• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıkma bağlantı - malzeme

Sonuçlar

Sıkma bağlantı - malzeme - Ithalat/Ihracat

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Zengin çeşitli ürünlerde Avrupa'da uzman, Codipro yüksek kalitede kaldırma halkaları üretir, çok ağır yükleri kaldırma gücüne sahip halkalar. Codipro'nun tüm kaldırma halkaları hareketlidir ve yük altında rotasyonu mümkün kılar. CODIPRO, çok geniş bir kaldırma halkası serisi sunmaktadır ve çok kısa sürelerde isteğe göre özel boyutlarda kaldırma halkaları tasarlayıp üretmektedir.

 2. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIS Kugelgewindetriebe GmbH firmasının teslimat ve hizmet programı şunları içerir: DIN ve standart ve özel somunlu müşteri taslağı uyarınca burgulu ve taşlanmış model konik dişli miller, dolanmış ve burgulu model trapez miller, doğrusal kılavuzlar, yatak ve yatak mesnetleri gibi aksesuarlar, KGT'nin onarımı ve kontrolü.

 3. KLIP-IT BY K PLAST

  Almanya

  Verified by europages badge

  İddialı bir plastik bağlantı üreticisi olan Klip-It "Başarınız için basit bir bağlantı" sloganıyla, plastik enjeksiyon kalıplama konusunda 43 yılı aşkın deneyime sahip tutkulu bir uzman olan K Plast'un sabitleme markasıdır. Klip-it markası, endüstri için bir bağlantı elemanı markası olarak kurulmuştur. Dünyadaki tüm sanayi şirketlerine bu alanda tedarik sağlıyoruz: Otomobil, ev aletleri, tarım, metal işleme, HVAC, vb. Küçük ve büyük seriler halinde PA66, poliasetal veya PBT standart parçalar ve özel parçalar üretiyoruz. Ürünler 5 aileye ayrılmaktadır: Panel bağlantı elemanları, kablo klipsleri, kapı elemanları, ayaklar ve hareket kontrolü. Plastik bağlantı elemanları üretiminde uzmanlık. Esneklik ve reaktivite. Rekabetçi. Uygulama ve pazar bilgisi. En iyi müşteri hizmeti. Plastik enjeksiyon kalıplama konusuna tutkuyla bağlılık.

 4. SEC SHIP'S EQUIPMENT CENTRE BREMEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEC bugün piyasadaki konteyner bağlama ekipmanının lider üreticisi olarak kabul edilmektedir. Şirket içinde yaptığımız tasarım ve mühendislik ekipmanları ile birlikte üretim ve hizmetler konusundaki eşsiz anlayışımız sayesinde geldiğimiz lider konum, SEC'i tersane ve yük sahipleri için ilk sıradaki birinci sınıf iş ortağı haline getirmiştir. Gemi inşaat projelerinizi planlarken SEC iş ortağınız olabilir. En emniyetli ve en etkin çözümü bulabilmek amacıyla, armatörlere yardım edebilmek için, donanım teslimatına ek olarak, çeşitli hizmetler de sunulabilir. İster tersaneler, isterse de armatörler tarafından talepte bulunulsun, SEC başlangıçtan itibaren kavramlar ve anahtar teslimi çözümler geliştirebilir. SEC'in düşünce tarzı, gemiyi kargonun etrafında tasarlamak şeklindedir. Şirketler, iş ortakları ve hissedarlardan oluşan SEC ağı, tüm dünyadaki müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını garanti eder.

 5. WUS WILHELM UNGEHEUER SÖHNE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISO 9001 sertifikasına sahip geleneksel bir üretici olarak en modern üretim teknolojilerine ve yenilikçi ürünlere sahibiz. Üç ana uzmanlık alanımız, tespit sistemlerimiz ve presli ürünlerimiz dünya çapındaki başarımızın temelini oluşturur. Yenilik, yaratıcılık ve kalite, WUS ürünlerini karakterize eder. Güvenlik çatı kancalarımız, metal çatı panellerimiz, oluk desteklerimiz, yağmur kanalı kelepçeleri, özel çözümler ve kar koruma sistemlerinin yanı sıra boru kelepçeleri, dere kelepçeleri, montaj dirsekleri, montaj profilleri ve uygun aksesuarlar dünya çapında bilinmektedir. Presli/bükülmüş parçalar alanında, müşterilerimizle birlikte yeni ve talebe yönelik ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket bünyesinde geliştirme, tasarım ve üretim departmanlarımız el ele çalışmaktadır. Çatı ve tesisat ürünlerimiz gibi, presli/bükülmüş parçalarımız da fabrikamızdan en iyi kalitede çıkar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 2. MICROMAT SPANNHYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1989 yılında bir garajda kurulan Micromat Spannhydraulik GmbH şirketi geçen zaman içinde dünya çapında faaliyet gösteren orta ölçekli bir şirket haline gelmiştir. Rutesheim kentindeki ana üretim tesisimizin yanı sıra Malmsheim'daki küçük şubemizde motivasyonu yüksek 70 çalışanımız yüksek kaliteli hidrolik silindirlerin geliştirilmesi, tasarımı ve imalatı ile uğraşmaktadır. İster makine mühendisliği, otomotiv veya takım tezgahları sektörlerinde faaliyet gösterin, isterse de toptancı olun – Size müşteriye özel çözümler sunarız. QUIRI-MICROMAT®. - yeni ortak marka logosu Bir Fransız şirketi olan. QUIRI ile yaptığımız işbirliği sayesinde, artık müşterilerimize ortak QUIRI-MICRMAT® şirket logosu altında, hidrolik sıkma elemanları, silindirler, özel çözümler ve aksesuarlardan oluşan, daha geniş bir ürün yelpazesi sunabilmekteyiz.

 3. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 4. BOSSONG SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Binalar için sabitleme sistemleri. Kimyasal ankraj, vinilester reçinesi, polyester ve epoksi ve aksesuarlarının imalatı ve satışı. 8, 8 çelik ve paslanmaz çelikten orta veya ağır metal ankrajlar, onaylanmış veya onaylanmamış. Zamak ve pirinç kelepçeler, hafif metalik naylon yükler için kelepçeler. Otomatik çivileme makineleri, çiviler ve diğer çivileme makineleriyle uyumlu malzemeler. Manuel çiviler ve çıtçıtlar. Çinko işi için vidalar, uçlar, kronlar, elmas diskler, elektrikli aletler..

 5. METFIX GROUP

  Kazakistan

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP vida, dübel, ankraj, bağlantı elemanları, kelepçe, çivi, montaj köpüğü, dolgu macunu vb. tedarik etmektedir. Bağlantı elemanlarımız tüm inşaat ve endüstri dallarında ve küçük ev onarımlarında kullanılır. Tüm ürünlerimiz kalite sertifikalarına sahiptir. Stokta 2500'den fazla ürünün sürekli kullanılabilirliğini sunuyoruz. Her müşteriye bireysel yaklaşım. Ücretsiz sevkiyat ve 20.000 USD'den başlayan siparişler için taksitli ödemeler.

 1. TREX

  Fransa

  Verified by europages badge

  TREX, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıkma/bağlantı - Malzeme, başsız cıvatalar (saplamalar), özel cıvatalar, standart vidalar, Özel vida, ınox vidalar, Alüminyum vidalar, teknik vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TOX-DÜBEL-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOX-DÜBEL-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas pompalar, beton cıvataları, tirfonlar, ahşap takozlar, Metal toplu iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krauchenwies, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRUCHHAGE METALLWAREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRUCHHAGE METALLWAREN GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sundern (sauerland), Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMITZ GEWINDETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMITZ GEWINDETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LIEBERMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LIEBERMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rottweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORD-LOCK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORD-LOCK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HYDAC INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYDAC INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NIEDAX GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIEDAX GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linz/rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HÄCKER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÄCKER SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Böhmenkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LOYAL TRADE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LOYAL TRADE GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dallikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. CARL TURCK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL TURCK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACTON S.A.

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACTON S.A., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Güverte işleri, Somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, Cıvata ve somun, ağaç vidaları, Endüstriyel Hırdavat, paslanmaz çelik bulonlar, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L' Horme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MESMA-BEFESTIGUNGSSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  MESMA-BEFESTIGUNGSSYSTEME, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Arolsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REKER-NUTS HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REKER-NUTS HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vidalar, Somunlar, somunlar, kendinden sabitlemeli cıvata ve somunlar, Vidalar, Somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rietberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERNST THOMAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST THOMAS GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, hadde çekilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KAMMERER GEWINDETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMMERER GEWINDETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hornberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HEINRICH KNOBLOCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINRICH KNOBLOCH GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rhauderfehn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRIE ROHRHALTERUNGEN NIMZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIE ROHRHALTERUNGEN NIMZ GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vettelschoß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VÖHRS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VÖHRS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LINGEMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINGEMANN GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis - Levazım, Ofis - Levazım, elektronik aletler, kese kapakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz