• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • seralar için yetiştirme bankları

Sonuçlar

Seralar için yetiştirme bankları - Ithalat/Ihracat

 1. TECNOVA SERRE

  İtalya

  Bitkiler ve çiçekler, koşullar ne olursa olsun, serada filizlenmek ve yaşamak için yaşamlarına destek olacak her şeye ihtiyaç duyarlar, şöyle ki: su, ısı ve ışık. Bahçecilik gibi fide yetiştiriciliği sektöründe bu unsurların kontrolü belirleyicidir. İşte TECNOVA işletmesi bu anlayış içerisinde korumalı fide yetiştiriciliğine yönelik sistemler ve ürünler geliştiriyor ve imal ediyor. TECNOVA işletmesinin bilgi ve deneyim birikimi teknik ekibinin uzmanlığına ve müşterileriyle paylaştığı deneyimlerine dayanıyor, böylelikle yüksek teknolojik içerikli tesislerin, makinelerin ve ürünlerin gerçekleştirilmesiyle sonuçlanan bir alışveriş ilişkisi ve karşılıklı katkı sağlanıyor. TECNOVA tasarım düzeyinde olduğu kadar imalatta da modern bir çalışma sistemine sahip bir işletmedir.

 2. VIOLSAN

  Türkiye

  Violsan Plastik Ambalaj Tarım San.Tic.Ltd.Şti. olarak uzun yıllardır plastik, ambalaj ve tarım sektörüne hizmet etmekteyiz uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve geniş ürün yelpazemizle Sera ve ambalaj grubunun en büyük üreticilerinden olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız fide viyölleri, vakum saksılar, kırılabilir pot, fidan bağlama ipi, aşı bandı, aşı macunu torf, perlit, vermikulit ve daha birçok ürün ile tarım ve sera grubuna hizmet vermektedir.Firmamız ayrı olarak ambalaj ve paketleme sektöründe öncülük etmektedir.PET çember, PP çember, bukle toka, PET levha, PP levha, PS levha, PVC levha üretimi yapıp siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine göre üretime devam etmektedir.

 3. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Romanya

  S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar için yetiştirme bankları, Seralar için yetiştirme bankları, sera ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loc. Valcele, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. NASSAN GREENHOUSES

  Türkiye

  NASSAN GREENHOUSES, yılında kurulan ve Seralar için yetiştirme bankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AC MECANIQUE

  Fransa

  AC MECANIQUE, yılında kurulan ve Seralar için yetiştirme bankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sera kaplamak için tenteler, madeni klipsler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Barbe, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIO GREEN AGRO

  Ukrayna

  BIO GREEN AGRO, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar için yetiştirme bankları, Seralar için yetiştirme bankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voznesensk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED

  Çin

  LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Seralar için yetiştirme bankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GAUDEA A.S.

  Çek Cum.

  GAUDEA A.S., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar için yetiştirme bankları, Seralar için yetiştirme bankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 8, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM

  Türkiye

  VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM, yılında kurulan ve Seralar için yetiştirme bankları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES

  Yunanistan

  SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Sera tesisatları, donanımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gergiler, salyangoz yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. LANDWIRTE GMBH TERPE-PROSCHIM

  Almanya

 2. OEHNALAND AGRARGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 1. LIRS AGRAR- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Almanya

 2. KIRIKLER AŞ

  Türkiye

  Hakkımızda Kirikler Hırdavat Nalburiye A.Ş. ​ 1979 yılından beri sektörde var olan firmamız 1995 yılında Kirikler Ticaret olarak yeniden şekillenmiş, 1998 yılında ise şirketleşerek Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. ünvanını almıştır. ​ Değişen dinamikleri ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran firmamız 2004 yılında inşaatını tamamladığı plazasına taşınarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörde örnek teşkil etmiştir. ​ Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. 11.000'i aşan ürün çeşidine her yıl yen ürünler ekleyerek ürün gamını genişletmektedir. ​ Tüm Türkiye'de tanınan firmamız dürüst ticaret ilkesi, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş pazarlama ağıyla marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

 3. GAMM VERT OUEST

  Fransa

 4. ORANGERIE SHOP BRAUNSCHWEIG INH. FRAU CARSTA MAHNKOPF

  Almanya

  ORANGERIE SHOP BRAUNSCHWEIG INH. FRAU CARSTA MAHNKOPF, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SONNENSEGEL VETSCH AG

  İsviçre

  SONNENSEGEL VETSCH AG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. JOHANN WESSELS GMBH

  Almanya

  JOHANN WESSELS GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Madeni inşaat malzemeleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Südbrookmerland, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TEUTOKOI GUIDO KRONE

  Almanya

  TEUTOKOI GUIDO KRONE, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yemi, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blomberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WINDHAGER HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  WINDHAGER HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thalgau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. NAGYKUN 2000 MG. RT.

  Macaristan

  NAGYKUN 2000 MG. RT., yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kisujszallas, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. STE TECHNAGRI FRANCE

  Fransa

  STE TECHNAGRI FRANCE, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NOBLAT SARL

  Fransa

 4. LEITERMANN GMBH & CO. FACHMARKT KG

  Almanya

  LEITERMANN GMBH & CO. FACHMARKT KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annaberg-Buchholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG

  Almanya

  LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Fidanlık ve ormancılık, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochlitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TERMOTECNICA PERICOLI S.R.L.

  İtalya

  TERMOTECNICA PERICOLI S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, Isıtma sistemli seralar, Hayvanlar ve besicilik, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albenga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DIPL.-ING. URSULA SCHIRMER

  Almanya

  DIPL.-ING. URSULA SCHIRMER, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kaba inşaat, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HARTL TEICHSERVICE KG

  Avusturya

  HARTL TEICHSERVICE KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Bahçıvanlık ithalat-ihracatı, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallneukirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.