• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • saksı bitkileri

Sonuçlar

Saksı bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiçekler, Çiçekler, dekorasyon bitkileri, saksıda bitkiler, saksıda çiçekler, mini forever gül agaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Masnou-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, çitler, iç ve dış ortam bitkileri, Saksı bitkileri, zakkum ağacı, fidanlıklar, toptan bitkiler, nar, çiçekli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottammare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Türkiye

 4. LUXURYTREES.COM®

  Avusturya

  LUXURYTREES.COM®, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları, peysaj mimarisi, Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann In Tirol, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  İtalya

  AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, yılında kurulan ve Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, aromalı otlar, aromatik ve medikal bitkiler, toptan çiçek ve bitki satışı, Saksı bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albenga, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HYDRO-MANIA

  Birleşik Krallık

  HYDRO-MANIA, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı bitkileri, Çiçekli bitkiler, hidrokültür, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı bitkileri, Çiçekli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PAULOWNIA EUROPA

  Romanya

  PAULOWNIA EUROPA, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Orman bitkileri, Tohumluklar, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cristian, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. KERN & DRIVE GMBH

  Macaristan

  KERN & DRIVE GMBH, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, tarım ve bahçe işleri makinaları için sökülebilir parçalar, endüstriyel makinelerin yedek parçaları, Saksı bitkileri, bahçe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gyor, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Almanya

  FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Saksı bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Lüksemburg

  BAMSCHOUL MARTIN WAHL, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Meyve ağaçları, çiçekli çalılar, Meyve ağaçları, ağaçlar, bahçe düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eppeldorf, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. LUCIEN BINSFELD

  Lüksemburg

  LUCIEN BINSFELD, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Saksı bitkileri, Saksı bitkileri, giysilik deriler, tehlike yaratan ağaçların kesimi, bina çitlerinin konulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberpallen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. SENKAP PLASTIK LTD.STI.

  Türkiye

  SENKAP PLASTIK LTD.STI., yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, gözetim işleri, ambalaj kapları, vazo desteği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. VAN VLIET FLOWER GROUP

  Hollanda

  VAN VLIET FLOWER GROUP, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Saksı bitkileri, kesme çiçekler, kesik çiçek dağıtımı, Saksı bitkileri, toptan çiçek ve bitki satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honselersdijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CASHPO DESIGN

  Almanya

  CASHPO DESIGN, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapay bitkiler, bahçe işleri, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königs Wusterhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KRITIKACERAMICA

  Yunanistan

  KRITIKACERAMICA, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. El yapımı seramikler, çiçek saksıları, el ile yapılmış süslemeleri olan seramik, El yapımı seramikler, küpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hraklio, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. FLEURS VRY

  Lüksemburg

  FLEURS VRY, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Saksı bitkileri, Saksı bitkileri, düğün buketlerinin yapılması, egzotik bitkiler, yeşil bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. ALCHIMAWEB S.L.

  İspanya

  ALCHIMAWEB S.L., yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bahçıvanlık, tohumlar, mantar kültürü, LED bitki yetiştirme lambası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilamalla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD.

  Seyşel adaları

  ZHEJIANG XINGUANGYANG LIGHTING CO., LTD., yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaxing, Seyşel adaları 'de bulunmaktadır.

 7. MAŁA SZKLARNIA

  Polanya

  MAŁA SZKLARNIA, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. büro bitkileri, iç ve dış ortam bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. PELARGONIUM DECOCK

  Belçika

  PELARGONIUM DECOCK, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, çiçekli bitkiler, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FLORADREAM MÉDITERRANÉE

  Tunus

  FLORADREAM MÉDITERRANÉE, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. FLOREAC

  Belçika

  FLOREAC, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. apartman bitkileri, bahçe bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lochristi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VIVAIO DEL SOLE

  İtalya

  VIVAIO DEL SOLE, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akdeniz bitkileri, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martinsicuro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BELGICACTUS

  Belçika

  BELGICACTUS, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir. Saksı bitkileri, Saksı bitkileri, kaktüs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ECOPLUS CO., LTD.

  Güney Kore

  ECOPLUS CO., LTD., yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vazolar, çiçek saksıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, JEOLLABUK-DO, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. DEFORCHE EXPORT

  Belçika

  DEFORCHE EXPORT, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bahçe bitki ve çiçekleri, süsleme bitkileri ihraçatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lochristi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED

  Sri Lanka

  PREMIER HORTICULTURAL PRODUCTS (PVT) LIMITED, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, kavak yetiştirme, Saksı bitkileri, topraklar ve ana malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Negombo, Sri Lanka 'de bulunmaktadır.

 8. OPEKO

  Polanya

  OPEKO, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kraśnik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. GREEN CONCEPT

  Belçika

  GREEN CONCEPT, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bitki kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wemmel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. CENTRAFLOR

  Belçika

  CENTRAFLOR, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Saksı bitkileri, Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler, Saksı bitkileri, Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleroi, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz