• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sanayi tuzu

Sonuçlar

Sanayi tuzu - Ithalat/Ihracat

 1. TOSCOCHIMICA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Toscochimica, 1961 yılından bu yana, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren tekstil, kağıt, tabaklama, kuyumculuk, cam, metal işleme, su arıtma gibi çeşitli endüstriyel alanlarda çalışan müşterileri için kimyasal ürünlerin toptan pazarlamasını ve dağıtımını yapmaktadır. Ürün depolarımız, geniş lojistik organizasyonu ve etkin araç filosu sayesinde müşteriye kusursuz ve zamanında bir teslimat hizmeti verebilmekteyiz.

 2. BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Türkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA

  Almanya

  Verified by europages badge

  DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA, yılında kurulan ve Eczacılık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Sanayi tuzu, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Sanayi tuzu, mineral tuzlar, demir, çinko, Magnezyum, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmerthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi tuzu, Su yumuşatıcıları, Doğal polimerler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Sanayi tuzu, Havuz bakımı - su işleme, Su yumuşatıcıları, kalsiyum karbonat, alginat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. COLORICIO.SRL

  Romanya

  COLORICIO SRL, 2013 yılından günümüze lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Tuz, metal, inşaat ve nakliye gibi çeşitli sektörlerde çalışıyoruz. Farklı uygulamalara yönelik buz giderme tuzu, tuz tabletleri ve endüstriyel tuz, sofra tuzu ve farmasötik tuz dahil olmak üzere çeşitli tuz türleri sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için sıkı kontroller yapıyoruz ve IFS, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 ve GMP standartlarına göre sertifika sahibi olmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler ve lojistik sağlıyoruz. Yıllar içinde dünyanın önde gelen tuz tedarikçisi olduk. Ayrıca çelik ve alüminyum dahil olmak üzere her tür demir veya demir dışı metalden borular, borular, çubuklar ve çubuklar gibi geniş bir metal ürün yelpazesi sunuyoruz. Tüm şekillerde (yuvarlak, düz, kare veya altıgen) ve boyutlarda tedarik sağlayabiliyoruz. Ayrıca, nakliye lojistiği konusunda uzmanız. Hava, deniz veya karayoluyla dünyanın her yerine mal teslim ediyor ve ihtiyaçlarınıza göre depolanmalarına yardımcı oluyoruz.

 3. PENDIK SALT

  Türkiye

  1982 Den beri rafi̇ne tuz , i̇yotlu , i̇yotsuz mutfak tuzlari, firinci ve di̇ger gida sanayi̇ tuzlari, buz çözücü yol tuzu, , medi̇cal rafi̇nets tablets salt, su aritma ve yumuşatma tablet tuzlari, kaya tuzu, deni̇z tuzu, göl tuzu deri̇, texti̇l, deterjan, yem, et ve balik tuzlari: kali̇teden tavi̇z vermeden uygun fi̇yata adresi̇ni̇ze tesli̇m si̇stemi̇ i̇le hi̇zmet vermeye devam edi̇yoruz. Önemli̇ not: global loji̇sti̇k ağimizla ülkeni̇ze, li̇maniniza, şehri̇ni̇ze, adresi̇ni̇ze tesli̇mat yapiyoruz . We have been deali̇ng si̇nce 1982 wi̇th the salt products. Hi̇gh quali̇ty = refi̇ned salt , iodi̇c and not i̇odi̇c ki̇tchen salts , baker and other food industry salts , di̇e-i̇cer road salts , medi̇cal refi̇ned tablette salt . Refi̇ned water puri̇fi̇cati̇on and softeni̇ng tablet salts , rock salt , sea salt , lake salt. Leather , texti̇le , detergent , feed , meat and fi̇sh salt. We dont non-compromi̇se from hi̇gh quali̇ty and we deli̇very the products wi̇th suitable pri̇ce to your adresse. İmportant note: the prod

 4. CIHANBEYLI TUZ

  Türkiye

  Güçlü bir ortaklık yapısı ile kurulmuş olan CİHANBEYLİ Madencilik Tuz Nakliyat Kimya San. Tic. A.Ş. olarak %100 doğal ham tuz üretimi yapmaktayız. Vizyonumuz, teknolojimiz ve sürekli yenilenen tesis yatırımlarımız ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları arasındayız. Gıda tuzu, havuz tuzu, yol temizleme tuzu, sondaj katkı maddesi, hayvan besleme tuzu ve endüstriyel tuz üretimlerimizle sanayi sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz1500 km2 alanı ile dünyanın en büyük 2. tuz kaynağı olan Tuz Gölü’nün Yavşan Tuzlası'nda bulunan tesislerimizde dünyanın en kaliteli ve en zengin mineral yapısına sahip tuzu üretilmektedir. Dünyanın en tuzlu gölleri arasında olan Tuz Gölü’ nün tuz oranı % 32.4 ve su yoğunluğu 1 - 22.5 cm3 / gr.’dır.Modern üretim yöntemlerimiz sayesinde kapasitemiz 1.500.000 tona ulaşmıştır. Rusya, Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracat yapan ve istikrarlı bir yükseliş grafiğine sahip olan şirketimizin bugüne kadarki yatırım tutarı 100.000.000.-$ civarındadır.Gıda sektörünün bütün kollarında endüstriyel ve gıda katkı maddesi olarak üretim aşamasında tuz kullanılır. Ayrıca mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. ( Zeytin, turşu, salamura v.b. tuzu olarak kullanılmaktadır. ) Deri tuzlama ve saklamada çok önemli bir yere sahiptir. Bir çok kimya kurulusunda, deterjan sektöründe; sıvı deterjan inceltmede ve bulaşık makinelerinde kullanıldığı gibi, büyük kimya kuruluşlarında da ayrıştırmada kullanılabilir.Su arıtma sistemlerinde kullanılır.

  Tüm ürünler arasında "sanayi tuzu"
 5. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Almanya

  Tuzlar hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Onlar her yerde karşımıza çıkarlar: Zemin kaplamalarını sert, tekstilleri yumuşak, yolları güvenli, mahzenleri kuru ve ekşiyen midemizi tekrar eski haline getirirler. Onları bira mayasında, peynirde ve magnezyum tabletleri ve spor içecekleri gibi besin takviyelerinde giderek daha fazla bulmaktasınız. Zira vücut ağırlığımızın yaklaşık %5 kadarı, örn. terleme sırasında kaybedilen ve tekrar tekrar telafi edilmesi gereken tuzlardan oluşur. Gelecekte de günlük çalışmalarımızdan yararlanabilmeniz için, araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapmaktayız. Yeni süreçler ve patentler, kalsiyum, magnezyum ve sodyum bazlı ürünleri daha yüksek kalitede, daha az enerji tüketerek üretmemize, daha iyi kullanabilmemize ve daha kolay bir şekilde taşımamıza yardımcı olmaktadır. Bu faaliyetlere verdikleri destekler için Saksonya-Anhalt eyaletine, Federal Almanya ve Avrupa Birliği'ne teşekkür ediyoruz.

 1. CFL- CHEMISCHE FABRIK LEHRTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Yüksek düzeyde saf tuz üretimi. Kalsiyum ve magnezyum klorür en önemlileridir. Ayrıca eritme, kristalleştirme, kurutma, tozlaştırma ve paketleme işlerini sizin için veya sizin adınıza yapıyoruz. Tüm ürün portföyümde sevkiyat yapabiliyoruz. Kalsiyum ve magnezyum klorür önemli bir role sahiptir. Ürün programımıza deniz tuzu karışımlarını da ekledik. Ayrıca müşteri siparişi üzerine eritme, kristalleştirme, kurutma, tozlaştırma ve paketleme işlerini sizin için veya sizin adınıza yapabiliriz. Tüm ürünleri ürün listemizde görebilirsiniz. GMP laboratuvarı harici analiz görevlerini de üstlenir ve bir ICP OES ve bir ICP MS ile mikro düzeyde element analizi yapabilmektedir.

 2. PAG 91 D.O.O.

  Hırvatistan

  Bütün tuz çeşitlerini sunuyoruz: gıda ve tekstil endüstrisi için; alışveriş merkezlerine özel markalı ürünler üretmek için; büyükbaş hayvan yemleri için; suları yumuşatmak için; karayollarındaki, otoyollardaki, caddelerdeki, vb. buzları temizlemek için. Üretim tesislerimiz tuz üretim sürecinin tümünü gerçekleştiren en son sistem makinelerle donatılmıştır. Şirketimizin üretim ve depolama tesislerinde, yıkama, kurutma, öğütme, eleme, katkı maddeleri ekleme ve paketleme dahil, komple tuz üretim ve işleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 1. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Almanya

  Mineral hammaddeler ve tuzların ticareti konusunda uzmanız. Potasyum ve magenzyum ürünlerine ağırlık veriyoruz. Endüstri, ilaç ve gıda alanlarında çok kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu ürünler tüm dünyada önde gelen üreticilerden temin edilmektedir ve bu yüzden en yüksek kalitededir. Health Care & Food alanında ilaç, gıda ve kozmetik endüstrisinin son derece yüksek taleplerini karşılamak için özel bir ürün yelpazesine sahibiz. Güvenilir ve zamanında teslimat için bize güvenebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden çalışma biçimimiz ve ürün yelpazemiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

 2. ASTAL GRUP SALT-ALATI-SARE-TUZ

  Türkiye

  Да Солт Astal години опитЗа битови и ИНДУСТРИАЛНА КОМПАНИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕС тоалетна хартия и други почистващиПочистващи и хигиенни детергентиБалканските страни "И ЕВРОПА износ и търговия на едро.Солт Лейк Сити през 1982 г., което доведе до нашия окръг е свързан с Анкара ŞereflikoçhisarПроизводство и продажба на сол до починалия баща ми, започнах да правя.През 1996 г., Коджаели – Измит сайт Kotko търговци на едроMarmara региона чрез създаване на опаковкаНие продължихме да отговарят на нуждите на нашите клиенти солНа Коджаели през 2007 г. – се премества в Истанбул, Гебзе, в Мармара и Тракия, както и потенциални корпоративни продажби са се увеличили оборота ни.През 2009 г. България, Гърция, Румъния, Грузия, Русия и Ирак са се развили нашия пазар чрез износ в чужбина.През 2010 г. страните от ЕС Германия, Белгия, Холандия, Франция, Англия, Ирландия, Австрия, Франция, Полша, Норвегия, Швеция, страниизноса разширихме дейността ни на световния пазар, като сол.Нашият екип от външната търговия през

 3. BEYAZ TUZ KIMYA VE GIDA SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Firmamız İnsan sağlığına önem veren, bu yönde araştırmalar yapıp, siz değerli müşterilerimize Gıda Tuzu, Plastik Tuzu, Boyama Tuzu, Arıtma Tuzu, Tablet Tuz, Havuz Tuzu, Kar Tuzu, Rafine Tuzu, Havuz Kimyasalları, Havuz Malzemeleri, Havuz Ekipmanları, Yardımcı Kimyasallar, Üretim Ve tedariğini kaliteli en doğru şekilde yapmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekiplerimizle 25 Yıllık Deneyimimizle, İstanbulun yüzde 60, Tuz ve Kimyasal Pazar Payına Sahip. Değerli Müşterilerimize En uygun ve kaliteli Ürünlerimizle Hizmet verecektir. Çeşitli sektörlerin her türlü tuz ve Kimyasal ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

 4. TAHSIN CAN KAYA TUZU ISLETMECILIGI

  Türkiye

 5. SALDOSA

  İspanya

  Gıda endüstrisi, hayvan yetiştiriciliği, konserve üretimi, evsel tüketim, gıda üretim zinciri ve endüstriyel süreçler, elektrokimya ve elektroliz, su arıtma, bulaşık makinelerinde kullanıma yönelik her türlü tuz. Kurutulmuş tuz, nemli tuz, iyotlu tuz, salamura.

 6. GULER TUZ

  Türkiye

  Rose Salt; The experience gained since 1980, to bring its customers with quality products and technology accumulation has been identified as the primary mission. Production should move in line with the mission have both in terms of service standards in the industry and the highest level of quality and have registered with the documents such as the ISO TSE is the company leader . GÜLER Salt industrial food industry, providing quality and prompt service with a wide range of products.

 7. PUR INDUSTRIEBERATUNG & SERVICE

  Almanya

  Firmamız üretim ve ticaret amaçlı malzeme ve mamül ürünlerin satış ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Buz çözme tuzları: Buz çözme tozu tedarikçisiyiz ve büyük miktarlarda buz çözme tuzu teslim edebiliriz. Güncel ürünlerimiz mutlaka müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Cam elyafı destekli plastik (GFK). Gri karton: Gri karton, kitap ciltlemek için, mobilya endüstrisi için ve ambalaj malzemesi olarak. Paletler. Metal işleme: Normlara uygun ve özel tasarımlara göre

 8. FLOURAY MADENCILIK A.Ş.

  Türkiye

  Flouray Madencilik 2012 yılında Hisarönü Tuz markasıyla tuz sektörüne adımını atmıştır. Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan fabrikamız gıda sanayi işletmeleri, tekstil işletmeleri, basta olmak uzere tuzun olduğu her yerde var olabilme düşüncesi ile yola çıkmıştır. Aylık 5.000-6.000 ton kapasitemiz ile üretim yaplımaktadır. Başlıca politikamız kalite ve müşteri memnuniyetidir. Genç ve dinamik ekibi sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

 1. DEVECI ABEY TUZ A.S

  Türkiye

  DEVECİ ABEY TUZ A.Ş 1965 yılında Asım DEVECİ tarafından kurulmuş olup 50 yıla yakın süredir sanayi tuzu, arıtma tuzu, kazan tuzu, mekanik tuz, Kar tuzu, likit boya tuzu ve gıda tuzları olarak Türkiye'nin tuz sektöründe en önemli ve en önde gelen imalatcılarında biridir.

 2. SALES DEL CENTRO

  İspanya

  Sanayi tuzu, yol alt yapıları için don giderici tuz ve her tip tuz tedarikçisi.

 3. BASEKIM KIMYASAL URUNLER

  Türkiye

 4. ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Almanya

  ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gıda işleri için tuzlar, su sertliğinin giderilmesi için tuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pritzwalk, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CICEK TUZ

  Türkiye

  CICEK TUZ, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda tuzu, su arıtma tuzu, kaya tuzu, Su yumuşatma tuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. SALZ-HELMREICH GMBH

  Almanya

  SALZ-HELMREICH GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sanayi tuzu, kaya tuzu, banyo tuzları, Sanayi tuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OMEGA LINE EGYPT

  Mısır

  OMEGA LINE EGYPT, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vakum tuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 8. M.P.THEODOROU SALT INDUSTRY & CO LTD

  Kıbrıs (Güney)

  M.P.THEODOROU SALT INDUSTRY & CO LTD, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak tuzları, iyotlu tuz, sanayi tuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aradippou, Larnaca, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 9. GLOBAL SRL

  İtalya

  GLOBAL SRL, yılında kurulan ve Sanayi tuzu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ham deniz tuzu, gıda işleri için tuzlar, endüstriyel kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scarmagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PARMASALE SRL

  İtalya

  PARMASALE SRL, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gıda işleri için tuzlar, tuz drajeleri, et işleme için tuzlar, sanayi tuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz