• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sanatsal döküm işleri

Sonuçlar

Sanatsal döküm işleri - Ithalat/Ihracat

 1. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Commentry kentinde kurulmuş olan Fonderie SRI şirketi, tüm sektörlerin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak metalik parçaların kendinden sertleşmeli kum kalıplarda, saf bakır, yapısal sertleşmeli bakır alüminyum alaşımı, kalaylı bronz, kurşunlu bronz, pirinç gibi malzemelerden döküm işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca Saint Rémy Industrie (SRI) ayrıca sürekli gelişme halindeki atölyesinde mekanik işlemler uygulamaktadır. Bu atölyede kullanıma hazır parçalar üretilmekte ve böylece müşterilerimize bir referans durumuna gelmiş kurumumuzdan komple hizmet sunulmaktadır

 2. INOXYDA SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Inoxyda, korozyona dayanaklı alaşımlardan büyük boyutlu teknik parçaların (5m x 5m – 50 Ton) kum kalıba döküm işleri yapan bir kuruluştur. bunlar: bakır alüminyum ve bronz. Inoxyda ayrıca genel olarak kullanılan alaşımlara ek olarak özel bakır alaşımları kullanmaktadır: Inoxyda 53H / 3P: kalıplanmış parçalar, Inoxyda 53 AMA: manyetik olmayan alaşımlar - Inoxyda 154: yüksek dirençli alaşımlar. Inoxyda şirketinin büyük boyutlu parçalar konusunda uzmanlığı musluk ve sıhhi tesisat armatürleri, pompalar, türbinler ve benzeri teknik parçaların gerçekleştirilmesi olanağı sağlamaktadır

 3. KURAL DÖKÜM

  Türkiye

  Kural Döküm Sanayi 1976 yılında Bursa Küçük balıklı semtinde kurulmuştur. Zamanla mevcut kullanım alanının yetmemesi nedeni ile Nilüfer Organize Sanayi Dökümcüler Sitesine taşınmıştır. Kural Döküm Sanayi, çağın gereklerine uygun olarak taşlama, kumlama, montaj, kalıplama ve ağaç işlerimde bünyesine katarak seri üretim ve sistematik çalışmayla gelecek vizyonu çizmektedir. Kural Döküm Sanayi 2009 yılı içerisinde Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlayıp, 2009 yılı Kasım ayı itibariyle ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sertifikası almaya hak kazanmıştır. Kural Döküm 2014 yılı içerisinde Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde CE Belgesini almıştır. Kural Döküm Sanayi referansların ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle Makine Sanayi, Soba ve Isı Sanayi, Otomotiv Sanayi, Tarım Makineleri, Park-Bahçe Oturma Grupları, Dekoratif Çeşme ve Aksesuarlar, Yağmur Suyu Izgaraları, Rogar Kapaklan, Yol Kaldırım Babalan ve Kalorifer Kazan Izgaraları imalatı ile sektöründe edinmiş olduğu dürüst ve güvenilir firma özelliğini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Kural Döküm Sanayi, konusunda donanımlı ve tecrübeli kadrosu ile, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat, ürün kalitesi ve iş ahlakı ilkesini benimsemiş, bu yönde sektör misyonunu belirlemiştir. Kural Döküm Sanayi, müşterilerine ve sanayi sektörüne hizmet vermekten gurur duyar. Ürün çeşidi katalogla sınırlı değildir. Sipariş pik ve alüminyum döküm olarak imal edilir.

 4. FOND-REC SNC DI RECULIANI A. E C.

  İtalya

  Fond-Rec, pirinç avize, şamdan ve lambader üretimine yönelik sanatsal parçalar gerçekleştiren bir dökümhanedir. Kuruluş günümüzde gerçekten de arzulanabilir kalite/fiyat oranlarıyla klasik ve modern stil ve dizaynlarda parçalardan oluşan bir koleksiyon sunmaktadır. Pirinç malzemeden sanatsal ölçekte avize parçaları üretimine ilaveten Fond-Rec, fason üretim olarak pirinç malzemeden pres döküm kaynaklama elemanları (kaynak elektrodu penseleri ve kutup başları), su ve gaz tesisat vanaları ve kendinden beslemeli pompalar için parçalar gerçekleştirmektedir.

 5. DEFNE MIMARI DÖKÜM TASARIM IMALAT

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEZEL DÖKÜM BURSA

  Türkiye

  1973 yılından günümüze onlarca yıllık tecrübesi ile , sektöründe faaliyet gösteren TEZEL DÖKÜM SANAYİ ekip çalışma ruhu ile piyasa şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde analiz etmeyi başarmış, yapmış olduğu yatırımlarla günümüzün sektöründe öncü ve başarılı firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. TEZEL DÖKÜM SANAYİİ günümüzün en son mesleki ve teknolojik gelişmelerine ayak uydurarak, her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır. Firmamız Pik, Sfero ve Çelik alaşımları dökümü ve bu döküme ait model imalatı konusunda gerekli tecrübeye sahiptir. Çok adetli 100gr - 35kg arasındaki ağırlıklarda saatte 100 Kalıp yapabilme kapasitesine sahip otomatik kalıplama makinasında imalat yapabilmekteyiz. Ayrıca az adetli parçalar için strafor model ve döküm imalatı konusunda da hizmet vermekteyiz.

 2. COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT

  İspanya

  Comercial de Fundiciones Galiport S.L.U. kendisini özel tasarım parçaların geleneksel yöntemlerle üretilmesi alanında faaliyet göstermeye adamış bir kuruluştur. Demir, alüminyum, bronz, gümüş, altın ve reçine gibi üstün nitelikli malzemeden dökülmüş parçalardan elde edilen ürünler sunmaktadır. Ürünlerimizin finisyon işlemleri sizlere özel olarak özenle gerçekleştirilmektedir.

 3. MBU METAL

  Türkiye

  Firmamız döküm sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş son 2 yıl süresinde ağırlıklı Romanya için kanalizasyon kapakları üretip ihrac etmiştir. Ticaret hacmini gelistirmek ve büyümek icin yeni müşterilerimizi bekliyoruz. Şanlıurfa 1. OSB bölgesinde yer alan tesisimiz 3000m^2 kapalı toplam da 5000m^2 dir.

 4. CASTING HOUSE

  Belçika

  CASTING HOUSE, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ANDREW WEBB

  Birleşik Krallık

  ANDREW WEBB, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Heykeller, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, metallerin işlenmesi, Heykeller, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Sussex, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. FUNDIRMETAL AMANDO SL

  İspanya

  FUNDIRMETAL AMANDO SL, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, kulaklık parçaları, bronz heykel, kent düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcantarilla-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. URBAN CASTING

  Türkiye

  URBAN CASTING, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Dökme demir parçalar, regarlar, doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIE VINCENT

  Fransa

  FONDERIE VINCENT, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Sanatsal döküm işleri, Ham ve özel dökme demirler, Metal işleme, Sanatsal döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE

  Fransa

  FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Sanatsal döküm işleri, bronz dökümhanesi, bisiklet şapkaları, bronz heykel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT

  Fransa

  FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, bronz dökümhanesi, Sanatsal döküm işleri, döküm parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxeuil-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ATELIER D'ART ERIC KLEIN

  Fransa

  ATELIER D'ART ERIC KLEIN, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nieulle Sur Seudre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET

  Fransa

  FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Sanatsal döküm işleri, bronz dökümhanesi, dekorasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montfort-Le-Gesnois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MASSARD

  Lüksemburg

  MASSARD, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Dökme demir parçalar, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, inoks kilitler, Çelik inşaatı, Dökme demir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayl, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. FONDERIE RENOUARD

  Fransa

  FONDERIE RENOUARD, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Sanatsal döküm işleri, hassas döküm işleri, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, sanatsal ve dekoratif döküm ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heric, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIETE NOUVELLE FODOR

  Fransa

  SOCIETE NOUVELLE FODOR, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Sanatsal döküm işleri, sanatsal dekoratif kilit işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port-Sur-Saone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ART & TECHNIQUE SPRL

  Belçika

  ART & TECHNIQUE SPRL, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Sanatsal döküm işleri, artistik röprodüksiyon, tasarım çoğaltma, Özel alüminyum yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FONDERIE EMILE GODARD

  Fransa

  FONDERIE EMILE GODARD, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madalya ve ödüller, küçük restorasyon çalışmaları, anıt ve heykel üreticisi, Madalya ve ödüller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagneux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. P.W. AL-POL

  Polanya

  P.W. AL-POL, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe tertibatları, lambalar, Fren ve debriyajlar, Bahçe tertibatları, alaşım düküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. WB WHITE FOUNDRY

  Birleşik Krallık

  WB WHITE FOUNDRY, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler, Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighouse, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bronz, alüminyum, sanatsal dökümhane, Bronz, kutsal eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Süssen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH

  Almanya

  KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Ham ve özel dökme demirler, Bakır ve alaşımlar, Sanatsal döküm işleri, Çelik, Ham ve özel dökme demirler, Bakır ve alaşımlar, Sanatsal döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ

  İspanya

  BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima ve ısıtma, ocak için brülörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA

  İspanya

  FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dökümü yapılmış alüminyum, Dökümü yapılmış alüminyum, kayıp mum dökümü, bakır, bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Ginés-Alcantarilla-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. A.I.D.A. ACCADEMIA ITALIANA DELLE ARTI S.A.S. DI BRIGITTE REBELEIN & C.

  İtalya

  A.I.D.A. ACCADEMIA ITALIANA DELLE ARTI S.A.S. DI BRIGITTE REBELEIN & C., yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Sanatsal döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvizzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PERINCIOLI ALESSANDRO & FIGLIO

  İtalya

  PERINCIOLI ALESSANDRO & FIGLIO, yılında kurulan ve Dökme çanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanatsal döküm işleri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat, Sanatsal döküm işleri, Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quarona, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz