• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sarmal yaylar

Sonuçlar

Sarmal yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. DIETZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yay üretimi, karmaşık yapıları ve bunların işlevselliğinin tüm gereksinimlerini karşılamak için çok yüksek hassasiyet gerektirir. Artan kalite gereksinimleri nedeniyle malzeme ve ürünler sürekli olarak geliştirilmektedir. İşlevsellikleri kalıcı kalite kontrolleri ile sağlanır. Test sonuçlarını görüşünüze açmaktan memnuniyet duyarız. Yay ve tel bükme parçaları üretirken, ürünlerimizin sözlerini yerine getireceğini garanti ediyoruz. Müşterilerimiz için en yüksek tedarik güvenliği ve mümkün olan en düşük işleme maliyeti hedefimizdir. Bunu, hammadde deposu ve mamul madde deposunda çalışan veritabanı destekli depolama sistemimizle sağlamaktayız. Yalın organizasyon yapımız ve süreçlerimiz sayesinde, lojistik taleplerinize son derece esnek bir şekilde yanıt verebilecek durumdayız.

 2. MONNINGER FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  75 yıldan uzun bir süredir Monninger DIE, paslanmaz çelik ve çelik yaylar alanında uzmanlığı temsil eder. Tecrübe, müşteri ilişkileri ve kalite bilinci her zaman başarının temeli olmuştur. Daha 1994 yılında ISO 9001 ile ilk sertifikamıza sahip olduk. 2012 yılında tüm faaliyetlerimizi karakterize eden ISO TS 16949'a göre sertifikalandırma ile yeni bir döneme girdik. Sağlam bir yapıya sahip şirketimiz o zamandan beri hem müşteriler arasında hem de uzman çevrelerinde isim yapmış bir marka haline geldi. İtibarımız, sağlam dayanaklarımız sayesinde ayakta duruyor - 1945'teki kuruluşundan günümüze: Hassasiyet. Dinamizm. Mühendislik ruhu. Enabling dynamics. Stratejik olarak firmayı geleceğe yönlendirmek ve dışarıdan da görünür şekilde konumlandırmak için bu temel yetkinliklere daha da fazla odaklanma zamanı. Solldesign marka danışmanlığı ile yakın işbirliği içindeki Monninger, kimliğini yaratan ve net işaretler koyan bir marka yeni tanıtım çalışması içindedir.

 3. SCHNORR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Disk yayı, emniyet rondelası, spiral yaylı rondela, ondüle yay, yay çeliğinden mamul zımbalama yöntemiyle üretilmiş parça üreticisi. SCHNORR® ürünleri, metalin, kuvvet ve form ile, hareket, yaylanma ve emniyete ilişkim zorlu fonksiyonları yerine getirdiği her yerde ilk tercihtir. Adolf Schnorr 1908 yılında disk yay uygulamasının öncüsü olarak sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketini kurdu. Günümüzde SCHNORR®, disk yayları ve vida kilitleri alanında, dünya çapında satış ve dağıtım şubeleri bulunan, önde gelen uluslararası çözüm üreticilerinden biri haline gelmiştir. Zımbalama ve tornalama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye ek olarak, hassas kesim teknolojisine, eğriliğe karşı hassas konik yay disklerinin ve çizim parçası olarak ondüle yay olarak adlandırılan başka bir ürün grubunun üretimi konusunda teknik bilgi birikimine de sahibiz..

 4. PIERON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1925 yılında kurulduğu günden bugüne 4. nesil yönetimi altında bir aile şirketi olan PIERON, neredeyse tüm endüstriyel sektörler için teknik yaylar üretmektedir. Odak noktası otomotiv, elektrik ve spor malzemeleri sektörleridir. Bocholt merkezinde 270'den fazla çalışan bulunmaktadır. Yaklaşık 20.000 m² çalışma alanında halka, sıkıştırma ve burulma yaylarının yanı sıra damgalı, bükülmüş ve bükülmüş tel parçalara kadar yeni çözümler uygulanmaktadır. Özel parçalar ve montajlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Son teknoloji üretim süreçleri, en yüksek gereksinimleri karşılayan üretimi garanti eder.

 5. TEVEMA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1936 yılında kurulmuş olan TEVEMA şirketi, kısa süre içinde, standart üretim veya kişi veya kuruluşlara özel üretim teknik yayların sunumu alanının tartışılmaz lideri konumuna yükselmiştir. Çok sayıda endüstrinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde, dünyanın dört bir yanında geniş ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TEVEMA'nın sunduğu ürünlerin oluşturduğu yelpaze eksiksiz olduğu gibi bir o kadar da isteğe göre esnek bir yapıya sahiptir: standart üretim yaylardan oluşan bir seriyle birlikte, her müşterinin kişisel veya kurumsal gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla tamamen kişi veya kuruluşlara özel üretim yaylar da sunulmaktadır. Bu üretim esnekliği ve kişiye özel gereksinimleri karşılayabilme TEVEMA'yı, tüm mühendislik alanlarındaki özel projeler için vazgeçilmez bir çözüm ortağı yapmaktadır. Müşterilerimizin güncel ve modern gereksinimlerini karşılayabilmek için geleneklerimizden ve deneyimlerimizden aldığımız güçle ürünler sunan şirketimiz teknik yaylar dünyasında yüksek kaliteli ve güvenilir yayların tek temsilcisidir. Seçim yapmakta zorlanmayacaksınız: tüm teknik yay gereksinimleriniz için TEVEMA güvenilir bir çözüm ortağıdır. TEVEMA ürünlerinin çok yönlülüğü ve sağlamlığı şimdi elinizi uzatıp sahip olabileceğiniz mesafede. Daha bugünden TEVEMA yaylarının sunduğu potansiyeli keşfediniz ve 1936 yılından bu yana kuruluşumuzu temsil eden bilgi birikimi ve deneyimin sonucu olan yüksek kaliteli ürünlerimizin sunduğu olanakları kullanınız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OESCH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OESCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kopçalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, Teknik amaçlı yaylar, Kopçalar, tokalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. E. RAMSEIER WERKZEUGNORMALIEN AG

  İsviçre

  E. RAMSEIER WERKZEUGNORMALIEN AG, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SPRING GROUP S.R.L.

  İtalya

  SPRING GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ANAMAS SPRING MANUFACTURING AND MACHINE TRADING LTD

  Türkiye

  ANAMAS SPRING MANUFACTURING AND MACHINE TRADING LTD, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarımda kullanılan yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. UNITED SPRINGS SAS

  Fransa

  UNITED SPRINGS SAS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sarmal yaylar, baskı yayları, torsiyon yayları, düz yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LE RESSORT

  Fransa

  LE RESSORT, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sarmal yaylar, Sarmal yaylar, çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herimoncourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BM - SPRING

  Bulgaristan

  BM - SPRING, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apriltsi, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. FEDERN RÜTER GMBH

  Almanya

  FEDERN RÜTER GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VANEL TECH LIMITED SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAL W POLSCE

  Polanya

  VANEL TECH LIMITED SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAL W POLSCE, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağlantı - imalât için makinalar, yaylar, burçlar, rulmanlar, Bağlantı - imalât için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kostrzyn Nad Odra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MUELLES CROM

  İspanya

  MUELLES CROM, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaylar, çok yaylı mekanik contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granollers, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIREDALE SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  AIREDALE SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaprak yaylar, Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S., yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, çelik yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ESSADOL SARL

  Fas

  ESSADOL SARL, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 7. COLOMBI MOLLIFICIO S.P.A.

  İtalya

  COLOMBI MOLLIFICIO S.P.A., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. M.S. AMBROGIO S.P.A.

  İtalya

  M.S. AMBROGIO S.P.A., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisano Bergamasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MOLLIFICIO LECCHESE S.R.L.

  İtalya

  MOLLIFICIO LECCHESE S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KERN - LIEBERS - ITALIA S.R.L.

  İtalya

  KERN - LIEBERS - ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NUOVO MOLLIFICIO RHODENSE S.R.L.

  İtalya

  NUOVO MOLLIFICIO RHODENSE S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lainate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BACCHETTI SAS

  İtalya

  BACCHETTI SAS, yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MOLLIFICIO BPS

  İtalya

  MOLLIFICIO BPS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INVEL PLUS SPOL. S R. O.

  Çek Cum.

  INVEL PLUS SPOL. S R. O., yılında kurulan ve Kazma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Sarmal yaylar, Yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen 1, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. MICROMOLLE DI D'AGOSTINO ING.VLADIMIRO & C.

  İtalya

  MICROMOLLE DI D'AGOSTINO ING.VLADIMIRO & C., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNOSPRINGS ITALIA S.R.L.

  İtalya

  TECHNOSPRINGS ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. IL MOLLIFICIO BORRONI S.R.L.

  İtalya

  IL MOLLIFICIO BORRONI S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ANTECON S.R.L.

  İtalya

  ANTECON S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Sarmal yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sovico, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz