• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • santrifüj pompalar

Sonuçlar

Santrifüj pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. HUGE PUMP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Günalsan Pompa 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O günden bu yana HugePump markalı hava ile çalışan diyaframlı pompalar (AODD) üretmektedir. Ürün olarak plastik pompalar ve metalik pompalar olmak üzere iki çeşidi vardır. Günalsan Pompa kendini geliştirmek ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir. 2002 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermek Günalsan Pompa'nın tek önceliğidir. Günalsan Pompa, AODD üretiminin yanı sıra vakum pompası, üfleyiciler, dalgıç pompa ve loblu pompa ithalatı da yapmaktadır. Ayrıca Günalsan Pompa Türk dişli pompa üreticilerinin ve diğer endüstriyel transfer pompalarının da distribütörüdür. Günalsan Pompa'nın ana amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 3. KNOLL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNOLL Maschinenbau, metal işlemede talaşlar ve soğutma yağları için taşıma, filtre sistemleri ve pompaların lider tedarikçisidir. Merkezî veya dağıtık fonksiyonları bulunan komple tesisler ve sistem çözümleri geniş bir ürün yelpazesi ile gerçekleştirilmektedir. Takım tezgahlarını daha güçlü ve üretim süreçlerini daha temiz ve daha verimli hale getiren bir ürün yelpazesi geliştirilmiştir. Takım tezgahlarında tornalama, frezeleme, delme veya işleme yapılan tüm endüstriler KNOLL ürünlerini kullanır. Örnek olarak makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, araç imalatı ve havacılık endüstrisi sayılabilir. Arabalar, tıraş jiletleri, araba jantları, bıçaklar veya cep telefonları, KNOLL'un üretime katkıda bulunduğu son ürünlerin listesi çok çeşitlidir. Esnek montaj ve taşıma sistemleri zorlu lojistik görevleri çözer ve ürün portföyünü tamamlar. KNOLL, ABD, Çin, Polonya ve İtalya'daki yan kuruluşları ve dünya çapındaki satış ortakları ile dünya çapında temin edilebilir.

 4. LUTZ PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin 1954 yılında Karl Lutz tarafından kurulmasından ve Wertheim'da neredeyse ideal üretim olanaklarının sağlanmasından bu yana bu marka, sıvı aktarımı ve dolumu için komple sistem ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günümüzde Lutz şirketleri arasında farklı sektörlerden yurt içinde ve yurt dışında fabrikası olan orta ölçekli yetkin şirketler mevcuttur. Seçilen şirketlerin de dahil olmasıyla birlikte ürün yelpazesi büyük ölçüde geliştirilebilir. Şirket bünyesinde 350'nin üzerinde çalışan istihdam edilmektedir.

 5. VOGELSANG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  İhtiyaçlarınız bizim ana konumuzdur Müşteri gereksinimlerini anlamak, onlarla birlikte düşünmek, sürekli araştırma ve geliştirmeye fikirlere katkıda bulunmak – şirket kurucumuz 90 yıl önce böyle düşünüyordu ve biz de böyle yapmaya devam ediyoruz. Bu nedenle, pompalama, parçalama, yayma ve biyogaz teknolojisindeki şirketimizin pek çok ürünü dünya lideridir ve birçok sektörde başarıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle şu açıktır: Durmak bizim felsefemize uymuyor. Ürünlerimizi optimize etmek için sürekli çalışmakta ve bunları her zaman müşterilerimizin ve pazarların ihtiyaçlarına göre uyarlamaktayız: İşteki başarınız için. Vogelsang, dünya çapında 25'ten fazla ülkede teknolojik olarak üstün ürünler ve mükemmel hizmet sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEKO-PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aile şirketimiz, Dipl.-Ing. Heinz Langer tarafından 1983 yılında kurulduğundan beri, yüksek korozyona dayanıklı pompaların önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Operasyonumuz ağırlıklı olarak PTFE/PFA contalı manyetik tahrikli kimyasal pompaların geliştirilmesi, tasarımı ve üretimine odaklanmaktadır. İlaç ve kimya endüstrisindeki müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, kimyasal pompalar için münferit performans spesifikasyonları veya modifikasyonları uygulayabiliyoruz. Kendi fabrikamızda, tek tek parçaları esnek bir şekilde üretebilir ve hemen teslim edebiliriz. Hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz ürünlerden örnekler: Oldukça agresif/tehlikeli ortamlar için kimyasal pompalar, en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan hassas şekilde uyarlanmış dişliler, sorunsuz prosesler için pompalar: yasal DIN standartlarına uygun çevre dostu ve enerji verimli pompalar, onarım ve yedek parçalar için ulusal ve uluslararası servis,

 2. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yıldır COMET POMPALARI Avrupa'daki karavanlar, konaklama mobil cihazları ve tatil sektörü ürünlerinde lider üreticidir. Ürün yelpazemizde daldırma ve dış pompalar, kendinden emişli membran pompalar, plastik ve pirinç armatürler, lambalar, davlumbazlar ve çok geniş aksesuar seçenekleri mevcuttur. Ürünlerimizin sürekli olarak geliştirilmesi, piyasa ihtiyaçlarına uyarlanması ve imalat ile montajda en modern yöntemlerin kullanılması sayesinde geleceğin ihtiyaçlarına bugünden hazırlanıyoruz. Başarımızı tesadüflere bırakmıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizi yapısal olarak desteklemek ve birlikte en iyi çözümleri bulmaktır. Kalite bizde ilk andan itibaren büyük harflerle yazılır.

 3. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yılı aşkın bilgi birikimi olan bir üretici olarak BRINKMANN PUMPS her uygulama için eksiksiz bir ileri teknoloji soğutma yağlama maddeleri pompası yelpazesi sunmaktadır. Cihazlar özellikle imalat makinesi endüstrisinde kullanılmaktadır. Diğer uygulama alanları ise baskı makineleri, plastik veya içecek endüstrisini kapsamaktadır.

 4. POMPES AB

  Fransa

  Verified by europages badge

  POMPES AB, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli pompalar, damıtım pompaları, Dişli pompalar, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maurepas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FLOWHOW SAMOA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FLOWHOW SAMOA, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, Sanayi pompa onarımı, arazi aracı yıkama düzenekleri, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Kapasite ölçümü, arazi aracı yıkama düzenekleri, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, filtreler, plaka filtreler, Filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM KELLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, arazi aracı yıkama düzenekleri, diyaframlı pompalar, tozlaştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nehren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LICAR

  İspanya

  Verified by europages badge

  LICAR, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, dalgıç pompalar, Pompalar, Yüzer pompalar, sıvı pompaları, Dirsek tipi vida pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolosa-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PERFOITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PERFOITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Kumanda tablosu - elektrik, Jeotermik enerji - Sistemler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, dalgıç pompalar, elektropompalar, Endüstriyel kazanlar, elektrik tabloları, Kumanda tablosu - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SAVINO BARBERA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAVINO BARBERA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Pompalar, Santrifüj pompalar, elektropompalar, dikey pompalar, Yüzer pompalar, pnömatik pompalar, Pompalar, dalgıç pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brandizzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. APUMAS

  Belçika

  Verified by europages badge

  APUMAS, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yüzer pompalar, volümetrik pompalar, damıtım pompaları, boşluklu pompalar, dişli pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, statik karıştırıcılar, sepet filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SEMPA POMPA

  Türkiye

  Hakkımızda Sempa Pompa 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir. Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır. Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2014 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 10.000 m² kapalı , 20.000 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır. 2019 yılı itibariyle 22.500 m² kapalı, 7.500 m² açık alana sahip olacak şekilde operasyon sahasını genişletmiştir.

 6. TURKEYNER TRADING LOGISTIC LTD CO.

  Türkiye

  Turning its nearly 30 years of experience in the construction materials industry into turnkey export solutions to its customers, Turkeyner brings innovations in many fields with its different offices and service points in the world. With its market research, best price guarantee, sustainable quality policy and manufacturer and exporter mission, Turkeyner is in the position of a partner for companies importing from Turkey. Turkeyner, finds a product you need with the best price and quality guarantee by doing market research, examines the products on site, follows the production stages, solves the logistics problems, ensures that your order reaches you in the fastest way, and regularly reports all of these stages to you. And what’s even more awesome, it’s all for free! Our motto is ” We are your purchasing office in Turkey “

 7. DIAPUMP

  Türkiye

  Our Story * 2002 DIAPUMP was established in Istanbul * 2007 We got the dealership of Kupar gear pumps * 2009 We got the exclusive dealership of Greenco blowers * 2009 We started to produce plastic acid pumps * 2010 We made our first export * 2014 We moved to our 1800 m² closed area production facility in Esenyurt * 2015 We have been star ting to participate in international exibition regularly * 2015 We gave our first exclusive dealership to Iran * 2016 We got the dealership of Leo pump * 2016 After ISO and CE, we got EAC and ATEX certificates * 2019 We expanded our closed area to 3350 m² * 2019 We got the dealership of Seko dosing pump

 8. FISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Avusturya

  Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH, termik proses tesislerindeki müşteriye özgü ihtiyaçların çözümlerine odaklanmış olan, geleceğe yönelik, dünya çapında faaliyet gösteren bir mühendislik ve makine imalat şirketidir. Her gün, nitelikli bir teknisyen ekibi ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla müşterilerimizin karşılaştığı zorluklarda onlara destek olmaktayız. Uzun yıllara dayanan deneyim ile birleşen yenilik yaratma coşkusu, yüksek işletim emniyeti ve uzun kullanım ömrü sunan çeşitli büyüklüklerdeki sistemler yaratmamıza olanaklı kılıyor. Buradaki en önemli etmen, sıklıkla özel alet imalatı ile birlikte, ekonomik makine ve tesis çözümleri üretiminin temelini oluşturan, şirket içi tasarım, planlama ve üretimdir. Gıda, kimya, çelik ve selüloz sanayilerinin yanı sıra sıtma ve güneş enerjisi teknolojisi alanlarındaki müşterilerimiz için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

 1. HABERMANN AURUM PUMPEN GMBH

  Almanya

  Endüstriyel pompalar üretmekte ve dünya çapında satmaktayız. Ayrıca, armatürler ve vanalar da ürün portföyümüzün bir parçası olduğundan, müşterilerimize tek bir kaynaktan kapsamlı, özelleştirilmiş çözümler sunabilmekteyiz. 100 yıla yakın tecrübemiz, çalışanlarımızın uzmanlığı ve bunun sonucunda ortaya çıkan yenilikçi gücümüz, her zaman şirketimizin sürekli ve sürdürülebilir büyümesini sağlayan güç olmuştur. Teknik danışmanlardan oluşan ekibimiz, kapsamlı bilgi birikimiyle size destek olacaktır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde sistemlerinize mükemmel uyum sağlayabilir ve ihtiyaçlarınız için en iyi bireysel çözümü bulabiliriz. Ürünlerimiz, olumsuz koşullar altında bile yıllarca en yüksek performansı sunar. Ancak elbette ki her bileşenin çok uzun bir yüklenmeden sonra bir kez değiştirilmesi gerekir. Bu durumda da güvenilir bir iş ortağı olarak yanınızdayız. Risk almayın ve sadece Habermann Aurum Pompaları'nın orijinal yedek parçalarına güvenin

 2. VILLINA LLC

  Rusya

  Villina LLC petrol, gaz, kimya ve gıda endüstrileri için pompa üretmektedir: yatay ve dikey pompalar; manyetik kaplinli pompa üniteleri; mekanik salmastralı ve kombine salmastralı pompalar; dikey, yatay, yarı dalgıç, kombine pompalar; +420°C'ye kadar sıcaklığa sahip malzemeleri pompalamak için manyetik kaplinli yüksek sıcaklık pompaları; pompalar için yedek parçalar. Villina, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Beyaz Rusya'daki şirketler tarafından kullanılan hem standart tip hem de özel tip pompa üniteleri üretmektedir. Villina endüstriyel pompaları örneğin Rusya'da, Uzak Kuzey bölgesinde buz kırıcılarda veya Kamçatka Krayı'ndaki bir altın madenciliği şirketi tarafından kullanılmaktadır. Ekipman, TR CU 012, GOST 32601-2013, API 610 ve API 685 standartlarına uygundur. Üretici, kendi mühendislik ve tasarım ekibinin çalışmalarıyla, standart serilerden ve müşterinin özel ihtiyaçlarını ele alan pompalara kadar teslimatları kolayca yapabilmektedir.

 3. PUMPS & VALVES

  Almanya

  20 ve 21 Şubat 2019 tarihlerinde endüstriyel pompalar, valf teknolojisi ve endüstriyel bağlantı parçaları endüstrisi Dortmund'daki ticaret fuarında ikinci kez buluşacak. Bu uzmanlık fuarı, katılımcılar ve uzman ziyaretçiler için bir kez daha mükemmel bir iş platformu sunacak. PUMPS & VALVES Dortmund 2019, Endüstriyel Bakım - maintenance Dortmund - fuarı ile aynı zamana denk geliyor. Portföy, ölçüm ve kontrol teknolojisi yeni konu alanı ile destekleniyor. Bu ilave sayesinde, pompalardan ve valf teknolojisinden proses enstrümantasyonuna kadar, proses endüstrisinin tüm üretim süreci için çözümler ilk kez aynı yerde sergilenecek. Dikkatle hazırlanmış bir destekleyici programda, bilim ve araştırma alanlarından bilinmeye değer olgular da sunulacak.. Endüstrinin, sayısallaşma, enerji verimliliği ve modüler tasarım gibi güncel konuları, açık konferans salonları, atölyeler ve rehberli turlar ile tanıtılacak.

 4. NORM POMPA HIDROFOR

  Türkiye

  Türkiyede yüzde yüz yerli pompa üreticisi kimliğini koruyan Norm Hidrofor Pompa ve Hidrofor, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi, son teknolojik gelişmeler ışığında, maliyetine göre en iyi sonuçların alınabileceği pompa ve hidrofor sistemlerini, maksimum verimliliği esas alarak üretimini gerçekleştirmektedir.Suyun basınçlandırılmasında ihtiyaç duyulan pek çok alanda; tarımsal sulama-yağmurlama, genel amaçlı su temini, arıtma tesisleri, endüstriyel prosesler, gemi sanayi, akıllı bina sistemleri, soğutma-ısıtma tesisleri, yangın söndürme tesisleri, hidrofor sistemleri, sirkülasyon, yüksek basınçlı su temini, sosyal konut ve tesislerde Norm Hidrofor Pompa ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır.Kaliteli ve geniş ürün seçenekleriyle aranan bir marka olan Norm Hidrofor Pompanın ürün gruplarında; Tek Kademeli Salyangozlu Santrifüj Pompalar, Tek Kademeli Monoblok Santrifüj Pompalar, Çift emişli ( split case ) pompalar, Yatay Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Düşey Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Yangın Söndürme Pompaları ve Özel tasarım pompalar bulunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda ar-ge çalışmalarına aralıksız devam eden Norm Hidrofor Pompa her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlere daha kapsamlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 5. RHEINHÜTTE PUMPEN GMBH

  Almanya

  Rheinhütte Pumpen şirketi uluslararası düzeyde tanınmış bir pompa üreticisi olup, zorlu taşıma görevleri konusunda uzmandır. Kimyasal santrifüj pompaları aşındırıcı, korozif ve toksik maddeler taşıyan pompaların döşemeleri konusundaki tecrübeleri ile metal, plastik ve seramik konusundaki yetkinlikleri sayesinde proses endüstrisinin, metalürji ve çevre teknolojisinin sayısızca büyük fabrikalarında kendini kanıtlamıştır.

 6. EKLER POMPA VE MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Ekler Pompa aile şirketi olup 1950 den bu güne kadar çeşitli imalatlar yapmıştır 1977 ye kadar 1 inç ten 10 inç kadar tek tip salyangoz pompa üretimi yapmaktaydı.Daha sonra üretim çeşitliliğini artırarak elektrik motoruna akuple pompalar traktör kuyruk mili hareketli pompalar hidro motor ile çalışan pompalar ı ürün yelpazesine katmıştır.En son yaptığımız 60- 80-90 metre derinden çeken el tulumbası nı Afrika Gana ülkesine gönderdik.Bu tulumba İnsan kol gücü ile çalışan tulumbadır.

 7. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Türkiye

 8. DUWAR D.O.O.

  Hırvatistan

  DUWAR Ltd. şirketi, her tip eriyik kimyasal için dozlama pompası ve dozlama sistemlerinin tasarım, imalat ve servisiyle uğraşmaktadır. - imalat, ilaç, kimyasal, gıda ve petrol sanayi için ekipmanlar - dozlama pompaları ve ilişkin teçhizatlar - katkılar, metanol, trietilen glikol, emülsiyon çözücü için dozlama tesisatı - tripleks piston pompaları - hidrolik el pompaları - yüksek basınç iğneli vanalar - basınç ölçer vanaları - emniyet vanaları imalatçısıyız.

 9. AKMISAN SU POMPALARI VE VANALARI

  Türkiye

  1982 yılında kurulan şirketimiz faaliyete Salyangoz tipi Santrifüj pompalar üreterek başlamış olup, sektörün getirdiklerine dayalı olarak tüm yatay milli santrifüj pompaların imalatını ürün gamına eklemiştir. En son olarak kauçuk astarlı Ağır Hizmet Tipi Çamur Pompalarını ürün gamına eklemiştir. Sürekli olarak gelişen ve büyüyen sektöre ayak uyduran firmamız dünyada ki yenilikleri takip etmekte her geçen gün ağını genişletmektedir.

 10. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  İsveç

  Sunny Trade AB, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmak üzere kurulmuştur. Ürünlerimizin bazıları: santrifüj pompa, yüksek basınçlı alternatif pompa, sondaj aletleri, karot alma aletleri, çimentolama aletleri, hidrolik blok. Sunny Trade AB, müşterilerinin gereksinimlerine ve beklentilerine uygun özel çözümler sunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz