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. IDS ENVIRONNEMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  IDS ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Sanayi atıkların idaresi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karton geridönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Sıkıştırıcılar ve eziciler, bilyeli presler, Karton geridönüşümü, kağıt ve karton geri dönüşüm, Atık işleme , sanayi plastik atıkların geri dönüştürülmesi, Geri dönüştürülebilir atık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Trivier De Courtes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AB-EX

  Almanya

  Verified by europages badge

  AB-EX, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Glandorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GETECHA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GETECHA GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Iburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BARRADAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BARRADAS GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastiklerin geri dönüşümü, granülatör, kaynakla yeniden yükleme, kablo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunus

  Aramis Grup'a bir şirket olan ve ekipman üretimine yoğunlaşmış olan NIELSEN 1988 yılından bu yana çevrenin korunması, atıkların ve atık malzemelerin toplanması, ayrılması ve geri kazanılması alanında faaliyet göstermektedir. 2004 yılında ise dikey preslerden oluşan yeni bir ürün serisi üretimine başlamıştır. Bu serinin temel amacı sıkıştırılan malzemenin kilo başına maliyetini düşürmek dökme atıkların hacmini % 90 oranında azaltmaktır. O zamandan bu yana atık konteynerleri, öğütücüler ve çeşitli tipte sıkıştırıcılar gibi diğer ürünler de geliştirmiş

 5. BINOLOGY LLC

  Rusya

  Binology LLC, atık yönetiminde %70'e varan maliyet azaltımı sağlayan, akıllı şehir çözümlerinin geliştiricisi ve üreticisidir. Ana modellerimiz şunlardır: SmartCity Bin 120 - Dahili pres, dolum seviyesi ölçüm sistemi, hava durumu istasyonu, darbeye dayanıklı galvanizli çelik muhafaza içinde akıllı enerji tasarrufu ve yangın önleme algoritmalarına sahip otomatik güneş enerjisiyle çalışan IoT Smart Bin; SmartCity Separation Station 2 ve 3 - Geri dönüştürülebilir maddelerin toplanması için Binology akıllı konteynerleri üzerinde atık ayırma istasyonları; SmartCity Indoor TV - Full HD yan ekranlar ve hoparlörlere sahip iç mekan çözümü; SmartCity WSens - her türlü 0, 08 - 24 m3 konteyner ve bunker ile uyumlu, darbeye dayanıklı muhafaza ve entegre sıcaklık sensörü ile birlikte verilen ultrasonik çöp seviye sensörü; Etkin personel yönetimi, dinamik yönlendirme özelliği, atık türü izleme, atık yönetimi ve atık toplama alanı için gelişmiş kontrol ve raporlama araçları için akıllı bulut yazılımı ve "SmartCity Management" mobil uygulaması.

 1. PALLMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Bilgi birikimi 100 yılı aşkın deneyime sahip PALLMANN şirketinden - 1903 yılında makine fabrikası olarak kurulan şirket, Müller ve Mühlenbauer ailelerinin 7 nesli boyunca orta ölçekli bir aile işletmesi olarak çalışmıştır. Dünya çapında faaliyette bulunan bir kuruluş olan PALLMANN, parçalama ve işleme teknolojileri alanında uzmanlaşmıştır. Bugün, birçok sektörde çalışmakta olan 100'den fazla makine tipi ile yumuşaktan orta sertlikte olana, kırılgandan ser elastik ve elyaflıya kadar çeşitli ürünler için dünyanın en büyük parçalama teknolojisi programını sunmaktayız. PALLMANN şirketler grubu dünya çapında yaklaşık. 700 deneyimli ve kalifiye personel istihdam etmektedir. Kendi üretim tesislerimiz, iştiraklerimiz, fason öğütme yapan tesislerimiz ve Avrupa, Kuzey, Güney Amerika, Asya ve Çin'de bulunan satış destek noktalarımızla, makine ve tesislerimizin planlama, montaj, devreye alma ve yedek parça temininde dünya çapında örnek servisin yanı sıra uzman danışmanlık ve destek hizmeti vermeyi de garanti etmekteyiz.

 2. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Almanya

  Nara Machinery CO., LTD. Avrupa şubesine hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Bizimle iletişime geçin! Öğütme, kurutma ve nanoteknoloji alanlarında, sizlere yeni ve optimize edilmiş süreçler sunabilmek için, araştırmalarımızı her gün bir adım daha ileri götürmekteyiz.

 1. AGICOM- PEDERGNANA OG

  Avusturya

  AGICOM- PEDERGNANA OG, yılında kurulan ve Atık demirlerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Sıkıştırıcılar ve eziciler, lastik atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları, metal atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Sıkıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puch Bei Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. COMITEC S.R.L.

  İtalya

  COMITEC S.R.L., yılında kurulan ve Isı yalıtım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Sıkıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Godega Di Sant'urbano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  İspanya

  GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, çöp kompaktörleri, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellar Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH

  Avusturya

  AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık giderimi için balyalama presleri, Balyalama presi, hidrolik, çöp sıkıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seewalchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALTERVAL

  Fransa

  ALTERVAL, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, bilyeli presler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, sıkıştırıcı kiralama, atık makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Epouville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krayenberggemeinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH

  Avusturya

  ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meggenhofen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niefern-Öschelbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  İspanya

  DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, metallerin değerlendirilmesi, Sıkıştırıcılar ve eziciler, plastik atıkların değerlendirilmesi, ahşap atıkların değerlendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granollers, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SE SHREDDERS

  Türkiye

  SE SHREDDERS, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bolu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PINI SRL

  İtalya

  PINI SRL, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Sıkıştırıcılar ve eziciler, dikey kompaktörler, Atık sıkıştırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SMELLWELL VERTRIEBS GMBH

  Avusturya

  SMELLWELL VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FRANZ KAHL GMBH

  Almanya

  FRANZ KAHL GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WEIMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  WEIMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. briket makinaları, çekirdek çıkartıcı öğütücü, parçalayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KADANT PAAL GMBH

  Almanya

  KADANT PAAL GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik presler, Vakum pompaları, Balyalama presi, hidrolik, persler için sökülebilir parçalar, Hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERBOLD MECKESHEIM GMBH

  Almanya

  HERBOLD MECKESHEIM GMBH, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik granüle ve parçalama makina ve ekipmanları, plastiklerin geri dönüştürülmesi, plastik atıkların değerlendirilmesi, sanayi plastik atıkların geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meckesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CONDEBO

  Belçika

  CONDEBO, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Çevresel temizlik hizmetleri, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde sınıflandırıcı - makine ve ekipmanlar, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. OMER ECOLOGY SRL

  İtalya

  OMER ECOLOGY SRL, yılında kurulan ve Sıkıştırıcılar ve eziciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac işleme kalıpları, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosà, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz