• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sakatat

Sonuçlar

Sakatat - Ithalat/Ihracat

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 2. BRESSUIRE VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRESSUIRE Export, merkezi Bressuire Fransa'da bulunan bir sığır mezbahasıdır. Sığır eti ve özellikle taze kesilmiş dana etlerinin tedariki hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca karkas halinde sığır eti, sakatat ve mezbaha yan ürünlerinin pazarlanmasını gerçekleştirmekteyiz. Kemiksiz veya kemikli taze etlerimizi tüm Avrupa ülkelerine ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli cins sığırların etlerini satmaktayız: Şarole sığırı, sarı Akitanya sığırı, Limuzin sığırı, Parthenaise sığırı, vb.

 3. LA BONNE ÉPICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA BONNE ÉPICE, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Esnaflar, doğal bağırsaklar, Baharatlar, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Yiyecek ithalat - ihracatı, sakatat, Esnaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubeuge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JC DELCHAMBRE

  Belçika

  Etkinliğimiz taze ve dondurulmuş olarak kasap hayvanları satın alımı, teslimi ve hayvan kesimine dayanır. 5. semtten doğan ürünlerimiz iki grupta toplanır: beyaz sakatatlar (mide, bağırsak, pankreas, vs.) ve kırmızı sakatatlar (ciğer, yürek, dalak, vs.). Yalnızca CEE onaylı mezbahalardan gelen tüm ürünlerimiz insan tarafından tüketime uygundur. Soğutma grubu donanımlı kamyonlarımız, mallarımızı tüm Avrupa çapında dağıtmamızı sağlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGARAS, UAB

  Litvanya

  Agaras Litvanya, Letonya, Estonya ve Polonya'dan canlı stok satın alır. Mezbahanın kapasitesi saatte 40 sığır ve saatte 120 domuz seviyesindedir. Her vardiyada et kesme odasında 40 ton karkas kemiklerinden ayrılır. 2014 yılında, 6300 ton sığır eti karkası ürettik. Şirket, ISO 14001: 2004 sertifikası, yiyecek güvenliği için BRC Global standardı & aynı zamanda Yiyecek Üretim Uygulamaları & Sığır kesim ve ayırma tesisleri gereksinimleri McDonald's standartlarını karşılamaktadır.

 2. DOHR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Koyun bağırsaklarımız kesimhanelerimizde hijyenik kurallarını dikkate alarak devamlı kontrol edilmektedir. Dolguya hazır, büzgülü, çeşitli uzunluklarda Domuz mesaneleri, domuz yağı, yağlı domuz bağırsakları ve domuz işkembeleri! Paketleme şekli: kuru tuzlanmış, dolguya hazır, ekstra kaygan, tüp ve Boa tüpü şeklinde. Bunun yanı sıra u.a. Ramsay tekstil bağırsaklar da tedarik etmekteyiz.

 3. FERAH ET VE SAKATAT

  Türkiye

  sakatat ve et ticareti yapan firmamız her türlü sağlıklı ve kaliteli sakatat ve et ürünleri temini ve üretimi yapmaktadır.

 4. DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED

  Çin

  DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Döşeme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan,guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TORVA EUROPE

  Polanya

  TORVA EUROPE, yılında kurulan ve Sakatat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  İspanya

  INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., yılında kurulan ve Sakatat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHARLES FRÈRES

  Fransa

  CHARLES FRÈRES, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'étrat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LUXEMBOURG COMPANY OF METALS & ALLOYS

  Lüksemburg

  LUXEMBOURG COMPANY OF METALS & ALLOYS, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. titan ve alaşımları, Sakatat, metal ham madde ve yarı imalat ürünler, Beton harçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehlerange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. JADEMO

  Belçika

  JADEMO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sakatat, Sakatat, şarküterici, toptan et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zottegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DANCO GROUP

  Yunanistan

  DANCO GROUP, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ticaret acenteleri, derin dondurulmuş balık, dondurulmuş sebzeler, sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. BLIK

  Fransa

  BLIK, yılında kurulan ve Sakatat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, hurda öğütücüleri, granülatör, bilyeli presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milly-La-Forêt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EBNER GMBH

  Avusturya

  EBNER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irnfritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. COVAMEAT

  Belçika

  COVAMEAT, yılında kurulan ve Sakatat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, domuz eti işçiliği, şarküterici, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijtschate, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. STABTEC GMBH

  İtalya

  STABTEC GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Sakatat, boya, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. METZGEREI KNOLL OHG

  Almanya

  METZGEREI KNOLL OHG, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meßkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DITTMANN`S FEIN- UND TIEFKÜHLKOST GROSS- UND EINZELHANDEL

  Almanya

  DITTMANN`S FEIN- UND TIEFKÜHLKOST GROSS- UND EINZELHANDEL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Süt ürünleri, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ladbergen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BAYERISCHE FLEISCH- UND WURSTSPEZIALITÄTEN

  Almanya

  BAYERISCHE FLEISCH- UND WURSTSPEZIALITÄTEN, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hebertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NATURIN VISCOFAN GMBH

  Almanya

  NATURIN VISCOFAN GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Et ve salam konserveleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Sakatat, Et ve salam konserveleri, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLEISCHEREI LOHFF GMBH

  Almanya

  FLEISCHEREI LOHFF GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAX NIEDERNHUBER GASTRONOMIESERVICE

  Almanya

  MAX NIEDERNHUBER GASTRONOMIESERVICE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TÖTTELSTÄDTER FLEISCH-UND WURSTWAREN GMBH

  Almanya

  TÖTTELSTÄDTER FLEISCH-UND WURSTWAREN GMBH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Töttelstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. METZGEREI WOLZ GMBH

  Almanya

  METZGEREI WOLZ GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Et ve salam konserveleri, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LANDSCHLACHTEREI BARBARA SCHMIDT

  Almanya

  LANDSCHLACHTEREI BARBARA SCHMIDT, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kummerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. REINER HEGER

  Almanya

  REINER HEGER, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz