• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • serigrafi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Serigrafi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Balloons World Store, yeni şekilli balonlar, helyum içermeyen balon bileşimleri için benzersiz yapılar ve %100 biyolojik olarak parçalanabilen yeni şişirme Ecostick gibi yenilikçi ürünler üretmektedir. 1979'dan beri, kalitesi ve çok yönlülüğü rakipsiz olan RIFCO (Rifco Machines) balonlar için serigrafik yazıcılar üretiyoruz. BWS her türlü balon üzerinde mükemmel baskılar yapmaktadır. Ayrıca, dünya çapında balon düzenlemesi hizmeti sunuyoruz.

 2. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  İtalya

  Verified by europages badge

  E.T.S. Engineering Transfer System işletmesi 1970 yılından bu yana çeşitli teknolojiler uygulayarak kumaşlar, metaller, lamine (sıvama) plastikler, cam ve seramik gibi taban malzemelerin dekorasyonunda kullanılan transfer baskı kâğıtlarını üretmektedir. E.T.S., etüt ve kimyasal araştırmalar merkezi sayesinde geliştirerek patentini aldığı ve her türlü serigrafi, ofset baskı, fleksografik baskı, helyogravür (ışıkkazı) makinelerinde, piezo elektrik sistemli mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve çizicilerde kullanılabilen süblimasyonlu baskı ve termoplastik baskı mürekkeplerini imal etmektedir.

 3. LANG & SCHMIDT OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LANG & SCHMIDT OHG, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PLASTIC BILLAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLASTIC BILLAT, yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Serigrafi, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Serigrafi (ipek ekran prosesi), Bloknot baskı, otomoil aksesuarları, Plastik enjeksiyon, parfümeri, Gıda ambalajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gamaches, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MODERNE ELEMAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MODERNE ELEMAT GMBH, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OKANGÖKHAN MAKINA

  Türkiye

  OkanGökhan Serigrafi Makinaları, Osman ÇETİNKAYA tarafından serigrafi baskı makinaları, kurutma rafları, serigraf kalıpları ve boyalarını yüksek kalitede üretmek ve Türkiye ve Dünya piyasasına pazarlamak üzerinde 1980 yılında İstanbul'da kurulmuştur. ​ OkanGökhan Serigrafi Makinaları, 40 yıllık tecrübesi ve deneyimleri, serigraf piyasasında A kalite, dayanıklı, gayet kolay ve anlaşılır ürünleri, bünyesinde barındırdığı deneyimli ve uzman çalışma arkadaşlarıyla serigraf piyasasında daima 1 numara, en çok tavsiye edilen ve sevilen bir firma olmuştur. ​ OkanGökhan Serigrafi Makinaları, 1980 yılından günümüze, gayet istikrarlı bir Sekilde büyümüS ve kendini geliştirmiştir. Ve de hiç durmayıp büyümesine ve kendini geliştirmesine devam etmektedir.Firmamızın serigraf piyasasında her geçen gün sektörün yıldızı olmasının altında geniş ürün yelpazemize her geçen yeni ürünler eklemeye devam etmemiz, makinalarımızı imal ederken kullandığımız kaliteli malzemeler, profesyonel, dikkatli ve titiz bir işçilik, müşterimiz ile ürün alınmadan veya ürün alındıktan sonra kurulan saygılı ve ahlaklı iletişim, ürünlerimizin satış sonrası verilen başarılı teknik servisimiz ile serigraf piyasasında yükselmeye ve parlamaya devam ediyoruz

 3. BILMAK MAKINA

  Türkiye

 4. PAUL WILKE GMBH

  Almanya

  PAUL WILKE GMBH, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANGELL WELDING

  Birleşik Krallık

  ANGELL WELDING, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Croydon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL

  Avusturya

  DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG

  Almanya

  BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. 3ME SIGN EPE

  Yunanistan

  3ME SIGN EPE, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. serigrafi mürekkepleri, ısı iletim bantları, dijital baskı makina ve ekipmanları, serigrafik baskı makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG

  Almanya

  ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Bloknot baskı, Dijital baskı, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Bloknot baskı, Dijital baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHNELL INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  SCHNELL INDUSTRIES GMBH, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Potsdam, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MASCOPRINT

  Birleşik Krallık

  MASCOPRINT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Serigrafi - Levazım, Bloknot baskı, serigrafik baskı, tampon baskı makina ve ekipmanları, Serigrafi - Levazım, Bloknot baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemel Hempstead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. OMSO S.P.A.

  İtalya

  OMSO S.P.A., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MISMATIC

  İtalya

  MISMATIC, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. serigrafik baskı makina ve ekipmanları, serigrafik baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Emanuele, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD

  Birleşik Krallık

  CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. serigrafik baskı makina ve ekipmanları, serigrafik baskı, serigrafi uygulamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Runcorn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glauburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JSKTD GMBH

  Almanya

  JSKTD GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kornwestheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ST DRUCKSYSTEME

  İsviçre

  ST DRUCKSYSTEME, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schaffhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WERBUNG & DATENTECHNIK

  Almanya

  WERBUNG & DATENTECHNIK, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Elektronik veri işleme - yazılım, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Elektronik veri işleme - yazılım, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAUMGARTNER TRADING AG

  İsviçre

  BAUMGARTNER TRADING AG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rümlang, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. HERBST SIEBDRUCKTECHNIK EK

  Almanya

  HERBST SIEBDRUCKTECHNIK EK, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Serigrafi, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRÖLL SERVICES GMBH

  Almanya

  PRÖLL SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Mürekkepler, Kütük odunlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Mürekkepler, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRÖLL SERVICES GMBH LEIPZIG

  Almanya

  PRÖLL SERVICES GMBH LEIPZIG, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Mürekkepler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Mürekkepler, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SAATI-GMBH

  Almanya

  SAATI-GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Serigrafi, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HANS WITTICH GMBH

  İsviçre

  HANS WITTICH GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Boyalar ve cilalar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gottlieben, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Serigrafi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

23.515 Şirketler