• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sızdırmaz malzemeler

Sonuçlar

Sızdırmaz malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. KLINGER AG EGLISWIL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Yüksek sıcaklık contalı laminatlar ve kauçuk kaplı metal levhalar için uzmanınız 1980 yılında kurulmuş olan Klinger AG Egliswil, küresel bir şirketler grubu olan KLINGER Grubu'nun bir üyesidir. Esnek grafit ve mikadan yapılma yüksek sıcaklık contaları ve ayrıca lastik kaplı metal levhalar için yetkinlik merkezidir. Sızdırmazlık malzemeleri, contalar, grafit, mika, milam ve polistrat malzemelerin deformasyon davranışını ölçmek için test cihazları.

 2. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  delikli parça, kesilmiş parça, kendinden yapışkanlı rulo ve benzer biçimde hücresel elastomerlerin üretimi ve satışı. Orta ölçekli aile şirketi olarak köpük kauçuk, gözenekli lastik, köpük ve hücresel polietilen üretiyoruz. En yaygın biçimler şerit ürünler, rulo ürünler, profiller, tabakalar ve ham kütüklerdir. Bunlara ek olarak delikli parçalar ve lazer kesimli parçalar da üretilmektedir. Aynı zamanda her türlü ürünün üstüne uyguladığımız kendinden yapışkanlı folyolar konusunda uzmanız. Sorularınız için bizi arayabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

 3. SATI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI SRL, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, o ring, teflon contalar, Sızdırmaz malzemeler, Mekanik contalar, Halka metalik contaları, Dış mekan sinyal direkleri, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RALMONT-PTW GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RALMONT-PTW GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Traun, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. PTFE SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTFE SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. D´ANTONI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D´ANTONI GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelnhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Teknik tekstil, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Teknik kullanım için kumaşlar, endüstriyel kumaşlar, Asbestos içermeyen ip, ambalaj, bantlar, Sızdırmaz malzemeler, Teknik tekstil, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hummeltal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston segmanları, Dış mekan sinyal direkleri, siliciler, Piston segmanları, döner miller için sızdırmazlık keçeleri, taşıtlar için motor segmanları, elastik transmisyon keçeleri, teflon contalar, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SICIL CARBONGRAFITE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICIL CARBONGRAFITE, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Mekanik contalar, Dış mekan sinyal direkleri, grafit burçlar, Contalar ve paketleme malzemeleri, karbon halkalar, Mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Michele Di Ganzaria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ADA MUH.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Çelik boruların izolasyonunda kullanılan ısıyla büzülen sıcak sargı bantları boru duvar geçişlerinde kullanılan sızdırmsazlık contaları ürünlerimiz arasındadır. Hizmetlerimiz çalışma politikamız gereği ve sektörel müşteri çeşitliliği sağlamak amacıyla sadece malzeme ve ekipman satışı ve bu ürünlere yönelik tamamlayıcı hizmet vermektedir. Çelik borulari korozyondan korumak amacıyla kullanılan sıcak sargı bantları ve soğuk sargı bantları da ürünlerimiz arasındadır. Ayrıca satışını yaptığımız Link-Seal® Modüler Sızdırmazlık Contaları, boruların duvar, döşeme ve tavan geçişlerinde kalıcı sızdırmazlık sağlayan en iyi çözümdür. Yuvarlak boru formundaki herhangi bir nesne, engel geçiilerinde, bu metodla kolayca, hızlıca ve kalıcı olacak şekilde etrafından sızdırmaz hale getirilir. • Para ve zaman tasarrufu sağlar. • Su basınçı altında sızdırmazlığını korur. • Çok uzun sızdırmazlık ömrüne sahiptir. • Korozyona karşı maksimum koruma sağlar. • Petrol ve jet yakıtına ve sıcaklığa dayanıklı tipleri vardır. • Link-Seal® modüler contaları ile uygulamanıza özel çözüm üretilir. • ISO kalite garantisine sahiptir.

 1. AKS COATINGS GMBH

  Almanya

  AKS Coatings GmbH Özel yapı kimyasalları ürünlerinin üreticisiyiz ve polimer silikat bazlı yüzey koruma sistemlerinin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanız. Şirketimizin merkezi Altlußheim, Almanya'dadır. Burada araştırma, geliştirme ve küçük üretim çalışmaları gerçekleşir. Oradan İrlanda, Türkiye, Slovenya, Çin, Rusya ve İran ile Güney ve Doğu Avrupa'daki müşterilerimizi destekliyoruz. Sistemlerimiz büyük talep gerektiren, madeni ve metalik yüzeylerde kullanılmaktadır. Önleyici koruma olarak veya iyileştirici önlem olarak kullanılabilirler. Sistemlerimiz yüksek agresif akışkanları organik ve inorganik alanlarda korur ve güçlü tuz yoğunluklarında ve tuz korozyonunda kullanılmaktadır. Araştırmalarımız kapsamında polimer silikat teknolojimizi kullanarak yeni, yenilikçi ürünler geliştiriyoruz.

 2. ALTUG IZOLASYON

  Türkiye

  Firmamız 2004 yılında Altuğ İzolasyon Malzemeleri San.ve Tic.Ltd.Şti.adında Kiremit Altı Örtüsü İzolasyon Malzemeleri imalatı ile faaliyete başlamıştır. Dünyada değişen pazar ve rekabet koşulları göz önüne alarak kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla 2010 yılında Alteks adı altında su yalıtım membranı üretimine başlamıştır. Türkiye ve ihracaat yaptığımız uluslararası her noktaya uzman kadrolarımızla kaliteden ödün vermeksizin su yalıtımı konusunda kesin çözümler ve hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı Sertifikalı TSE ve ISO9001 standartlarındadır.

 1. HTA MAKINA KAUCUK SAN. TIC .LTD .STI.

  Türkiye

 2. SORATON SA

  İsviçre

  "Made in Switzerland“ etiketli kaliteli mamuller. SORATON SA şirketi kartuş ve tüp şeklindeki torbalarınızın işlenmesinde ihtiyaç duyacağınız dispenserleri üretmektedir. Tanınmış HANDYMAX, ECONOMAX ve POWERMAX dispenser tabancalarının yanı sıra ihtiyaçlarınıza uygun dispenser tabancaları da geliştiriyoruz. KALİTEYE her zaman en büyük özeni gösteriyoruz. Üretimimiz, uluslararası SQS standartlarına göre sertifikalıdır, SQS-Sertifikası ISO 9001 ISO/TS16949 ISO 14001. Dispenserlerimiz bireysel ve modüler olarak birleştirilebilir. Yedi farklı tahrik ünitesi ve 60'ın üzerinde tutamak seçeneklerini kullanarak sizin özel dispenser cihazınızı oluşturuyoruz. Talepleriniz bizim için üstesinden gelinmesi gereken görevlerdir. Yüksek motivasyonlu SORATON ekibi size danışmanlık vermekten mutluluk duyacaktır. Ürünlerimizi deneyin.

 3. SIETHOM TECHNISCHES BÜRO GMBH

  Avusturya

  Siethom, iş ortakları ağı ve kendi şubeleriyle birlikte dünya çapında projeler ve siparişler üzerinde çalışmaktadır. Siethom, esnekliği, çok geniş ürün yelpazesi, teslimat garantisi ve çok yüksek kalite standardı sayesinde çok dinamik pazarda her zaman başarılı bir şekilde kendini kanıtlamıştır. Kendi bant sıyırıcımızı geliştirdik ve konveyör bant teknolojisini kullanan tüm sektörlere sunabiliyoruz. Güvenli, temiz ve verimli malzeme taşımacılığını garanti ediyoruz. Hava toplarımız da bir diğer üründür. Bu sayede silolarda, inişlerde ve çimento fırınlarında sorunsuz ve kolay bir üretim süreci sağlayabilirsiniz. Hava şoku çözümleri, kontrollü hava püskürtmeleri yoluyla konteyner duvarlarında birikintileri ve tıkalı boşaltma alanlarını önler. Sızdırmazlık teknolojisinde tüm ürün yelpazesini kapsıyoruz. Yüzlerce farklı mekanik conta sunuyoruz. Çözümlerimiz dinamik ve statik sızdırmazlık amaçlarına uygundur.

 4. ARMADA SINAI URUNLERI PAZ.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Firmamız 2001 yılından beri İzmir'de mekanik salmastra, yumuşak salmastra, sızdırmazlık elemanları, başlık, conta ve pompa gibi ürünlerin satışını yapmaktadir.Ürün portföyümüzde lastik-kauçuk ürünlerde mevcuttur.Özel ölçülere göre, numunelere ve teknik resimlere göre de ürün satışı yapılabilmektedir.Ayrıca firmamızda kartuş ve mikser tip salmastra çeşitleride mevcuttur.

 5. RISIUS GMBH

  Almanya

  RISIUS GMBH, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, teknik şeritler, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, cam elyaf dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH

  Almanya

  ARGISOL BAUSYSTEME - BEWA GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Obersülzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Almanya

  DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Contalar, Sızdırmaz malzemeler, Contalar, Hava filtreleri, o ring, Sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kriftel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Almanya

  BETEK SICHERHEITSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işletme güvenliği, Güvenlik sistemleri, süslemelere kıtık doldurma, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groß-Zimmern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAYER VITROTECHNIC GMBH

  Almanya

  BAYER VITROTECHNIC GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. konektör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hanstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  KWO DICHTUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  SM KLEBETECHNIK VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Almanya

  KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik eklemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantı parçaları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, Hidrolik bağlantı parçaları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quickborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE

  Almanya

  BERG IMS INDUSTRIE-MARINE-SERVICE, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dişliler, Motor azaltıcılar, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, Dişliler, Motor azaltıcılar, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

  Polanya

  POLWENT. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. özel borular, hidrolik boruları, teknik sanayi contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Częstochowa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH

  Almanya

  GFA-DICHTUNGEN FÜR ALTBAUTEN UND SYSTEME JOACHIM HAGEMEIER GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Silikonlar, Kauçuk ve türevleri, İç lastikler, Sızdırmaz malzemeler, Silikonlar, Kauçuk ve türevleri, İç lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marxen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLIETSCH TECHNIC GMBH

  Almanya

  KLIETSCH TECHNIC GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik eklemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Hidrolik bağlantı parçaları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler, Taşıyıcı bandlar, Hidrolik bağlantı parçaları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barsbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD

  Almanya

  VULKANISIERWERKSTATT FRITZ HELD INHABER WOLFGANG HELD, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Conta halkaları, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Sızdırmaz malzemeler, Conta halkaları, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIESSE DI VICINI GIULIA SRL

  İtalya

  VIESSE DI VICINI GIULIA SRL, yılında kurulan ve Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, Sızdırmaz malzemeler, Kauçuk contalar, neopren sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adrara S. Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz