• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sebze suları

Sonuçlar

Sebze suları - Ithalat/Ihracat

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. GUFRESCO

  İspanya

  GUFRESCO, yılında kurulan ve Sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turunçgiller, meyve suları, sıkılmış portakal, biyolojik meyve suları, Turunçgiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burriana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. NATURALIA INGREDIENTS SRL

  İtalya

  NATURALIA INGREDIENTS SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazara Del Vallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MEDIBEL

  Belçika

  MEDIBEL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. meyve suları, sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. KUVINGS SOKOVNIK

  Hırvatistan

  KUVINGS SOKOVNIK, yılında kurulan ve Sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zagreb-Novi Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GROTEX

  Polanya

  GROTEX, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gıda takviyeleri, kurutulmuş sebzeler, suyu alınmış sebzeler, kurutulmuş tatlı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalisz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. OVERSEAS CARTEL

  Almanya

  OVERSEAS CARTEL, yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bitki çayları, Baharat özü ve baharat, %100 doğal atomatik yağlar, Bitki çayları, suyu alınmış sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BERKELY FOODS

  Hollanda

  BERKELY FOODS, yılında kurulan ve Kurutulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru sarımsak, suyu alınmış sebzeler, kuru zencefil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. STL SAS

  Fransa

  STL SAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze suları, Sebze konserveleri, Sebze suları, Sebze konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers Les Pots, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AGROSFERA-BM SRL

  Moldavya

  AGROSFERA-BM SRL, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze suları, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raionul Ungheni, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 1. ZUMMO CENTRAL

  Birleşik Krallık

  ZUMMO CENTRAL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craven Arms, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DAVID BERRYMAN LTD

  Birleşik Krallık

  DAVID BERRYMAN LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dunstable, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BENSON'S TOTALLY FRUITY

  Birleşik Krallık

  BENSON'S TOTALLY FRUITY, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cheltenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ORANKA FRUIT JUICES

  Birleşik Krallık

  ORANKA FRUIT JUICES, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aylesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. FUNKIN

  Birleşik Krallık

  FUNKIN, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ODEIGA HOUSE LTD

  Birleşik Krallık

  ODEIGA HOUSE LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. C S S LTD

  Birleşik Krallık

  C S S LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. RED ISLAND S.R.L.

  İtalya

  RED ISLAND S.R.L., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CALTAGIRONE, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PRINCES LTD

  Birleşik Krallık

  PRINCES LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardiff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MICHAEL DRAPAL PFLANZENSAFTE UND DIATETISCHE PRAPARATE, NACHF. MARCUS DRAPAL

  Avusturya

  MICHAEL DRAPAL PFLANZENSAFTE UND DIATETISCHE PRAPARATE, NACHF. MARCUS DRAPAL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Sebze suları, Diyetik ve organik yiyecekler, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grodig, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. SHAKETASTIC

  Birleşik Krallık

  SHAKETASTIC, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TRENTOFRUTTA S.P.A.

  İtalya

  TRENTOFRUTTA S.P.A., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SHAKETASTIC

  Birleşik Krallık

  SHAKETASTIC, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SHAKETASTIC

  Birleşik Krallık

  SHAKETASTIC, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radlett, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SHAKETASTIC

  Birleşik Krallık

  SHAKETASTIC, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AGRUMARIA REGGINA S.R.L.

  İtalya

  AGRUMARIA REGGINA S.R.L., yılında kurulan ve Elma ve armut şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir. Turunçgiller, Sebze suları, Turunçgiller, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CHEGWORTH VALLEY LTD

  Birleşik Krallık

  CHEGWORTH VALLEY LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maidstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HILL FARM PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  HILL FARM PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze suları, Meyve suları, Sebze suları, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ALYCHA LLC

  Ukrayna

  ALYCHA LLC, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, dondurulmuş meyveler, suyu alınmış sebzeler, Dondurulmuş kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mykulychi Village, Kyiv Region, Bucha District, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. VICTORIA CYMES SP Z O O

  Polanya

  VICTORIA CYMES SP Z O O, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze suları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Sebze suları, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz