• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sebze turşusu

Sonuçlar

Sebze turşusu - Ithalat/Ihracat

 1. OLIO CALVI

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIO CALVI, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu, Salçalar, soslar, Yağlı sebze konserveleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Zeytin, öğütücüler, İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imperia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Türkiye

  Çevreye saygılı, sürdürülebilir ve kaliteli tarım üretimi ile biberlerimizi, tarladan sofralarınıza kadar güvenle ulaştırıyoruz. Büyük bir özenle hazırladığımız ürünlerimizin ihracatı ile İngiltere, Almanya ve ABD başta olmak üzere 10’dan fazla ülkeye hizmet vermekteyiz. Gıda sektöründe her geçen gün büyüyen firmamız ve genişleyen portföyümüz ile birlikte gelişimimizi büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz. İnsan sağlığını ön planda tutan, hijyenik koşullardaki kaliteli ve sağlıklı üretim politikası İSO 9001 & İSO 22000 kalite belgeleriyle uluslararası standartlarda tescillenmiştir. Hizmet standartları kalitemiz, aldığımız birçok sertifika ve belgelerimizle Türkiye’de lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 3. GUNEYBAG

  Türkiye

  40 yılı aşkın bir sürede edindiği tecrübe ve sektörde güvenilen bir firma olma gururu ile dünyada çok tüketilen gıda ürünlerinden turşu, zeytin ve salça gibi ürünleri "GÜNEYBAĞ" markası ile, 2013 yılında en son teknolojilerin kullanıldığı, bölgesinde ilk ve tek, yıllık 10.000 ton üretim kapasiteli, Avrupa Standartlarında modern bir tesisi ülkemize kazandırdı.Alt yapısından makine parkına, kullanılan suyun, tuzun ve yardımcı malzemelerin kalitesine, uygulanan teknolojiye kadar her şeyin özenle ve emekle tasarlayan Güneyliler, hammaddeyi de aynı özenle fabrikasına kabul ediyor. Sebzenin ekiminden fabrikaya ulaşmasına kadar geçen tüm süreci kontrol altından tutarak en kaliteli ve sağlıklı sebzelerin kullanılması için alanında uzman kişilerden oluşan "Kaliteli hammadde = Kaliteli ürün" bilinciyle çalışıyor."Sözleşmeli Yetiştiricilik" metodu ile hammadde alımını gerçekleştiren Güneyliler, tarlada ziraat mühendislerinin, işletmede ise gıda mühendislerinin kontrolünde en kaliteli hammaddeleri

 4. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Türkiye

  Sebze çeşitliliğini göz önünde bulundurarak Türkiye’nin farklı topraklarında ekim yaptıran Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi, sebzelerini uzman ziraat mühendisleri gözetiminde, insan sağlığına zararlı olabilecek tüm riskleri sıfıra indirerek yetiştirmektedir. Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi, yıllar içersinde vizyonunu geliştirerek, büyüyerek ürün gamına yeni lezzetler katmıştır. Turşu biber çeşitleri başta olmak üzere, ızgara sebzeler, zeytin ve sos çeşitleri ve organik bir çok ürün üretmeye devam etmektedir. Ahmetoğlu Konserve Tarım Limited Şirketi, Türkiye’nin farklı topraklarında yetiştirdiği çeşitli ürünlerini, en doğal, en lezzetli ve en sağlıklı şekilde sofralarınıza sunmaya devam edecektir. Misyonumuz; •Tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutan, kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen, yenilikçi bir kuruluş olmak, •Müşteri odaklı hizmet sistemini benimsemek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek onları uygulamak, •Gıda güvenliği yönetim sistemleri şartlarına uymak, •Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin desteği ile doğaya, çevreye, yasal kurallara uygun kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmektir. Sloganımızda olduğu gibi doğal, geleneksel ve aynı zamanda yenilikçi üretim ve yönetim anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 5. AKTAT TARIM URUNLERI AS

  Türkiye

  Gıda Teknikeri Kerim Aktan tarafından küçük bir üretim alanında 1992 yılında üretme başlayan firmamız 26 yıldır turşu üretiyor. İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızdan tüm Türkiye’ye turşu çeşitlerimiz ile lezzetleri sunuyoruz. Aktat Turşu olarak; Annelerimizin evde yaptıkları turşuların lezzetini sunmaya gayret ediyoruz. Amacımız işletmemize gelen taze sebzeleri en iyi şartlarda işleyip tüketiciye ulaştırmaktır. Üretim aşamasında hijyen ve mümkün olduğunca doğal yöntemler kullanılmaktadır. İzmir ve çevresinden hatta Balıkesir’den üreticilerimizden altığımız biber, salatalık, lahana, havuç vb turşuluk ürünleri fabrikamızda oldukça hijyen şartlarda işleyerek ambalajlıyoruz. Türkiye’nin pek çok şehrinde yer alan bayi ve satış merkezlerimiz ile insanlarımızın damak tatlarına uygun turşular sunuyoruz. Geleneksel damak tadımıza uygun kaliteli turşu üretiyoruz. Ticarette dürüstlüğe ve kaliteye önem veriyoruz. Kendimizin yemeyeceği ürünü tüketicilerimize sunmuyoruz. Hijyene önem veriyoruz. Aktat markasına güvenebilirsiniz. Firmamız 2018 yılı itibariyle Anonim Şirketi ünvanı alarak, Aktat Tarım Ürünleri Sanayi A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANATOLIAN PICKLES GIDA TARIM TICARET LTD STI

  Türkiye

  1890'lı yılların sonlarında Tarihi Kocamustafapaşa Turşuları ile başlayan aile yolculuğu bugün Anatolian Pickles adı ile Avrupa ve Amerika pazarına hitap ederek kadim Anadolu Turşusunu dünya ile buluşturuyor. Bursa Orhangazi ilçesinde Marzim'de bulunan fabrikamızda üretilen turşular, yapılan ar-ge çalışmaları ve desteklenen bilimsel makaleler ile müşteri talebi ve reçetesine uygun olacak şekilde hijyen şartlarına uygun bir biçimde üretiliyor. Geleneksel fermentasyon yöntemi ile yapılan turşularımızda yararlı bakterilerin varlığı kadar, Avrupa ve ABD standartlarına uygun olarak tuz oranı daha düşük seviyelerde üretim yapılıyor. Private label üretim ve varil ve kova bazlı toptan satış imkanıda bulunuyor.

 2. SAMPEX GIDA LTD STI

  Türkiye

 3. WALDIBEN

  Polanya

  En başından beri felsefemiz en yüksek kalite ve en iyi tadlarda meyve ve sebze konserveleri imal etmek olmuştur. Ayrıcalıklı standartla, müşterilere zamanında teslimatlarla ve rekabetçi fiyatlarla, iç ve dış pazarlarda ürünlerimize olan talepler artmaktadır. GOST Sertifikası batı pazarıyla işbirliği yapmamızı sağlamaktadır. WaldiBen Meyve ve Sebze İşleme Fabrikası'nın temel ürünleri şunları içermektedir: tüketime hazır yaban turpu, mayonez, taze paketlenmiş turşular.

 4. ULUDAG TURSULARI

  Türkiye

  Doğal fermente asirlik lezzet deği̇şmeyen gelenek. Bi̇rçok farkli ambalaj çeşi̇tleri̇ i̇le cam ve pet ambalajlarda jalapeno, yakan bi̇ber, bi̇beri̇ye, korni̇şon, lahana, karişik turşu gi̇bi̇ çeşi̇tleri̇mi̇zle köklü bi̇r fi̇r fi̇rmayiz. 370Cc-720cc cam grubu 600 gr pet grubu 1500 gr pet 3000 gr pet 4600 gr pet 5000 gr pet karişik 10 kg pet-kova bi̇ber turşu çeşi̇tleri̇ 16 kg kova karişik ve salatalik turşu çeşi̇tleri̇ poşet turşu çeşi̇tleri̇

 5. LIVA TOPLU TUKETIM GIDA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Liva Şirketler Grubu Olarak, 1998 yılından itibaren Gıda Sektöründe Hizmet vermektedir. Ayçiçek Yağ, Turşu Çeşitleri ( JALOPONE, TÜRLÜ, SALATALIK, BİBERİYE, YAKAN, LAHANA) Zeytinler( YEŞİL VE SİYAH)

 1. DEMRE GIDA

  Türkiye

  Turşu üretiyoruz.aydın turşu.salatalik turşu veya karışik turşu.

 2. AGRAR KO

  Kuzey Makedonya

  AGRAR KO, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sarı biber, sebze konserveleri, yakar biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocani, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 1. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukrayna

  FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kherson, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CALABRIA SCERRA

  İtalya

  CALABRIA SCERRA, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guidonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AGRAR KO

  Kuzey Makedonya

  AGRAR KO, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırmızı şili biberi ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kochani, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 4. CET.MAS SRL

  İtalya

  CET.MAS SRL, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. paketlenmiş kapari, tipik ürünler, zeytin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venetico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  İtalya

  CALUFI TARTUFI E FUNGHI, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castelfiorentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CUMA TARIM A.Ş.

  Türkiye

  CUMA TARIM A.Ş., yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sirkede sebzeler, salatalık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  İtalya

  CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze turşusu, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  İspanya

  CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Sebze konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceuti, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. STANDER FOOD SRL

  İtalya

  STANDER FOOD SRL, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir. Süt ürünleri, şarküteri, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  İtalya

  NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cerignola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Almanya

  WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş besinler, Sebze turşusu, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar, Dondurulmuş besinler, Sebze turşusu, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  İtalya

  GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru meyveler, Kapari, baharatlar, kurutulmuş domates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venetico Marina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Slovenya

  KONAL D.O.O./S.R.L., yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankaran-Ancarano, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. LARS DOOEL

  Kuzey Makedonya

  LARS DOOEL, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salatalık, pazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stip, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 7. D & D TRENTINO S.R.L.

  İtalya

  D & D TRENTINO S.R.L., yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, yağda konserveler, İçi hazırlanmış zeytin, baharatlı kurutulmuş domates, yağda mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovereto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polanya

  AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve bazlı hazır ürünler, Sebze turşusu, Meyve bazlı hazır ürünler, Reçel ve marmelatlar, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drzewica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. BESTFUD TI DOO - BEST FOOD

  Kuzey Makedonya

  BESTFUD TI DOO - BEST FOOD, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radovis, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 10. MG TROMBETTA

  İtalya

  MG TROMBETTA, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Macerata Campania, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz