• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıvı için basınç düşürücüler

Sonuçlar

Sıvı için basınç düşürücüler - Ithalat/Ihracat

 1. H.J. DIECKMANN GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  H.J. DIECKMANN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lampertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SISMEC-TRAITEC GROUP, S.L. (ST GROUP)

  İspanya

  SISMEC-TRAITEC GROUP, S.L. (ST GROUP), yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, Motorlar ve parçalar, Motorlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Papiol, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHLAUCHFIX MOBILER SERVICE

  Almanya

  SCHLAUCHFIX MOBILER SERVICE, yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRAULIKSERVICE LEINS

  Almanya

  HYDRAULIKSERVICE LEINS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik pompalar, Sıvı için basınç düşürücüler, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik pompalar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plochingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FI REDÜKTÖR MOTOR A.S.

  Türkiye

  FI REDÜKTÖR MOTOR A.S., yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Almanya

  BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıvı için basınç düşürücüler, Çapalar, gemiler, Musluklar ve valfler, Ayarlanabilir su tesisatı, Sıvı için basınç düşürücüler, Çapalar, gemiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HYDRAUNORM

  Fransa

  HYDRAUNORM, yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hidrolik bağlantı parçaları, hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne Du Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MILDE-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  MILDE-HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik silindirler, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik pompalar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hidrolik silindirler, Hidrolik bağlantı parçaları, Hidrolik pompalar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wurzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH

  Almanya

  ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH, yılında kurulan ve Motorlu taşıtlar ve tekne taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mömlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SISP-GEARBOXES

  Fransa

  SISP-GEARBOXES, yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transmisyon organları, mekanik transmisyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallardon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HIDROBALT UAB

  Litvanya

  HIDROBALT UAB, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, İç lastikler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Pnömatik sistemler ve aletler, İç lastikler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Almanya

  TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gauting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERWIN NEUMANN GMBH

  Almanya

  ERWIN NEUMANN GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marktredwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JOSEF HOHN GMBH

  Almanya

  JOSEF HOHN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gersthofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OSKAR MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  OSKAR MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hauzenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELSO ELBE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ELSO ELBE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hofheim i.UFr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZWICKER KUGELLAGER GMBH

  Almanya

  ZWICKER KUGELLAGER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Sıvı için basınç düşürücüler, Hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schöllnach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEVLUT CEYLAN DISLI GEAR INDUSTRY

  Türkiye

  MEVLUT CEYLAN DISLI GEAR INDUSTRY, yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vites kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ZF PASSAU GMBH

  Almanya

  ZF PASSAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Hassas rulmanlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Hassas rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VE.GHI.GAS S.R.L.

  İtalya

  VE.GHI.GAS S.R.L., yılında kurulan ve Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, basınç regülatörleri, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comezzano-Cizzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. C.E.M. COSTRUZIONI ELETTRONICHE MECCANICHE

  İtalya

  C.E.M. COSTRUZIONI ELETTRONICHE MECCANICHE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıvı için basınç düşürücüler, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oristano (Or), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TARTARINI AUTO SPA

  İtalya

  TARTARINI AUTO SPA, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Maggiore (BO), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KNAPPE COMPOSITES SAS

  Fransa

  KNAPPE COMPOSITES SAS, yılında kurulan ve Hidrolik ayarlama ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malataverne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LVIV PLANT OF HYDROMECHANICAL TRANSMISSIONS OPEN JOINT STOCK COMPANY

  Ukrayna

  LVIV PLANT OF HYDROMECHANICAL TRANSMISSIONS OPEN JOINT STOCK COMPANY, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı için basınç düşürücüler, Sıvı için basınç düşürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. METALOOBRABOTVANE I ZUBOPROIZVODSTVO

  Bulgaristan

  METALOOBRABOTVANE I ZUBOPROIZVODSTVO, yılında kurulan ve Sıvı için basınç düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Botevgrad, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. NOVA COMET S.R.L.

  İtalya

 7. IDROFLUID S.R.L.

  İtalya

 8. METATRONIX S.R.L.

  İtalya

 9. GIRGAS S.R.L.

  İtalya

 10. CAVAGNA GROUP S.P.A.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz