• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıkıştırma makineleri - i̇nşaat işleri

Sonuçlar

Sıkıştırma makineleri - i̇nşaat işleri - Ithalat/Ihracat

 1. ENERGIE & MANAGEMENT VERLAGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  ENERGIE & MANAGEMENT VERLAGSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herrsching a. Ammersee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORWAK ENVIRONMENTAL SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

 3. STROBL PUMPE GMBH & CO. KG

  Almanya

  STROBL PUMPE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilpoltstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOROLA CONSULTING GMBH

  Almanya

  BOROLA CONSULTING GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Holding şirketleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Holding şirketleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOLINCHES EXCAVACIONES INDUSTRIALES SA

  İspanya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KMSOLUTIONS

  Almanya

 2. VAN DE VELDE

  Fransa

  VAN DE VELDE, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Taşıma - malzeme ve ekipman, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Taşıma - malzeme ve ekipman, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont-De-Marsan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. STAVOSTROJ A.S.

  Çek Cum.

  STAVOSTROJ A.S., yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nove Mesto Nad Metuji, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Polanya

  SKONIECZNY ZYGMUNT. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, yer betonlama makinaları, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, iskeleler, tırmık makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legionowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEBRS. ROSKAM B.V.

  Hollanda

  GEBRS. ROSKAM B.V., yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. KRIMELTE OÜ

  Estonya

  KRIMELTE OÜ, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. T.S.H. CONSULTING TRANSNATIONAL SERVICES GMBH

  Almanya

  T.S.H. CONSULTING TRANSNATIONAL SERVICES GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DOOSAN

  Belçika

  DOOSAN, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, İş makineleri, Sıkıştırma makineleri - İnşaat işleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.