• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sızdırmaz kaynaklı ince borular - demirli metaller

Sonuçlar

Sızdırmaz kaynaklı ince borular - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 01.01.1998 tarihinde kuruldu. O zamandan beri müşterilerimizi büyük esneklik, teknik beceriler, kapsamlı depolama ve teslimat programıyla ve hızlı teslimat servisi ile şaşırtıyoruz. 2003 yılından beri ISO 9001 uyarınca sertifikalıdır. Ürün yelpazemiz paslanmaz çelik borulardan (yuvarlak 0, 4 mm ila 21 mm ve dört köşe 2, 0 x 2, 0 mm ila 11, 0 x 11, 0 mm dış çaplı) ve paslanmaz çelik telden oluşur. Esas alıcılarımız tıp tekniğindir, ki ürünlerimiz yüzey kalitesi ve ölçü hassasiyeti ile azami talepleri karşılar. Paslanmaz çelik borularımız genel olarak 1.4301 (AISI 304) malzemeden üretilir, kaynaklıdır ve birçok kez kireçle kaplanır, sert ya da kızdırılmıştır ve DIN 2463/EN10217-7 uyarınca özel, sıkı toleranslara uygun üretilir. Diğer malzemeler de teslim edilebilir. Kendi filo yönetimi sistemimizle Tuttlingen çevresine teslimat yapıyoruz ve dünya çapında güvenilir nakliye partnerlerimizin taleplerini karşılıyoruz.

 2. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Almanya

  BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH +Co. KG 1945 yılında kurulmuştur ve 70 yılı aşkın sürede dünya çapındaki müşterileri için güvenilir bir ortak haline gelmiştir. Dokuz depo noktasında 130.000 metrekarede 55.000 tonun üzerindeki depolama kapasiteyle Buhlmann Group, dikişsiz ve kaynaklı çelik borular, boru bağlantı elemanları ve DIN EN ve ASME'ye uygun boru aksesuarları için Avrupa'nın en büyük stok bayilerinden biridir. Buhlmann, müşterilerine tek bir kaynaktan tam kapsamlı çözümler sunmaktadır. Bu aynı zamanda lojistik çözümleri, montajların yapılması, malzemelerin işlenmesi ve kaplanması ile her türlü malzemenin test edilmesini içerir. Özellikle enerji, petrokimya, kimya, petrol ve gaz sektörlerinin yanı sıra gemi imalatı ve mühendislik şirketleri BUHLMANN'in temsil ettiği yüksek kaliteye güvenmektedir. BUHLMANN GROUP bünyesinde şu anda dünya çapında 17 ülkede 700'den fazla kişi çalışmaktadır.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litvanya

  2006 yılında kurulmuş olan "Baltic Tube Service“ anonim şirketi yeni ve ikinci el boruların yanı sıra yassı çelik kazıklar da satmaktadır. Şirketin kurulmasından bu yana Baltic Tube Service birçok Avrupa ülkesinde çeşitli projelerde, çukur açmadan inşaat teknolojisini kullanarak ihracat limanları ve boru hatlarının inşaat ve işletilmesinde "yer almıştır". Baltic Tube Service malların depolarından herhangi bir Avrupa ülkesine hızlı teslimatını garanti eder. Personelimiz en iyi kazan-kazan çözümünü seçmenizde size yardımcı olacaktır

 4. DYLAN BELGIE

  Belçika

  380 milyon Euro'yu aşkın yıllık grup cirosuyla, her boyuttan ve kaliteden boru, bar, dövme iş, flanş, valf, boru dirseği ve bağlantı parçaları alanında Avrupa'daki en büyük stok sahiplerinden biriyiz. Elimizde karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik, süper dubleks çelik, düşük alaşımlı çelik boru malzemeleri bulundurmaktayız. Profesyonel know-howımız ve esnekliğimizle ilişkili kurum içi makine fabrikamız, problem çözmedeki ve en kısa son teslim tarihlerine uymadaki başarımızı ve itibarımızı ispatlamaktadır. Boru malzemeleri, bağlantı parçaları, flanşlar ve valflerden oluşan stoğumuz, 90.000 tonun üzerinde olup petrokimya, elektrik üretimi, off-shore, EPC ve fabrikatörler gibi kişi ve kurumlara hizmet sunmak adına Avrupa genelinde yer almaktadır. Takip hizmetleri ve uzman bir ihracat departmanı tarafından desteklenen EN, ASME ve Uluslararası Standartlara vakıf eğitimli personelimiz, özel projelere değin her türlü şeyi koordine etmektedir.

 5. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Almanya

  Otomotiv endüstrisi için alüminyumdan ince duvarlı HF kaynaklı borular, yassı oval borular, alüminyumdan profiller üretimi. Üretimlerimiz: Alüminyum borular, kaynaklı alüminyum borular, pirinç borular, dikişsiz pirinç borular, alüminyum radyatör boruları, kaynaklı pirinç borular.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CYBERSTEEL

  Rusya

  CYBERSTEEL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Endüstriyel borular, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Endüstriyel borular, Eğik dönmeli parçalar, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervouralsk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. OOO KRANMETIZ

  Ukrayna

  OOO KRANMETIZ, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ismarlama çelik boru, binalar için yağmur suyu çelik iniş boruları, soğuk çekme çelik borular, çelik çekme borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nikopol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. STEEL GATE

  Romanya

  STEEL GATE, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir metal ana borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Demir metal ana borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD

  Çin

  NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yinzhou, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. OTRISH GMBH

  Avusturya

  OTRISH GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VAN LEEUWEN GMBH

  Almanya

  VAN LEEUWEN GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  İspanya

  TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, kaynaksız çelik borular, çelik çekme borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arenys De Mar, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukrayna

  UGTRANSSTROYKOMPLEKT, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, kaynaksız çelik borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, çelik hortumlar, dikişsiz metal borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Almanya

  DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik boru ve tüpler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Sac ve borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Çelik boru ve tüpler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Sac ve borular, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Avusturya

  ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kesme ahşap, Metalurji ve Demir çelik sanayi - İthalat/İhracat, ithalat-ihracat desteği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Georgen Im Attergau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Mısır

  EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, metalik ekleme bileziği, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 5. HONE ALL PRECISION LTD.

  Birleşik Krallık

  HONE ALL PRECISION LTD., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme hizmetleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Delme hizmetleri, resme göre özel işleme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Almanya

  BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. burçlar, paslanmaz çelik borular, çelik çekme borular, Boru işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Beyaz Rusya

  ODO BELAUTOZAPCHAST, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikişsiz borular, soğuk çekme çelik borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhodino, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD

  Çin

  XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dainan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  Hindistan

  MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gurgaon, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaxing, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. STEEL GATE

  Romanya

  STEEL GATE, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Cezayir

  PETRO-INDUSTRIE SARL, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Contalar, Kontrol vanası, kelebek vanalar, Contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oran, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 5. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Amerika Birleşik Devletleri

  ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gaz boruları, dövme bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. RBR INTERNATIONAL

  İtalya

  RBR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, flanşlar, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  Hindistan

  SUNFLEX METAL INDUSTRIES, yılında kurulan ve Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inşaat endüstrisi için ahşap ürünler, karbon çelik flanşlar – tuv tectubi  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Çin

  OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik boru ve tüpler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, çelik tüpler, Çelik boru ve tüpler, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. CRON METALS

  Ukrayna

  CRON METALS, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Dövme çubuk çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Romanya

  TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paslanmaz çelik, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, Paslanmaz çelik, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz