• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • saksı çiçekleri ekipmanları

Sonuçlar

Saksı çiçekleri ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SAYTEK GROUP MEKANIK INŞAAT IÇ VE DIŞ TICAET A.Ş.

  Türkiye

  26 Seneli̇k mühendi̇sli̇k ve i̇ş tecrübesi̇yle uluslar arasi şi̇rketlere hi̇zmet veren i̇ş ve çözüm odakli çalişan bi̇r i̇şletmeyiz.İmalatlarimiz -koku ve duman fi̇ltreleme si̇stemleri̇ - özel maki̇na ve si̇stem parçalari üreti̇mi̇ -fi̇ltre eki̇pmanlari -endüstri̇yel ti̇p baca i̇malati -paslanmaz parça ve eki̇pman üreti̇mi̇ we are a business and solution focused business that serves international companies with 26 years of engineering and business experience. Our manufacturing - odor and smoke filtration systems - production of special machines and system parts -filter equipment -industrial type chimney manufacturing -stainless parts and equipment production wir sind ein geschäfts- und lösungsorientiertes unternehmen, das internationale unternehmen mit 26 jahren ingenieurs- und geschäftserfahrung bedient. Unsere fertigung - geruchs- und rauchfiltrationssysteme - herstellung von sondermaschinen und anlagenteilen -filterausrüstung -industrieller schornsteinbau -herstellung von edelstahlteilen und ausrüstung

 2. MIM PLASTIC

  Türkiye

 3. ALYA PLASTIK

  Türkiye

  Alya Plastik, 2014 yılında kuruldu ama sektördeki geçmişimiz 1968’e dayanmaktadır. Kalite, hizmet ve farklı tasarım seçenekleriyle müşteri memnuniyetini esas alan firmamız emin adımlarla ilerlemektedir. Alya Plastik, saksı üretimi başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesiyle yurt içi ve yurt dışı piyasalarda bir hayli ilgi görmektedir. Üretim ve Pazar odaklı çalışan firmamız istihdam oluştururken hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Alya Plastik, Türkiye’nin gelişmesine paralel olarak, çevreye duyarlı ve yeniliğe açık bir anlayışla üretimini sürdürmektedir..

 4. SAKSILA

  Türkiye

 5. ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş

  Türkiye

  Çetin Elektro Plastik A.Ş, 1995 yılanda kurulmuş plastikten mamül ürün üretimi yapan şirkettir. Beyaz ve kahverengi eşya sektöründe ana sanayi olarak faaliyet gösteren firma üretimlerini Manisa Organize Sanayi Bölgesin’deki fabrikasında gerçeleştirmektedir. Organize Sanayi bölgesinde 19.256m²’lik alana sahiptir.2006 yılı itibari ile PEYSAJ TULİPAN ve SAXI markalarıyla palstik saksı üretim ine başlamıştır. Şuanda 150′yi aşkın çeşitle değişik renk ve ebatlarda plastik saksı üretimi yapmaktadır. Ayrıça Bitki üreticilerinin ihtiyaclarını karşılamak anllamında ise ithal etmiş olduğu Bambo, Torf, Jüt, Rootball Teli ve üretim ekipmanları ile 3 ana bölge de satış ofislerimizle (Sapanca, Yalova ve Ödemiş) bölgelerinde üretici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2012 yılının son çeyreğinde ıse (30.60.90.120.240) Lt plastik Çöp konteyner üretimine başlamıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YAPAY CICEK

  Türkiye

  Bünyesinde holdinglere, şirketlere, otellere, resmi kurumlara, mimari ofislere ve tüm yaşam alanlarına çiçek ve bitki ile ilgili her konuda çözüm üretir. çözümlerimizden bazıları Event, kongre, fuarlarda mekana ve konuya uygun çiçek düzenlemesiPeyzaj mimarisi, projelendirme ve uygulama, İç ve dış mekan yapay bitki ithalatı, Keşif ve danışmanlık hizmetiEv ve ofisler için dekoratif ürün tedarik hizmeti. Kurulduğu günden bu yana üretmiş olduğu kurumsal çözümlerle, hizmet verdiği kuruluşların memnuniyetini ve güvenini kazanan yapay çiçekevi, ülkemizde birçok işletmenin, ajansın, mimari ve proje ofisinin çiçek ve bitki konusunda gerek fikir gerekse uygulama alanında hizmet aldığı bir kurum haline gelmiştir.yapay Çiçek ve ağaç tasarımından çok daha ötesi! Yapay çiçek evi , sadece çiçekve ağaç tasarlayan bir kurum olmaktan ziyade, pozitif etkisinin, estetik katkısının ne denli önemli olduğu noktasında müşterilerinin farkındalığını artırır.Mekanlara estetik ve görsel değer katar.Doğayı en y

 2. BOSAMUA GARDEN

  Türkiye

  Çankaya, Ankara ilinde bulunan BOSAMUA GARDEN geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir. Mağazamızda bulunan bitkiler alanında uzman kişilerce üretilip bakılmaktadır. Estetik peyzaj uygulamaları ve ürün tedariği ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarımızla sizlerin yanınızdayız. Doğa ile bütünleşmek isteyenler için doğru adres BOSAMUA GARDEN

 3. GARDEN NATURA

  Türkiye

  Fidanlıklar icin üretim saksıları, fide viyolleri üretimi yapmakta olan firmamızın ürün portföyü 0, 3 litreden 340 litreye kadar yuvarlak ve kare saksılar, thetmoformed saksı ve 28-32-42-45-48-70-85-104 hücreli fide viyolünden oluşmaktadır.

 4. YAVUZARSLAN PLASTICS CO. LTD.

  Türkiye

 5. EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT

  Türkiye

  El ve pres yapimi doğal , boyali yada sirli çi̇çek saksilari üreti̇mi̇

 1. TASMEKAN SAKSI

  Türkiye

  doğal taş saksı imalatı

 2. LLC PND-GROUP

  Beyaz Rusya

  LLC PND-GROUP, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grodno, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. MODULARTE SRL

  İtalya

  MODULARTE SRL, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  İspanya

  COSTIÑA ORGÁNICA S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, malçlama için ağaç kabukları, Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O Pino (a Coruña), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD

  Çin

  GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. EL ORO VERDE

  İspanya

  EL ORO VERDE, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polanya

  LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçe mobilyaları, Sıhhi ürünler, Bahçe mobilyaları, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Myślenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Türkiye

  ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S., yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, karnabahar fideleri, akvaryum tesisleri, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana (adana, Turkey), Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Polanya

  FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kozieg?owy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. SAKSILUX

  Türkiye

  SAKSILUX, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vase, flower pot, flower pot manufacturer, pot production sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. EVHANI

  Fransa

  EVHANI, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Eu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. RE- SISTEM LTD

  Bulgaristan

  RE- SISTEM LTD, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. AGRIMATCO EESTI AS

  Estonya

  AGRIMATCO EESTI AS, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı çiçekleri ekipmanları, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. QUICK-POT A/S

  Danimarka

  QUICK-POT A/S, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. SIEGFRIED-BURGER ET FILS

  Fransa

  SIEGFRIED-BURGER ET FILS, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soufflenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GREEMEX AGENCY A/S

  Danimarka

  GREEMEX AGENCY A/S, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense N, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE.

  Almanya

  JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE., yılında kurulan ve Ateşe dayanıklı taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING

  Fransa

  GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besancon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. INA S.A.

  Yunanistan

  INA S.A., yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Saksı çiçekleri ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspropyrgos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. ALU MIXER SRL

  İtalya

  ALU MIXER SRL, yılında kurulan ve Çiçekler ve sera tohumlukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Yağlı sebze konserveleri, Saksı çiçekleri ekipmanları, Yağlı sebze konserveleri, toptan mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aaaaaaaaaaaaaaa, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz