• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • seralar - ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Seralar - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Çeşitli alanlarda olağanüstü hizmetler sunan lider bir Türk şirketi olan Tarhan Makine Otomasyon'a hoş geldiniz. Mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız, bizi dünya çapındaki endüstrilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf çözümler sunmaya yönlendiriyor. Proje Tasarım ve Mühendislik hizmetlerimiz bizim için bir gurur kaynağıdır. Yetenekli mühendis ve tasarımcı ekibimiz, her projeyi hassasiyet ve uzmanlıkla ele alarak fikirleri özenle gerçeğe dönüştürür ve değerli müşterilerimiz için en iyi sonuçları sağlar. Sera nemlendirme ve sisleme sistemi üretiminde uzmanlaşmış ikinci markamız olan CSA MIST'i keşfedin. Seralarda ideal nem koşulları yaratan, optimum bitki büyümesini teşvik eden ve sıcak yaz aylarında sıcaklıkları düşüren gelişmiş sistemlerimizin faydalarını deneyimleyin. Üçüncü markamız olan RigidMech, üstün hassasiyetli kesici takımlar ve yedek parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Fason üretime verdiğimiz önemle, savunma ve otomotiv endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde değişmeyen performans ve operasyonel parlaklığı garanti eden sağlam, titiz bileşenlerin üretimini ve tedarikini sağlıyoruz. Tarhan Makine Otomasyon olarak, son teknoloji makine parklarımız ve tesis alanlarımızla ortaya koyduğumuz uluslararası standartları koruyoruz. Olağanüstü ürünler ve hizmetler sunma konusundaki kararlılığımız, beklentileri sürekli olarak aşmaktadır. Çözümlerimizin işinizi nasıl güçlendirebileceğini keşfetmek için özel ekibimize ulaşın.

 2. AGRIMEC

  İtalya

  Verified by europages badge

  AGRIMEC, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gölgeleme, örtüaltı yetiştiricilik tesisleri, örtüaltı yetiştiricilik için klima sistemleri, dikey bölmeler için kilitler, fidelik seraları, gergiler, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, mini seralar, meyve-sebze seraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casazza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOVA SERRE

  İtalya

  Bitkiler ve çiçekler, koşullar ne olursa olsun, serada filizlenmek ve yaşamak için yaşamlarına destek olacak her şeye ihtiyaç duyarlar, şöyle ki: su, ısı ve ışık. Bahçecilik gibi fide yetiştiriciliği sektöründe bu unsurların kontrolü belirleyicidir. İşte TECNOVA işletmesi bu anlayış içerisinde korumalı fide yetiştiriciliğine yönelik sistemler ve ürünler geliştiriyor ve imal ediyor. TECNOVA işletmesinin bilgi ve deneyim birikimi teknik ekibinin uzmanlığına ve müşterileriyle paylaştığı deneyimlerine dayanıyor, böylelikle yüksek teknolojik içerikli tesislerin, makinelerin ve ürünlerin gerçekleştirilmesiyle sonuçlanan bir alışveriş ilişkisi ve karşılıklı katkı sağlanıyor. TECNOVA tasarım düzeyinde olduğu kadar imalatta da modern bir çalışma sistemine sahip bir işletmedir.

 4. ATAKAN PACK TEXTILE FOREIGN TRADE COMPANY LIMITED

  Türkiye

  Özellikle PP Bigbag torba , PP Çuval , PP İplik, PP Ham madde, PP Kumaş üzerinde profesyonel ekibimizle ambalaj sektörüne yön vermekteyiz. Sera Tabanı Örtüsü: Özel Ölçü Üretim Yapabiliriz. Sera Taban Örtüsü %100 Polipropilen malzemeden üretilmiştir, metrekare ağırlığı 90 gr’dır.Bitki Koruma Örtüsü ürünümüz UV katkılıdır, bu sayede dayanıklılığı artmaktadır.Bitki Koruyucu Örtü kullanım ömrü, iklim koşullarına da bağlı olarak ortalama 3-4 senedir.Taban Örtüsü sayesinde yabani otların çıkmasını engelleyerek verimliliği arttırabilirsiniz.Sera Taban Örtüsü siparişlerinizi, özel ölçüleriniz doğrultusunda hazırlayabiliriz.Jüt Taban Örtüsü üzerinde hizalama çizgileri mevcuttur.Bu sayede bitki ekimi ve saksı yerleşimini, kolay ve muntazam olarak yapabilirsiniz.Yabani Ot Örtüsü suyun toprağa eşit miktarda geçmesini sağlar ve buharlaşmayı azaltır. Böylece uzun kurak dönemlerde toprağın nemliliğini korur.Taban Örtüsü Jüt ürünümüz bakteri, küf ve mantar hastalıklarıyla mücadelede bakım masraflarını azaltır.Jüt Taban Örtüsü güneş ışığını yansıtarak bitkilerin alt kısımlarının da ışık almasını sağlar.Sera Yer Örtüsü ürünümüz havayı ve suyu engellemeden yabani otları engeller, bu sayede ürün verimliliği sağlar.Bahçe Taban örtüsü sayesinde, ekim alanlarınızın ekosistemine zarar vermeden üretim yapabilirsiniz.

 5. HEXTECH GREEN MAKINE SANAYI VE TIC. A.S

  Türkiye

  Firmamız 2016 yılında Istanbul'da kurulmuştur. Tarım sektörüne yönelik ürünler ve akıllı teknolojiler üretmekte ve ihraç etmekteyiz. Üretim faaliyetlerimizi İKİTELLİ OSB bünyesinde bulunan , üretim tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Arge süreçlerimizi firmamız bünyesinde gerçekleştiriyoruz. 3 adet TUBITAK , 3 adet Teknokent projesi tamamladık. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği özel firmalardan biriyiz. Teknolojimizle , Sanayi ve Teknoloji bakanlığı tarafından düzenlenen , 2021 yılı Verimlilik proje ödülüne hak kazandık. Gübrelerimiz organik ürün lisansına , sisstemlerimiz CE belgelerine sahiptir. ÜRÜNLERİMİZ - Konteyner Seralar - Yapay zeka destekli büyük kapasite sera sistemleri - Birki Yetiştirme Makineleri - Organomineral Gübreler ( Humik , N-P-K , İkincil ve iz elementli sıvı gübre , Seaweed özlü gübre , yaprak gübresi , Hidroponik Bitki besin seti ( grow-bloom - micro) , Kenevir gübre seti ( grow-bloom - micro ) ) - Kompost - Torf/ Turba - Bitki yetiştirme karışımı / Toprak düzenleyici ürün - Paper pot - Plant tape - Htg Slab - bitki yetiştirme kiti

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ILERI PLASTIK

  Türkiye

  We İleri Plastics; are the leading Turkish producers of PE films for agriculture and industry.Our wide product range consists of greenhouse films, mulch films, industrial PE film rolls, palette covers, shrink and bags.With the experience of more than 30 years in plastic industry and 16 years in plastic production our annual capacity is 15.000 tons totally made in our modern facilities of 5000 sqms located in Izmir, Turkey.We are specially focused on producing high technology greenhouse films using a 3 layer co-ex technology up to 3 years durability and 12 meters open width , with 6 or more different additives according to customer needs.We are also able to produce jumbo rolls up to 1 ton.The %45 of the total production is proudly exported to Balkan, Caucasian, Middle East, Europe and Middle Asian countries.

 2. METALMAK MAKINA

  Türkiye

  Temelleri 2001 yılında atılan Metalmak Makina 20 yılı aşan değişimin her bir adım önüne giderek sadece Türkiye’nin değil tüm Avrupa’nın da en büyük ve başarılı şirketlerinden haline geldi. İleri tasarım tecrübemiz, teknolojik imkanlarımız, tecrübeli kadromuz ve yenilikçi bakış açımız ile tek rakibimiz kendimizdir diyerek kaliteden ödün vermeden yolumuzda emin adımlar ile ilerliyoruz.

 3. INVERNADEROS IMA

  İspanya

  IMA seraları, yetiştirme, sergileme ve deneysel çalışmalara yönelik her türden tarımsal üretimi kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Seralarımız, öncü tarımsal işletmelerin her türden ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde en son teknolojik yenilikleri içermektedir.

 4. SANLIGHT E.U.

  Avusturya

  Asıl uzmanlık alanlarımız aşağıdaki konulardadır: - Genel ışık tekniği ve LED tekniği - Mühendislik - Ürün geliştirme ve imalat - Araştırma - Botanik. Ürün paletimiz şu alanlarda standart ve isteğe özel LED aydınlatma çözümleri içerir: - Ticari bitki ekimi - Ev ve hobi uygulamaları - Araştırma. Ayrıca ek bir hizmet olarak bitki ekimi aydınlatması konusunda danışmanlık ve ışık tekniği ölçümleri de yapıyoruz.

 5. UZM AGRO TRADING

  Romanya

  Türkiye de; Sera Naylonu Sera Tamir Bandı Branda Sera İpi Balya İpi Gölgelik Yassı Damlama Sulama Boruları Yuvarlak Damlama Sulama Boruları Damlama ekleme parçaları Kaplin Manşon ürünleri Agril kırag tülü İskota Halat Plastik Halat Jut Halat Ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız. Artık Romanya şubemiz ile bu ürünleri Avrupa ya da ihraç etmekteyiz.

 1. ECO SERA SISTEMLERI

  Türkiye

  Eco Sera Sistemleri A.Ş. olarak Merkez Akdeniz İlçesi Mersin adresinde hizmet vermekteyiz. Firmamız yıllık ortalama 1000 dönüm tam otomatik kapalı devre meyve ve sebze serası yapma kapasitesine sahiptir. Bunun dışında örtü altı meyve bahçesi kurulumu, meyve ağacı fidanı ve sebze fidesi yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu konularda başta Antalya, Mersin, Adana, Hatay bölgesinde olmak üzere tüm Türkiye de ve yurt dışında faaliyetlerimiz mevcuttur.

 2. WYPOSAZENIE SZKLARNI

  Polanya

  Blaszki'deki Maryniaczyk şirketi yüksek kaliteli elektrikli troleyler üretir. Faaliyet kapsamı: Elektrikli troleyler, sera robotları, sera ekipmanları, püskürtme marpuçları, askılar, gübre mikserleri, karton kutular için konveyörler, Albuz nozülleri, pirinç tablalar, Annovi Reverberi pompaları, askılar için iplik sarma makineleri, plastik perdeli tünellerdeki ve seralardaki bitkileri sulamayı mümkün kılan otomatik püskürtme robotları, zirai robotlar, alçak karton kutu konveyörü.

 1. MODERN SERA TECH

  Türkiye

  Sera malzemelri ısıtma ve sulama malzemeleri mevcuttur....

 2. LOMBARDA SERRE

  İtalya

  LOMBARDA SERRE, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Poliamit lif - imalat, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grantola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MC SIVIERO SRL - SERRE

  İtalya

  MC SIVIERO SRL - SERRE, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve-sebze yetiştiriciliği için tüneller, gergiler, çelik kapak, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGEON

  İtalya

  AGEON, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, kimyasal-tarımsal analiz laboratuarı, ateknik yardım, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, kimyasal, fiziksel ve bakterioloji analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Dalmazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaristan

  AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. ROBINSON POLYTUNNELS

  Birleşik Krallık

  ROBINSON POLYTUNNELS, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nelson, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Almanya

  GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bexbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGRIKOL D.O.O.

  Sırbistan

  AGRIKOL D.O.O., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ziraat yapımı, gergiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruševac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. EMAGA SP. Z O.O.

  Polanya

  EMAGA SP. Z O.O., yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Duvar kaplamaları, Bina için plastik profiller, Seralar - Ekipman ve sistemler, Duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO-SERRE

  Belçika

  EURO-SERRE, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Romanya

  S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar için yetiştirme bankları, Seralar için yetiştirme bankları, sera ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loc. Valcele, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACM AGROCENTRUM

  Polanya

  ACM AGROCENTRUM, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kielce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. DUTCHGREENHOUSES

  Hollanda

  DUTCHGREENHOUSES, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gergiler, bahçıvanlık gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naaldwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. BOM GROUP

  Hollanda

  BOM GROUP, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Naaldwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Türkiye

  SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, Seralar - Ekipman ve sistemler, çiçekçilik, sera ürünleri, Tarım - makineler ve malzemeler, Seralar - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. SERRURIERS SERVICES

  Fransa

  SERRURIERS SERVICES, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sarcelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. RICHEL GROUP

  Fransa

  RICHEL GROUP, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, ham tütün kurutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eygalières, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Seralar - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.263 Şirketler