• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sanayi süpürme makineleri

Sonuçlar

Sanayi süpürme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. JACK&FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACK&FILS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, Sanayi süpürme makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, At arabaları, römorklar, rampalar, makaslı çalışma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarre-Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KADEME A.S

  Türkiye

  2011 yılında faaliyetlerine başlayan Kademe Atık Teknolojileri, Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde 1.000.000 metrekarelik arazi üzerinde 20.000 metrekarelik kapalı alanda; kompakt, vakumlu ve çekilir tip yol süpürme araçları, dezenfektan ve sterilizasyon araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası, hooklift, konteyner yıkama aracı, su tankeri-arazöz, vidanjör, kombine kanal açma makinesi, çeşitli tip platform, ağaç sökme makinesi, ot biçme, tünel ve bariyer yıkama makiesi, treyler ve kompost makinesi üretimleriyle sektörün en geniş ürün gamını oluşturmaktadır. Bünyesindeki üstün mühendislik bilgisi bulunan uzman personeliyle sektör ihtiyaçlarını iyi analiz ederek öncü ve yenilikçi yaklaşım doğrultusunda, ileri teknolojinin sunduğu imkânları üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak ürün gamını genişletmeyi, yurtiçi pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir. Kademe, güçlü Ar-Ge departmanıyla, her siparişin yeni bir tasarımı gerekli kılabildiği sektörde, değişik marka ve tipte araçlar üzerine, ekipman tasarlama ve üretebilme imkanı sunmaktadır. İmalat ve satış sonrası servis desteğiyle sektöründe lider konumda bulunan Kademe, ISO 9001 kalite standartlarında imalatını gerçekleştirdiği ürünler için CE belgesi de alarak, kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 3. WEIDNER REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Binalar, çevre birimleri, personel kalitesi ve çalışma bölgenizdeki geniş çeşitlilik. Her zaman "Her şey" olmaz. Tecrübemize göre, zemin temizlemeden yüksek basınçlı temizlemeye kadar doğru seçilen ürünler sıklıkla "Her şey"e yakın sonuçlar sağlar. Yüksek basınçlı sistem tesisinde deneyimimizden yararlanın. Münferit planlama ve yetkin danışmanlığımız projenizin emniyetini sağlar. İster bir tank temizleme sistemi, isterse konteyner dahili temizleme sistemi veya şasi altı temizleme sistemi olsun fark etmez. Müşteriye özel yüksek basınçlı sistemlerimiz dünya çapında devamlı kullanılmaktadır.

 4. HAKO GMBH

  Almanya

  HAKO GMBH, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, zemin yıkama ve kurutma işleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, yıkayıcılar, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oldesloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH

  Avusturya

  REINIGUNGSTECHNIK 4 YOU GMBH, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE

  İtalya

  EUREKA S.P.A. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, Sanayi süpürme makineleri, endüstriyel temizlik makineleri, zemin yıkama ve kurutma işleri, yürüyen merdiven bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portekiz

  EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA., yılında kurulan ve Endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri, işyerinde hijyen ve güvenlik, Vakumlu temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. H.H. SERVICES

  Belçika

  H.H. SERVICES, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. endüstriyel toz aspiratörleri, endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Genesius-Rode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Slovenya

  RIKO RIBNICA D.O.O., yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribnica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. DACO

  Lüksemburg

  DACO, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kırkma makinaları, bahçe traktörleri, Çift kesim, malzeme bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. MATHIEU

  Fransa

  MATHIEU, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toul, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ENDER FIRCA LTD.STI.

  Türkiye

  ENDER FIRCA LTD.STI., yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sokak süpürme makineleri, temizleme fırçaları, yol ve sanayi sektörleri için süpürgeler, yol temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. D.K.D.

  Belçika

  D.K.D., yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motorlu greyderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CLEVERMAC

  Belçika

  CLEVERMAC, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel toz aspiratörleri, yıkayıcılar, Su vakumları, endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TENNANT EUROPE

  Belçika

  TENNANT EUROPE, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, Sanayi süpürme makineleri, endüstriyel toz aspiratörleri, endüstriyel temizlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BUCHER SCHÖRLING

  Almanya

  BUCHER SCHÖRLING, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol temizliği makineleri, süpürücüler, Yol temizliği makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EMILY

  Fransa

  EMILY, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sokak süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treflevenez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BEMA GMBH MASCHINENFABRIK

  Almanya

  BEMA GMBH MASCHINENFABRIK, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süpürgeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voltlage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIBO

  Belçika

  DIBO, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Sanayi süpürme makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arendonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MECAGIL LEBON

  Fransa

  MECAGIL LEBON, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Forklift kamyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Champagne Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DATUM ATTACHMENTS

  Birleşik Krallık

  DATUM ATTACHMENTS, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. COLAS CLEANING EQUIPMENT

  Belçika

  COLAS CLEANING EQUIPMENT, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, otolav makinesi aspiratörleri, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NEXIA VITAL SL

  İspanya

  NEXIA VITAL SL, yılında kurulan ve Endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Islak temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri, tırabzan, Islak temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIAL CLEANING

  Hollanda

  INDUSTRIAL CLEANING, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel süpürme makinası, elektrik süpürgeleri için sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veenendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. DIMENSIONE PULITO SRL

  İtalya

  DIMENSIONE PULITO SRL, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Elmas, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CEKSAN SWEEPING MACHINES

  Türkiye

  CEKSAN SWEEPING MACHINES, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel elektrik süpürgeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 8. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 9. CMAR

  Fransa

  Verified by europages badge

  Özel sokak temizleme araçları ve kentsel yüzey kir çıkarma ekipmanlarının Fransız üreticisi olan CMAR, özel araç üreticisi olup kentsel yüzeylerin kirden arındırılmasında Avrupa'da liderdir. Faaliyetleri üç temel alanda toplanmıştır: Unimog demiryolu araçları: CMAR 50 yılı aşan bir süreden beri Unimog distribütörüdür. Şehirlerdeki karayolları için Multicar Tremo araçlar ile kompakt veya şasiye bağlanan yol süpürme araçları.

 10. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sanayi süpürme makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

744 Şirketler