• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sarmaşıklar

Sonuçlar

Sarmaşıklar - Ithalat/Ihracat

 1. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Phytoneering Extract Solutions GmbH sadece bitki özleri alanında çalışmaktadır. Çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için özel bitki özleri üretip ilgili uygulamalara göre uyarlıyoruz. Bu sırada ana firmamız Bionorica'nın yönergelerine uyuyoruz. Bitkinin içinde iyi olan ne varda en yeni teknolojilerle çıkarıyoruz. Böylece her zaman aynı kaliteye sahip özler elde ediyoruz. En yüksek düzeydeki kalitesini her zaman koruyarak bitki özleri üretmek - amacımız ve taahhüdümüz işte bu.

 2. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Fransa

  PEPINIERES VITICOLES DAYDE, saksıda veya toprakta kök salmış halde üzüm bağı fidelerinin üretiminde Avrupa'nın lider kuruluşudur: Tüm yıl boyunca fidan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Aşılı, Kaynaklı, Sertifikalı, klonlama seçenekleri, tüm çeşitler. Danışmanlık, Ekim, Teknik takip, tüm ülkeler. 3 nesildir bağcılık hizmeti veriyoruz. Sofralık ve mahzende yıllandırılacak şaraplara yönelik asma fidanlarını yetiştirmek için en son teknoloji ürünü donanımlara ve tesislere sahibiz. Asma fidanlarını aşılamamız sayesinde son yüzyıl başlarında tüm bağları harap eden filoksera salgınıyla başa çıktık ve geleneksel üzüm bağları bölgelerini yeniden canlandırma olanağını sağladık. Yüz hektardan daha geniş bir alanda fidan - fide üretimine yönelik üzüm bağları yetiştirmekteyiz. Üzüm bağları kurucusu ve asma fidanı üreticisi olarak tüm ürünlerimiz bölgesel France AGRIMER servisleri tarafından çok ciddi bitki sağlığı kontrollerinden geçirilmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Tüm asma fidanlarımız sertifikalıdır ve Fransa'da ENTAV-INRA markası altında üretim yapmaktayız.

 4. SOLODKI GRONA

  Ukrayna

  SOLODKI GRONA, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asma fideleri, fide çelikleri, üzüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  İtalya

  WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sarmaşıklar, aşılama işleri, Bağ oluşturma danışmanlık hizmetleri, Asma bitkileri, Sarmaşıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VITISERVE GMBH

  Almanya

  VITISERVE GMBH, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul ekimi ve koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommerhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovenya

  TRSNICA VRHPOLJE, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aşılama işleri, şarap üzümü, kancalar, aşılı bağ çubukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vipava, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. ENRIC REGULL

  İspanya

  ENRIC REGULL, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sarmaşıklar, asma fideleri, Asma bitkileri, Şarap bağı ve fidanlık, Sarmaşıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilafranca Del Penedes, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA ITALIANA (LA)

  Belçika

  CANTINA ITALIANA (LA), yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sarmaşıklar, alkollü içecekler, Sarmaşıklar, tipik italyan şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diest, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SARDA VIGNETI S.R.L.

  İtalya

  SARDA VIGNETI S.R.L., yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. üzüm bağları, fide çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Giusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VIVEROS PLANTVID SL

  İspanya

  VIVEROS PLANTVID SL, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aielo De Malferit, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JARDIVIGNE

  Fransa

  JARDIVIGNE, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Sainte Livrade Sur Lot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VIVEROS CORTÉS, SL

  İspanya

  VIVEROS CORTÉS, SL, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cheste, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMV-AGRO LTD

  Bulgaristan

  AMV-AGRO LTD, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. PEPINIERES GUILLAUME

  Fransa

  PEPINIERES GUILLAUME, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap bağı ve fidanlık, Asma bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charcenne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Fransa

  PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BOUGES SARL

  Fransa

  BOUGES SARL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Sarmaşıklar, Sarmaşıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camiran, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Fransa

  PEPINIERES HEBINGER SARL, yılında kurulan ve Sarmaşıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eguisheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CESAR GILABERT SOLANES

  İspanya

  CESAR GILABERT SOLANES, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Sarmaşıklar, Sarmaşıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beniarrés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. GREENFINGERSONLINE

  Hollanda

  GREENFINGERSONLINE, yılında kurulan ve Bahçe tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bahçe bitki ve çiçekleri, sarmaşık bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. MAISON RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, 1875'ten beri Saint-Emilion'da yer alan, şarap üreticisi ve tüccarı bir aile şirketidir. Bordeaux'nun en prestijli isimlerine sahip 90 hektarlık sarmaşıklar işletiyoruz: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Bordeaux'nun en prestijli isimlerinde farklı yerleden oluşan bir alan yarattık : 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. Üzüme tutkuluyuz, bu tutku yıllar boyunca edinilmiştir ve toprağımızın kalite arayışı ve gururu ile yönlendirilmektedir! Tüm Bordeaux şarapları (Pauillac - Saint Julien- Saint Estèphe - Margaux-Pomerol..) konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren tutkulu bağcılara ait yerel şarapların arasından seçtiğimiz şaraplara aile üretimimizi tamamlıyoruz. "Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz. Alkol derecesi: Şaraba bağlı olarak 13° ila 13, 5°."

 2. SOCIETA' AGRICOLA VIVAI F.LLI DAINESE S.S.

  İtalya

  Üç nesilden bu yana sürdürülen özverili ve tutku dolu bir çalışma: Vivai Fratelli Dainese firması nesilden bu yana fidan ve fide yetiştirme sektöründe faaliyet göstermekte, ulusal ve uluslararası pazara yönelik üretim yapmaktadır vermektedir. Saonara şirketi çıplak köklü, saksıda, kök topağında ve grup olarak yetiştirilen, virüssüz ve C.A.C sertifikalı fidanlar üretmektedir. Ayrıca gülfidanları, çalılar ve sarmaşıklar; yapraklı bitkiler, çam ağaçları, çit bitkileri, orman meyveleri, üzüm asmasından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeşil aşıkları için tam bir buluşma noktası

 3. BIRGI BOTANIK

  Türkiye

  Firmamız 2005 yılında üretim ve pazarlama alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. Dış mekan süs bitkileri üreticisi olarak ağaç , çalı, ibreli ve sarmaşık grubundan oluşan çok çeşitli bitki portföyümüz bulunmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışı binlerce ürün çeşidiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz.