• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sera tesisatları- donanımları

Sonuçlar

Sera tesisatları- donanımları - Ithalat/Ihracat

 1. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Çeşitli alanlarda olağanüstü hizmetler sunan lider bir Türk şirketi olan Tarhan Makine Otomasyon'a hoş geldiniz. Mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız, bizi dünya çapındaki endüstrilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf çözümler sunmaya yönlendiriyor. Proje Tasarım ve Mühendislik hizmetlerimiz bizim için bir gurur kaynağıdır. Yetenekli mühendis ve tasarımcı ekibimiz, her projeyi hassasiyet ve uzmanlıkla ele alarak fikirleri özenle gerçeğe dönüştürür ve değerli müşterilerimiz için en iyi sonuçları sağlar. Sera nemlendirme ve sisleme sistemi üretiminde uzmanlaşmış ikinci markamız olan CSA MIST'i keşfedin. Seralarda ideal nem koşulları yaratan, optimum bitki büyümesini teşvik eden ve sıcak yaz aylarında sıcaklıkları düşüren gelişmiş sistemlerimizin faydalarını deneyimleyin. Üçüncü markamız olan RigidMech, üstün hassasiyetli kesici takımlar ve yedek parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Fason üretime verdiğimiz önemle, savunma ve otomotiv endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde değişmeyen performans ve operasyonel parlaklığı garanti eden sağlam, titiz bileşenlerin üretimini ve tedarikini sağlıyoruz. Tarhan Makine Otomasyon olarak, son teknoloji makine parklarımız ve tesis alanlarımızla ortaya koyduğumuz uluslararası standartları koruyoruz. Olağanüstü ürünler ve hizmetler sunma konusundaki kararlılığımız, beklentileri sürekli olarak aşmaktadır. Çözümlerimizin işinizi nasıl güçlendirebileceğini keşfetmek için özel ekibimize ulaşın.

 2. DILL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DILL GMBH, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ehningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FOGSIS IKLIMLENDIRME MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  About Us Fogsis is established in 2014, located in Istanbul Turkey. The company is specialized in manufacturing high-pressure fog systems. The Fogsis Team's experience in High-Pressure Fog Systems for 15 years comes from hundreds of systems installed all around the world which includes; Manufacturing , Test , Installation , Creative Design and Engineering Innovation, After Sales Service, Know-how. The Main objective is to provide plug'n play, long life, effective, efficient and economical systems for satisfied customers. Our Mission Fogsis is established in 2014, located in Istanbul Turkey. The company is specialized in manufacturing high-pressure fog systems. The Fogsis Team's experience in High-Pressure Fog Systems for 15 years comes from hundreds of systems installed all around the world which includes; Manufacturing , Test , Installation , Creative Design and Engineering Innovation, After Sales Service, Know-how. The Main objective is to provide plug'n play, long life, effective, efficient and economical systems for satisfied customers. Vision Being an internationally recognised, following world standards and pioneering innovations, being an example for other manufacturers. Providing efficient service to all our customers in the country and abroad at the highest quality, We want to create an environment for our users to fulfill their expectations.

 4. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Türkiye

  Değerli Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. müşterisi, Size ve işinize değer katan bir sera sistemi arıyorsanız, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. tam olarak aradığınız firmadır. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine kaliteli sera sistemleri sunmak ve onların üretim ve ekonomik faaliyetlerini optimize etmek amacıyla çalışmaktadır. Space House Sera Sistemler Ltd. Şti., modern teknolojileri ve en son tasarımları kullanarak, müşterilerine en uygun sera sistemini sunmak için çalışır. Ürün gamı, her ölçekteki tarımsal üretim faaliyetleri için uygun ve fonksiyonel sera sistemleri sunar. Firma, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla odaklanmış ve teknolojik olarak önde oluşunu sürdürmüştür. Space House Sera Sistemler Ltd. Şti., tarım ve seracılık sektörlerindeki müşterilerinin başarılarının ve üretim verimliliklerinin artmasına yardımcı olmak için çalışır. Eğer tarımsal üretiminizi optimize etmek ve en iyi sera sistemini bulmak istiyorsanız, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. tam olarak aradığınız firmadır. Lütfen bizimle iletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabiliriz hakkında daha fazla bilgi edinin. Saygılarımızla, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti.

 5. SERA MARKETIM

  Türkiye

  2011 yılında kurulmuş bir şirket olan Sera Marketim, modern tarım alanındaki tüm yenilikleri ve teknolojileri takip ederek gelişen ürün ve hizmetleri nihai tüketicilere ulaştırma görev ve sorumluluğunu üstlenmiştir. Sera Marketim yurt içi ve yurt dışındaki birçok sera için modern sera ekipmanları, termal perde, termal perde mekanizma sistemi, osmoz, jeneratör, otomasyon sistemleri, hindistan cevizi torfu, sinek tülü, yer örtüsü, bitki askı sistemleri, bitki klipsleri vb. ürünleri barındırır. Dünya çapındaki üreticilere geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ECO SERA SISTEMLERI

  Türkiye

  Eco Sera Sistemleri A.Ş. olarak Merkez Akdeniz İlçesi Mersin adresinde hizmet vermekteyiz. Firmamız yıllık ortalama 1000 dönüm tam otomatik kapalı devre meyve ve sebze serası yapma kapasitesine sahiptir. Bunun dışında örtü altı meyve bahçesi kurulumu, meyve ağacı fidanı ve sebze fidesi yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu konularda başta Antalya, Mersin, Adana, Hatay bölgesinde olmak üzere tüm Türkiye de ve yurt dışında faaliyetlerimiz mevcuttur.

 2. DALSEM TURKEY DALSER LTD STI

  Türkiye

  BUGUNUN DEGIL GELECEGIN YATIRIMI SERA DEGIL SEBZE URETIM FABRIKALARI KURUYORUZ. DALSEM ANAHTAR TESLIM MODERN SERA PROJELERI. A DAN Z YE. TANITIM LİNKLERİ 1: http: //www.youtube.com/watch? v=ily2t-0Fqtg TANITIM LİNKLERİ 2: http: //www.youtube.com/watch? v=2HD5alz560w TANITIM LİNKLERİ 3: http: //www.youtube.com/watch? v=E456_pCRVdw TNITIM LİNKLERİ 4: http: //www.youtube.com/watch? v=8KNahxyx82s SAYGILARIMIZLA

 3. WOLFGANG KÖHLER

  Avusturya

  WOLFGANG KÖHLER, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eichgraben, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. INVERNADEROS Y VIVEROS

  İspanya

  INVERNADEROS Y VIVEROS, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şasi üretimi, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, fidelik seraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACM GREENHOUSE CO LTD

  İspanya

  ACM GREENHOUSE CO LTD, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları, Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Javier, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE

  Almanya

  DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gochsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. D.R.S.IMPIANTI

  İtalya

  D.R.S.IMPIANTI, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Capaccio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES

  Yunanistan

  SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gergiler, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. SISTEMAS DR INVERNADEROS

  İspanya

  SISTEMAS DR INVERNADEROS, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Campo Real, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CASADO SAS

  Fransa

  CASADO SAS, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Douville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OPJ HANDEL A/S

  Danimarka

  OPJ HANDEL A/S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense S, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. SERRES PRETAMO

  Fransa

  SERRES PRETAMO, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Framboisiere, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CLAIE

  Fransa

  CLAIE, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varades, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V.

  Hollanda

  METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Utrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A.

  İspanya

  INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA

  Latviya

  AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Sera tesisatları, donanımları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adazi, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. VIEMOSE-DRIBOGA A/S

  Danimarka

  VIEMOSE-DRIBOGA A/S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tommerup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V.

  Hollanda

  VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wateringen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sera tesisatları, donanımları, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. INVERNADEROS MANUEL CORREA

  İspanya

 6. ANGEL CANO MARTINEZ ESPANA SA

  İspanya

 7. FINT CORPORATION SA

  Bulgaristan

 8. AGROMIRA SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

 9. GOMES, BERTA JESUS PEREIRA

  Portekiz

 10. INSTITUTO TECNOLOGICO EUROPEO S.L.

  İspanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz