• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sızıntı tıkaçları

Sonuçlar

Sızıntı tıkaçları - Ithalat/Ihracat

 1. ADK SERVICES

  Fransa

  ADK SERVICES, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sızıntı tıkaçları, kelebek vanalar, Dizel motorlu beton karıştırıcılar, arıcılık ürünleri, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oytier Saint Oblas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MEKTEKNO SRLS

  İtalya

  MEKTEKNO SRLS, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyokütle, afiş üniteleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripa Teatina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. F-DGS

  Fransa

  F-DGS, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, gaz kompresörleri, Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, EVRY CEDEX, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ASINTSOL - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portekiz

  ASINTSOL - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Yoğuşma tahliye sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sintra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ARMSTRONG INTERNATIONAL EUROPE

  Belçika

  ARMSTRONG INTERNATIONAL EUROPE, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, konferans organizasyonu, Nemlendirici üniteler, endüstriyel soğutma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, HERSTAL, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TLV EURO ENGINEERING FRANCE SARL

  Fransa

  TLV EURO ENGINEERING FRANCE SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Sızıntı tıkaçları, Yoğuşma tahliye sistemleri, arıcılık ürünleri, yağda konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toussieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Çek Cum.

  ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD, yılında kurulan ve Aerosol vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik vanalar, Sızıntı tıkaçları, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Hidrolik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ROMINSERV S.A.

  Romanya

  ROMINSERV S.A., yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Sızıntı tıkaçları, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. SC ARMATURA SA

  Romanya

  SC ARMATURA SA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Müzik aletleri ve aksesuarları, Sızıntı tıkaçları, Müzik aletleri ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clunj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRIFOSO

  İspanya

  GRIFOSO, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için küçük musluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cieza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIEDAD ANONIMA IBERICA DE DISTRIBUCIONES INDUSTRIALES

  İspanya

  SOCIEDAD ANONIMA IBERICA DE DISTRIBUCIONES INDUSTRIALES, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Musluklar ve valfler, Su tesisatları güvenlik valfleri, Musluklar ve valfler, Su tesisatları güvenlik valfleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quart De Poblet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LK PUMPSERVICE BRATISLAVA, S.R.O.

  Slovakya

  LK PUMPSERVICE BRATISLAVA, S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompalar, Sızıntı tıkaçları, Pompalar, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 3 , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. IPU - ROM IMPORT - EXPORT SRL

  Romanya

  IPU - ROM IMPORT - EXPORT SRL, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROM ENERGY ARMSTRONG SRL

  Romanya

  ROM ENERGY ARMSTRONG SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. AMPO SL

  İspanya

  AMPO SL, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Musluklar ve valfler, Sızıntı tıkaçları, Musluklar ve valfler, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hulín, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. BAENNINGER STUEBBE ROMANIA SRL

  Romanya

  BAENNINGER STUEBBE ROMANIA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sızıntı tıkaçları, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baia Mare, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. UMB ROBINETE INDUSTRIALE SA

  Romanya

  UMB ROBINETE INDUSTRIALE SA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bacau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. WATEC S.R.O.

  Slovakya

  WATEC S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 1 , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. OSTACO, S.R.O.

  Çek Cum.

  OSTACO, S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı tıkaçları, Sızıntı tıkaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velesín , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. ING.VIKTOR KOURÍLEK-VIKO

  Çek Cum.

 2. ROLIMA IMPEX SRL

  Romanya

 3. AQUAMONT SPOL. S.R.O.

  Slovakya