• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıvı yakıtlar

Sonuçlar

Sıvı yakıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. SIBSTAR GROUP

  Kırgızistan

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group, 2019 yılından bu yana termal kömür tedarikinde güvenilir ortağınızdır. "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" ve "T" sınıfı taş kömürünün ana tedarikçisiyiz. Ev ihtiyaçları için yakıt olarak yaygın olarak kullanılmasının yanında, dökümhanelerin çalışması için gereklidir ve termik santraller tarafından elektrik üretimi için kullanılır. En iyi hizmeti ve en uygun çözümleri sunarak müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler için çalışıyoruz. Güvenilir ortaklıklarımız ve geniş lojistik ağımız sayesinde, ürünlerimizin dünyanın her yerine zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti ediyoruz. Enerji sevkiyatları en büyük üretim devlerine yapılmaktadır. En önemli iş ortaklarımız Çin, Hindistan ve Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarıdır. Tedarik edilen ürünlerin yapısının yanı sıra işbirliği coğrafyasını da genişletiyoruz. Amacımız, üretim süreçlerinizi devam ettirmek için istikrarlı tedarik sağlamaktır. Petrol ürünleri tedarikini geliştirme sürecindeyiz.

 2. ADAMOL GMBH

  Avusturya

  ADAMOL Mineralölhandelsges.m.b.H. şirketi eskiden beri motor yağları ve yağlayıcı maddeler sektöründe daima bir kavram olagelmiştir. Bununla birlikte, zaman içinde, ADAMOL tüm araç tipleri için eksiksiz bir motor yağı, şanzıman yağı, gres, bakım ve temizlik ürünlerinin yanı sıra kimyasal ürünler tedarikçisi haline de gelmiştir. Merkezi Viyana'da bulunan ünlü şirketin hedefi, "Tek bir kaynaktan mümkün olduğunca çok ürün" olarak açıklanmıştır. Bu nedenle, ADAMOL'un şirket politikasını yeniden belirlemesi ve ürünlerini geliştirmesi kapsamında, BP, Castrol, Duracell, Procter & Gamble , Sonax veya WD-40 gibi büyük sanayi şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve ürün yelpazesini onların ürünlerine muadil ürünlerle genişletmek mantıklı bir adım olmuştur. En önemli ulusal ve uluslararası üreticilerin önde gelen markalarının yanında, şirketin ADAMOL1896 markası giderek daha fazla ağırlık kazanmaktadır. ADAMOL1896 markasını taşıyan ürünler, uygun fiyatlarla en yüksek kalite anlamına gelir, ve Avusturya'da seçkin iş ortakları ile beraber geliştirilmiş ve üretilmiştir.

 3. KORFEZ POLIMER

  Türkiye

  Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

 4. PETROIL

  Meksika

  PETROIL, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. yakıt distribütörü, yakıt, Dizel yakıt, Dizel - yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinaloa, Meksika 'de bulunmaktadır.

 5. HABCO D.O.O.

  Slovenya

  HABCO D.O.O., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parafinler, Sıvı yakıtlar, Kimyasal gübre, Parafinler, Sıvı yakıtlar, Kimyasal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lendava, Slovenya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS

  Türkiye

  CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Tonik, yüz temizleme ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı yakıtlar, Sıvı yakıtlar, yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HENS VAN MEULDER

  Belçika

  HENS VAN MEULDER, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol - Dağıtımı, Petrol - Dağıtımı, yağlama yağları, petrol endüstrisi için servis hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bornem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polanya

  PETRONOVA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, yakıt distribütörü, LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, gaz kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrów Wlkp., Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. LLC RESOURCE TRADING

  Rusya

  LLC RESOURCE TRADING, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Moscow, Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. JUING-OIL GMBH

  Almanya

  JUING-OIL GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portekiz

  MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA., yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Arabalar için yağlayıcılar, Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Arabalar için yağlayıcılar, Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campo Vlg, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. HENRI HOTZ AG

  İsviçre

  HENRI HOTZ AG, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dübendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. BOOST OIL E.K.

  Almanya

  BOOST OIL E.K., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG

  Almanya

  TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE

  Almanya

  HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HBWGUBESCH KUNSTSTOFFENGINEERING GMBH

  Almanya

  HBWGUBESCH KUNSTSTOFFENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik - işlemler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı yakıtlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Sıvı yakıtlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. OEL-TECH

  Almanya

  OEL-TECH, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, Gıda dışı yağlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, Gıda dışı yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PARTS ATTACK GMBH

  Almanya

  PARTS ATTACK GMBH, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR

  Almanya

  WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kronshagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. POLLET

  Belçika

  POLLET, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıvı yakıtlar, Sıvı yakıtlar, yağlar, yağlama yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GINOUVES GEORGES SAS

  Fransa

  GINOUVES GEORGES SAS, yılında kurulan ve Gazyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıvı yakıtlar, kükürt oranı düşük fuel-oil, fuel oil ve türevleri, Sıvı yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FGS LUBRICANTS

  Almanya

  FGS LUBRICANTS, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Fuel oil, Sıvı yakıtlar, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Fuel oil, Sıvı yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Überlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OLYMPIA LUBE OIL GMBH

  Almanya

  OLYMPIA LUBE OIL GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. D.I.C.A. S.A.S.

  İtalya

  D.I.C.A. S.A.S., yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yağlar, Gıda dışı yağlar, Endüstriyel yağlar, Gıda dışı yağlar, kalıptan çıkarma yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ESTACIÓN DE SERVICIO VALLE ZAHOR

  İspanya

  ESTACIÓN DE SERVICIO VALLE ZAHOR, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Servis istasyonları - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dúrcal, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RECYFUEL

  Belçika

  RECYFUEL, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı yakıtlar, Talaşlar/Yongalar ve odun tozları/talaşları, Sıvı yakıtlar, Talaşlar/Yongalar ve odun tozları/talaşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. FERNAND BRAICHET ET CIE, SUCC. BG SÀRL

  İsviçre

  FERNAND BRAICHET ET CIE, SUCC. BG SÀRL, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fuel oil, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Fuel oil, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porrentruy, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. COMBUSTIBLES ARAGÓN

  İspanya

  COMBUSTIBLES ARAGÓN, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yakıt besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. YAN TAI HENG NUO CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  YAN TAI HENG NUO CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yantai, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz