• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri

Sonuçlar

Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 2. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab meyve sebze işleme makinelerinin yapımında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyeti, müşterinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda piyasa koşulları ile uyum içerisinde olan ürünleri tedarik etme becerisidir. Firma güvenilir ve emniyetli makineler tasarlar ve üretir: besleyiciler, döner tablalar, kasa yıkama makineleri, narenciye ve sebze işleme hatları, fırıncılık makineleri.

 3. FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FMLD - FÖRDER - MISCH - MESS - LAGER UND DOSIERTECHNIK VERTRIEBSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rohrbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PCM DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PCM DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CALIBREX

  Fransa

  Verified by europages badge

  CALIBREX, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalibratörler, ağırlık ile çok amaçlı kalibre makineleri, ağırlığa göre elektronik kalibreleme makineleri, Kayısı için elektronik kalibreleme makineleri, Elma için elektronik kalibreleme makineleri, Kavun için elektronik kalibreleme makineleri, Şeftali için elektronik kalibreleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNEST RAUTENBERG + SIEGFRIED BAIER GBR, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMASYST AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  AMASYST AG, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zuzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. CALIBREUSES FACHAUX

  Fransa

  50 yılı aşkın süredir kaliteli ve hassas tasnif makineleri üreticisiyiz. Ağaç yetiştiriciliği için donanım malzemesi sağlıyoruz. Prestijli bir elma üreten bölgenin kalbinde yer alan şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyen ciddi bir şirket olarak hızla ün kazanmıştır. Her zaman yenilikçi ve kaliteli ürünler sunan şirket, meyve ve sebzelerin sınıflandırılması konusunda hızla gelişmiş ve çeşitli alanlara yayılmıştır. Meyve ve sebze üreticileri için eksiksiz bir makine ve ekipman yelpazesi sunuyoruz: çapa göre elektronik tasnif makineleri, ağırlığa göre elektronik tasnif makineleri, mekanik tasnif makineleri, kirazlar için sap ayırıcı ve diğer birçok aksesuar (Fırçalama makinesi, Vakumlu Palox, Suda Boşaltma, Doldurucu, ..) . Makinelerimizin Fransa'da değil, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Şili, İspanya, İtalya, Almanya, İsviçre, Norveç'te de çalıştığını görmekten gurur duyuyoruz, ...

 4. DELMA

  Tunus

  DELMA, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. soyucular, kızartma hazırlama işlemeleri için tesisat ve ekipmanlar, file doldurucular, paketleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polanya

  STALKO SP. Z O.O. SP. K., yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj paketleme makineleri, tarım gereçleri, Özel çelikler, tarım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  ZELZ DOSIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberwaltersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HUNDT ABFÜLLTECHNIK

  Avusturya

  HUNDT ABFÜLLTECHNIK, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zwischenwasser, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. EMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  EMEC DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ravensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OLIQ

  İtalya

  OLIQ, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ayırma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H.

  Avusturya

  ATHLETICON - HANDELSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wiener Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. FROUTOMANIA

  Yunanistan

  FROUTOMANIA, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, taze meyveler, sebzeler, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, paketlenmiş şeftali sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skidra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. GRAMASER LDª -METALWORKING INDUSTRY AND INDUSTRIAL EQUIPMENT

  Portekiz

  GRAMASER LDª -METALWORKING INDUSTRY AND INDUSTRIAL EQUIPMENT, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çap ölçer ekipmanlar, Magnezyum döküm, Çap ölçer ekipmanlar, endüstriyel tesisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. MAF RODA AGROBOTIC

  Fransa

  MAF RODA AGROBOTIC, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve ve sebze işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, meyve ve sebze ayarlama ve seçme işleri için tesisat ve ekipmanlar, paletleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montauban, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FRUITS HORTOMARKET S.L.U

  İspanya

  FRUITS HORTOMARKET S.L.U, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almeria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOS DE BRUYNE

  Belçika

  JOS DE BRUYNE, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, mutfak aksesuarları, meyve ve sebze işleme makineleri, sebze bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leupegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FRUIT VANHELLEMONT

  Belçika

  FRUIT VANHELLEMONT, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, toptan meyve satışı, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, sebze-meyve nakliyesi, primerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meensel-Kiezegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CORENT NV

  Belçika

  CORENT NV, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, meyve ve sebze sektöründe ambalaj, Meyve ve sebze paketleme, Meyve ve sebze ambalaj poşetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L.

  İtalya

  ASM ADVANCED SORTING MACHINE S.R.L., yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TOMRA SORTING

  Belçika

  TOMRA SORTING, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sebze ve meyveler için yaralama makinaları, Özel çelikler, zeytin ayırma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SETOP

  Fransa

  SETOP, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS

  Belçika

  VISYS DIGITAL SORTING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri kalite kontrolü, konveyörler, Özel çelikler, Sanayi teşhis, ayırma ve ayıklama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SANAMAR CAPILLEROS

  İspanya

  SANAMAR CAPILLEROS, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Almeria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. VANHEMENS

  Belçika

  VANHEMENS, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kluisbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. FRUIT TECH SRL

  İtalya

  FRUIT TECH SRL, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sebze ve meyveler için yaralama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gambettola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. S.E.M.A

  Fransa

  S.E.M.A, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, RIVIERE, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz