• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sebzeler- kök

Sonuçlar

Sebzeler- kök - Ithalat/Ihracat

 1. BRUWIER POTATOES

  Belçika

  Verified by europages badge

  Yıkanmış & yıkanmamış, ambalajlı & sanayi için patates ihracatçısı - çok geniş sarı & kırmızı toprak patates, soğan & havuç serisi. Bruwier Potatoes n.v. patates dünyasında eşsiz bir üne sahiptir. Adı kalitenin, güvenin ve iyi işbirliğinin eşanlamlısıdır. Özellikleri, uygun fiyatları ve hassas ürünler pazarında belirleyicidir.

 2. RTL PATAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe işletmesi patates endüstrisinde iyi tanınan bir oyuncudur. Babadan oğula geçen köklü bir deneyimden güç alan Rik Tanghe, Belçika sınırında faaliyet gösteren uzman patates üreticilerinin tercih ettikleri bir iş ortağıdır. Ürünlerinin kalitesiyle ünlü Rik Tanghe işletmesinin müşterileri arasında Belçika'dan ve yurtdışından çok sayıda tanınmış şirket vardır. Patates konusunda uzman mı arıyorsunuz ? İşte buldunuz!

 3. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 4. OBSTLIEFEREI V. DANIEL & M. KIOS GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  OBSTLIEFEREI V. DANIEL & M. KIOS GBR, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRUITFUL OFFICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRUITFUL OFFICE GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAVALLARO PRODOTTI ORTOFRUTTICOLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CAVALLARO PRODOTTI ORTOFRUTTICOLI, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, balkabakları, soğan soğanları, paketlenmiş soğan, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BEFER FRUIT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  BEFER FRUIT SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, meyve ithalatı, sebze ithalatı, Sebzeler, kök, meyve ithalatçıları, Meyveler, meyve ve sebze toptancısı, toptan meyve satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. REGAR AGRÍCOLA

  İspanya

  Regar Agrícola S.L. Menekşe renkli sarımsak, SİYAH sarımsak, beyaz sarımsak ve soğan üreticilerinin en önemlilerinden biriyiz. Sarımsak tozu, şişede sarımsak özü, vb... Merkezimiz, sarımsağın uluslararası başkentinde yani Akdeniz mutfağı rejimi uygulayanlar için doğal ve çok yüksek kaliteli ürünlerin yetiştirildiği bölgede, Mancha bölgesinin kalbi olan Las Pedroñeras'ta (Cuenca - İspanya) yer almaktadır.

 4. AJOS GALLARDO

  İspanya

  Her tip sarımsak. Ajos Gallardo, her türlü sarımsak üretimi ve satışı konusunda uzman bir şirkettir. Tüm ürünlerimiz %100 tazedir ve kimyasal madde içermez. Doğal, ekolojik ve kimyasal ürün içermeyen sarımsak sunuyoruz. Sarımsak seçenekleri: kırmızı sarımsak, beyaz sarımsak, siyah sarımsak, gurmeler için sarımsak, haute cuisine sarımsak.

 5. FRESH & DRY GARLIC

  İspanya

  FRESH & DRY GARLIC sarımsak üretimi, paketlenmesi, pazarlaması ve ihracatında lider bir şirkettir. Şirket GAP dünya sertifikasyonuna sahiptir. Sunulan ürünler: beyaz, mor, sarımsak, taze sarımsak ve paketlenmiş sarımsak.

 1. AVI FOREIGN PRIVATE UNITARIED PRODUCTION TRADE ENTERPRISE OF V.ZHITKAUSKAS

  Beyaz Rusya

  AVI şirketi 1998 yılında kuruldu. Endüstriyel ve ticari kuruluş bütünüyle yabancı özel girişimdir. Ana aktivite alanı şunları içerir: Ağaç-dışı orman ürünleri satın alma, işleme ve ihracatı (örn: mantar ve dutsu meyveler, yaban mersini, kızılcık). 10 yıllık tecrübenin ardından şirket yerel pazarla rekabet edebilir ve yabancı şirketlerle başarılı bir şekilde işbirliği yapabilir. Bütün üretim Batı Avrupa'daki ülkelere ihraç edilir.

 2. ZANAHORIAS MEDRANO

  İspanya

  1965 yılından beri özel olarak havuç üretimi ve paketlemesinde uzmanlaştık. Markamız ZAMESA tüm dünyada tanınmaktadır. İhracatçı pazarlama firması. İspanya'da üretim yapıyoruz ve ürünlerimizi birçok farklı biçimde ambalajlıyoruz. ISO 9001-2000 onaylı şirket. Taze havuç.

 1. CEL-MAR. GOSPODARSTWO SPECJALISTYCZNE. C.M. OLCZAK

  Polanya

  Taze, yüksek kaliteli mantarların (kültür mantarları, kavak mantarları) üretim, paketleme, etiketleme, satış, ihracat ve teslimatı. Ürünlerimiz tüm yıl boyunca temin edilebilmektedir. Genelde AB ülkelerindeki toptan satış firmalarına teslimat yapmaktayız. Ürünlerimiz AB standartlarına uygundur. Kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyat garantisi veriyoruz.

 2. ALACA NATURAL

  Türkiye

  Sarı ve Kırmızı soğan, patates, nohut, yeşil mercimek, ayçiçeği gibi Anadolu'nun verimli toprakları, dünyanın merkezi çorumun güzel ilçesi alacada üretilen sebzelere hasat zamanında taze olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. İhracat kalitesindeki ürünleri hızlı ve istediğiniz miktarda bulabiliyoruz.

 3. MDM DREYER AG

  İsviçre

  MDM DREYER AG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kuru yemişler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Nugat (Koz helvası), Kuru yemişler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muri B. Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. ROVOCAD GMBH & CO. KG

  Almanya

  ROVOCAD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oststeinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NEOFUNGI SOC. COOPERATIVA

  İspanya

  NEOFUNGI SOC. COOPERATIVA, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantarlar, mantar çeşitleri, shııtake mantarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villalgordo Del Jucar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Almanya

  MINGABIO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve konserveleri ve reçeller, Yiyecek ithalat - ihracatı, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve konserveleri ve reçeller, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. COOPERATIVA AGRICOLA ZOOTECNICA POGGETELLO

  İtalya

  COOPERATIVA AGRICOLA ZOOTECNICA POGGETELLO, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sebzeler, kök, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sante Marie, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SOUFFLET ALIMENTAIRE

  Fransa

  SOUFFLET ALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Kurutulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, kuru sebze unları, pirincin işlenmesi, sert buğday unu veya irmikleri, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenciennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BELPACO

  Belçika

  BELPACO, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, paketlenmiş patates, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patates dağıtımı, taze patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DE AARDAPELHOEVE

  Belçika

  DE AARDAPELHOEVE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, patates, Sanayii için patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VERBIST AARDAPPELEN

  Belçika

  VERBIST AARDAPPELEN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, patates, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sanayii için patatesler, Patates - Bintje sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hulshout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AGRIEUROPA SOCIETÁ COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  AGRIEUROPA SOCIETÁ COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Meyveler, ıspanak, turp sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terracina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ROGER & JOZEF COOL

  Belçika

  ROGER & JOZEF COOL, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Appels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CEULEMANS SLACENTER

  Belçika

  CEULEMANS SLACENTER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Taze sebze, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Taze sebze, sebzeler, meyve ve sebze halleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ETS GOSSELIN

  Fransa

  ETS GOSSELIN, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sebzeler, kök, Sebzeler, kök, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-Genevieve, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LES 3 MOULINS - VITAPRIM

  Fransa

  LES 3 MOULINS - VITAPRIM, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, BİYOLOJİK TARIM sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Philbert-De-Grand-Lieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GARDENS WATER & LEISURE, S.L.

  İspanya

  GARDENS WATER & LEISURE, S.L., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amposta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. EUROBULBE

  Fransa

  EUROBULBE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sarımsak, Baharat özü ve baharat, Sarımsak, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eurre, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sebzeler- kök - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

24.977 Şirketler