• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sargı makineleri ve sarım makineleri

Sonuçlar

Sargı makineleri ve sarım makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. H. N. ZAPF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Plastik boru, göbek, merkez, kovan üretimi ve folyo, kağıt, keçe gibi yassı, hat halinde ilerleyebilen malzemelerin sarılması (plastik borular, plastik göbekler, plastik kovanlar) Ürünlerimiz: Tekstil kovanları, plastik sarma kovanları, plastik sarma boruları, tekstil endüstrisi için iplik taşıyıcılar, plastik bobinler, bobin gövdeler, cam elyafı ile takviye edilmiş plastikten sarma boruları (GFK), plastikten boya rulosu boruları

 2. BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES

  Almanya

  BÄUMER GMBH CONVERTING MASCHINES, yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, rulo kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hopsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ETK S.R.L.

  İtalya

  ETK S.R.L., yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örgü makinesi makaraları, örme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travedona Monate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. O.M.A. S.R.L.

  İtalya

  O.M.A. S.R.L., yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örme makinaları, elektrik kabloları için bobin makineleri, bükümlü kablo üretimi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimercate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC

  Ukrayna

  PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sargı makineleri ve sarım makineleri, Hijyenik kağıt, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Hijyenik kağıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavlograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GERKE WICKELTECHNIK GMBH

  Almanya

  GERKE WICKELTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hann. Münden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU

  Almanya

  ROTODECOR GMBH MASCHINEN- UND ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUREEL

  Hollanda

  EUREEL, yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valkenburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MARSILLI S.P.A.

  İtalya

  MARSILLI S.P.A., yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelleone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  KAMPF SCHNEID- UND WICKELTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BESTER HOSE REEL CO., LTD.

  Çin

  BESTER HOSE REEL CO., LTD., yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. H BRENNENSTUHL SARL

  Fransa

  H BRENNENSTUHL SARL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sargı makineleri ve sarım makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Souffelweyersheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK

  Almanya

  WISTEC GMBH WICKEL- UND SCHNEIDTECHNIK, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wesenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARPAK S.R.L.

  İtalya

  MARPAK S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maranello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C.

  İtalya

  PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ATEC

  İtalya

  ATEC, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO

  İtalya

  SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Bianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. POLYCOMM S.R.L.

  İtalya

  POLYCOMM S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senna Comasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PRASMATIC S.R.L.

  İtalya

  PRASMATIC S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valsamoggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. F.LLI ZORZAN SNC

  İtalya

  F.LLI ZORZAN SNC, yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. M.T.B.

  İtalya

  M.T.B., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valsamoggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GIEMME THERMO PACKAGING MACHINERY S.R.L.

  İtalya

  GIEMME THERMO PACKAGING MACHINERY S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segrate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOPAILS

  İtalya

  TECNOPAILS, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ARCOPAC S.R.L.

  İtalya

  ARCOPAC S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buccinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOVEMA S.R.L.

  İtalya

  SOVEMA S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Guelfo Di Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. RENDER TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  RENDER TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Kıvrım ve kıvırma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SOTEMAPACK S.R.L.

  İtalya

  SOTEMAPACK S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CAMA 1 S.P.A.

  İtalya

  CAMA 1 S.P.A., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Monastero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AL.MA. S.R.L.

  İtalya

  AL.MA. S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadorago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ERREGI DI GIUNTI RENZO

  İtalya

  ERREGI DI GIUNTI RENZO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colbordolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz