• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • salamura balık

Sonuçlar

Salamura balık - Ithalat/Ihracat

 1. TAMAKI

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Tamaki group of companies, the largest manufacturer of the products for Japanese, Pan-asian and fusion cuisine. Tamaki works its own way from an importing company of Pan-asian, Japanese and American products to a company with its own production. For 14 years Tamaki creates and produces high-quality and natural products for HoReCa and Retail. Tamaki expanding global footprint 16+ export countries, including UAE, Saudi Arabi, Jordan, Moldova, Serbia, Latvia & beyond, Tamaki is dynamic & modern with 100+ product line items, such as rice, sauces, nori seaweed, bread crumbs, etc. & we’re dynamically growing alongside with new production technologies to ensure we remain the best in the industry, consistently introducing new and innovative products that keep up with changing consumer trends. The company produce a wide range of products: sauces, panko bread crumbs, wasabi, glass noodles, masago caviar, vinegar. We also provide rice, seaweed, sesame seeds. Besides production areas the company we are launching our own factory with: - production workshop for vinegar and soy sauce, - production workshop for frozen chuka salad, - production workshop for hot and cold sauces. For now another factory is under construction. The company also provides education and training for chefs. In February 2022 the company launched an online community for communication and exchange of experience.Tamaki also is premium brand with high-quality products.

 2. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Kaymur Murat Gıda Su Ürünleri olarak üçüncü nesil AHMET AKÇAKAYA ve MEHMET AKÇAKAYA 2003 yılında Kayseri Şerçeönü Mahallesinde kurulmuştur. Çağa ve yeniliğe açık bir anlayışla yoluna devam etmektedir. 2012 yılında MİMARSİNAN OSB, soğuk hava deposu ve araç filosu ile Türkiye'de insan sağlığının önemini ve değerlerini yaşatan gençleri ile büyüklerin çizdiği yoldan ayrılmadan, sektöre emin ve emin adımlarla devam etmektedir. Türkiye Kayseri'deki soğuk hava depolarımızda günümüz hamsi balıklarını paketliyor, marine ediyor, donduruyor ve satıyoruz. Ağırlıklı olarak hamsi filetolarını işliyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz E-posta yoluyla geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 3. SUSHISMAK

  Ukrayna

  SUSHISMAK, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sigara dükkanları, pizzalar, balık içerikli taze soğutulmuş hazır yemekler, işlenmiş balık ve balık avı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ECO FISH SAS

  İtalya

  ECO FISH SAS, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dönüşümü, paketlenmiş somon, somon spesiyalleri, Somon sırtı, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravina In Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Hollanda

  VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Salamura balık, Dondurulmuş balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANDREW RACE

  Birleşik Krallık

  ANDREW RACE, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryum balıkları, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Akvaryum balıkları, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mallaig, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CAPITAINE COOK

  Fransa

  CAPITAINE COOK, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık konservesi, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Balık konservesi, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clohars Carnoët, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GENDREAU

  Fransa

  GENDREAU, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Salamura balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Salamura balık, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Gilles Croix De Vie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NORD EST FOOD CATERING S.R.L.

  İtalya

  NORD EST FOOD CATERING S.R.L., yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rovigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Birleşik Krallık

  DENHOLM FISHSELLING LIMITED, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, Dondurulmuş balık, Salamura balık, Balık ithalat - ihracatı, Dondurulmuş balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. CAMARCO BROS A D

  Bulgaristan

  CAMARCO BROS A D, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş etler, Salamura balık, Kurutulmuş etler, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. STE IMMOBILIERE ROQUE

  Fransa

  STE IMMOBILIERE ROQUE, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collioure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL

  Romanya

  SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. deniz balıkları, füme balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploiesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. BARDET LE GRAND LARGE

  Fransa

  BARDET LE GRAND LARGE, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir. Salamura balık, Dondurulmuş balık, Salamura balık, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gennevilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brzeznica Debicka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEIROM OÜ

  Estonya

  GEIROM OÜ, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Salamura balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. ZMK DELIKATES SP. Z O.O.

  Polanya

  ZMK DELIKATES SP. Z O.O., yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık - İşleme, Balık - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrow Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMEDIA. SRL

  İtalya

  UNIMEDIA. SRL, yılında kurulan ve Salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. uskumru sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cilavegna., İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NEGRO 2000

  Romanya

  NEGRO 2000, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. WILHELM GOEDEKEN GMBH

  Almanya

  WILHELM GOEDEKEN GMBH, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RAPS GMBH & CO. KG

  Almanya

  RAPS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEINRICH ABELMANN GMBH

  Almanya

  HEINRICH ABELMANN GMBH, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NORDSEE GMBH

  Almanya

  NORDSEE GMBH, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUBCO

  Fransa

  HUBCO, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chevilly Larue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HOMARD ATLANTIQUE

  Fransa

  HOMARD ATLANTIQUE, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roscoff, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA

  İrlanda

  IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballina, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 7. DREWS FEINKOST GMBH

  Almanya

  DREWS FEINKOST GMBH, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Salamura balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. YOSHINO & CO. (U.K.) LTD

  Birleşik Krallık

 9. KÄLID

  Estonya

 10. VIAVAL CONSERVAS SL

  İspanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz