• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • seramik kalıplar

Sonuçlar

Seramik kalıplar - Ithalat/Ihracat

 1. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 2. JAN PTASSEK SKULPTUREN - FIGUREN

  Almanya

  Verified by europages badge

  JAN PTASSEK SKULPTUREN - FIGUREN, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eitorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BITS-TO-DOTS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BITS-TO-DOTS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAEWER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAEWER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neckartailfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme işleme, alet yapımı, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Günselsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRÖNWALD LASERFEINSTBEARBEITUNG INH. SVEN GRÖNWALD

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRÖNWALD LASERFEINSTBEARBEITUNG INH. SVEN GRÖNWALD, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASMA GMBH - KUNSTSTOFFTECHNIK PUR

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASMA GMBH - KUNSTSTOFFTECHNIK PUR, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weitra, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CANASTRA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  CANASTRA AG, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberrohrdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. FIRMA FALLER KONZEPT

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIRMA FALLER KONZEPT, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CODRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CODRONIC GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HANDEL & MACK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANDEL & MACK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weilheim A. D. Teck / Hepsisau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AWSTEC ABRASIV-WASSERSTRAHLSCHNEIDTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  AWSTEC ABRASIV-WASSERSTRAHLSCHNEIDTECHNIK, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oyten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FEMRON AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FEMRON AG, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Feuerthalen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. BETESO ELECTRONICS MANUFACTURING SERVICES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BETESO ELECTRONICS MANUFACTURING SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dieburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ETS ERODIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ETS ERODIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METEC ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  METEC ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Müden/örtze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STURM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STURM GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PARARE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PARARE GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frickenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHILLER CAD + RP SERVICE INH. KIRSTEN SCHILLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHILLER CAD + RP SERVICE INH. KIRSTEN SCHILLER, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. 3DEXPERTS.CH, TAHIR MAVRIC

  İsviçre

  Verified by europages badge

  3DEXPERTS.CH, TAHIR MAVRIC, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dübendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ASK KONSTRUKTION

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASK KONSTRUKTION, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hörenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LASERPUNKT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASERPUNKT GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schönebeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARTUR SCHAMBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTUR SCHAMBACH GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IRMSCHER FACTORY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IRMSCHER FACTORY GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burgstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. E-TEC INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR ELEKTROTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  E-TEC INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TRUVA KALIP

  Türkiye

  Truva Kalıp was established in 1999 in Istanbul, Turkey. The company started its activities in a 300 sqm closed area carrying out the design, consultancy, manufacturing and revision services of ceramic moulds and equipment used in ceramic companies. Having strong expertise from molding industry, Truva Kalıp expanded its area of production to 600 sqm in 2007 and 900 sqm in 2010, while setting the standards for product quality and fast delivery for the clients. Today, in a brand new facility of 2500 sqm closed area in Canakkale/Turkey, the machine park has reached the production and revision capacity to produce all types of wall, floor and porcelain tiles in the dimensions of 5×5 - 90×180 with constant technological updates. In addition to this, Truva Kalip offers the production of magnetic punch holding plates, magnetic punch holder, magnetic plates, re-entering complete set of moulds, SFS complete sets and universal basement plates.All designs are prepared in a CAD-equipped computer environment and computer-controlled benches are also processed at every stage of production. Highly specialized employees are core of our business to deliver the best products to you. Company’s insistence on quality has been recognized by the main institutional bodies for certification and Truva Kalıp meets European quality standards with the certification of TS EN ISO 9001: 2000. As a company, we would like to strengthen our business relations with you in close future.

 7. KAUE SÜD ENGINEERING INH. MARKUS SWOBODA

  Almanya

  KAUE SÜD ENGINEERING INH. MARKUS SWOBODA, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GEBRÜDER MÜLLER UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  GEBRÜDER MÜLLER UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LUDWIG MICHL GMBH

  Almanya

  LUDWIG MICHL GMBH, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Waakirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HELMUT VOGEL MODELLBAU

  Almanya

  HELMUT VOGEL MODELLBAU, yılında kurulan ve Seramik kalıplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz