• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • servomekanizmalar

Sonuçlar

Servomekanizmalar - Ithalat/Ihracat

 1. WITTENSTEIN

  Belçika

  WITTENSTEIN, 30 yıldan daha uzun süredir mekatronik sistemler için yüksek hassasiyetli güç aktarım düzeneklerini sunan öncü bir kuruluştur. Biz de en gelişmiş güç aktarım teknolojilerini bulabilirsiniz. Düşünme, geliştirme, tasarlama, üretim ve dağıtım faaliyetleri WITTENSTEIN tarafından yapılmaktadır. Bir inovasyon geleneğine sahip olma daima en hassas ve en etkin güç aktarım tekniklerinin garantisi olmaktadır. Teknik araçlarla desteklenmiş ve kuruma özgü bir satış ve fiyat teklifi hazırlama servisi müşterilerimize gerek duydukları en uygun çözümü bulma garantisi sağlamaktadır. WITTENSTEIN bvba, Benelüks ülkelerinde satış ve teknik servis hizmetleri ile fiyat teklifi sunma hizmetlerini üstlenmektedir. Benelux şirket merkezimiz Gand bölgesinde Kalken kentinde bulunmaktadır.

 2. DIMACO

  Fransa

  Tüm endüstriyel sektörlere yönelik ürünler sunan DIMACO'nun temel faaliyet alanı uluslararası çapta tanınmış tedarikçilerle birlikte yıllar geçtikçe güçlenen bir işbirliği sonucunda iki temel alanda şekillenmektedir. Bobin çözme ve sarma uygulamalarına yönelik ekipmanların dağıtımı konusunda şirket özel olarak Boschert sisteminin dağıtımını yapmaktadır, ayrıca bobin mesnetleri için yataklar, çözüm aparatları için frenler, genleşebilir bobin taşıyıcı miller, kontrol sistemleri ve gergi ölçme düzenekleri sunmaktadır. Üst düzey transmisyon ana elemanlarıyla ilgili olarak şirket Warner-Tourco ürünleri (kavramalar, frenler, limitörler, serbest kasnaklar, bilyalı vidalar, elektrikli silindirler), KTR kaplin düzenekleri (esnek, dişli aktarma elemanları, sert ve burmalı elemanlar), değişken devirli motor düzenekleri (Minidrive, H-Trieb) ve Thomson doğrusal kılavuzlama düzenekleri sunar. DIMACO en basit mekanik düzeneklerden en sofistike otomatik sistemlere kadar tüm projelerinize yönelik çözümler sunmaktadır.

 3. PAROLA MAKINA

  Türkiye

  Parola makina olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yıllardır bu sektörün içerisinde yer almamız ve 20 yılı aşkın tecrübemiz ile birlikte sizler için en hızlı ve en güvenilir çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Servo sürücü, Rulo açıcı, Kalıp, Otomasyon gibi bir çok ürünü sizler için en iyi şekilde üretimini yapmaktayız. Genç Kadrosu ve dinamik fikirleri olan firmamız size daha iyi hizmet verebilmek için yanınızda. ihtiyacınız olan üretimde çözüm ortağınız oluyoruz bizimle iletişime geçiniz.

 4. BILIM ENDUSTRIYEL OTOMASYON SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Bilim endüstriyel otomasyon olarak, endüstriyel otomasyon sektöründe PLC, Operatör Panel, Servo Sistemler ve Ac Motor Sürücüler konusunda, hizmet vermekteyiz. FATEK ve VEICHI İstanbul avrupa bölge bayisi olarak, satış sonrası yazılım desteği, saha uygulaması, yeni iş fikirleri ve projelerle siz değerli müsterilerimizin yanındayız. FATEK VEICHI PLC YAZILIM SERVO SİSTEMLER SAHA UYGULAMASI ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

 5. ATS ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  ATS ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JAT - JENAER ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  JAT - JENAER ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ATB AUTOMATION

  Hollanda

  ATB AUTOMATION, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hareket kontrolü parçaları, mekanik transmisyonlar, dişli kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mijdrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. PI SYSTEM AUTOMATION

  Fransa

  PI SYSTEM AUTOMATION, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sınai otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romagnat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NOVAL

  Fransa

  NOVAL, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motorizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auterive, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Robotik, Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Robotik, robotik adalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. A.C.C.&S

  Fransa

  A.C.C.&S, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CASTELOMEGA

  İspanya

  CASTELOMEGA, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AUMA FRANCE

  Fransa

  AUMA FRANCE, yılında kurulan ve Elektrik - Dağıtım sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Servomekanizmalar, servomotorlar, Servomekanizmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taverny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BERNARD CONTROLS BENELUX

  Belçika

  BERNARD CONTROLS BENELUX, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Otomasyon - Danışmanlık, Servomekanizmalar, Hidrolik ayar motorları, Otomasyon - Danışmanlık, servomotorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NORDA S.P.A.

  İtalya

  NORDA S.P.A., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Servomekanizmalar, Plastik lehimleme ekipmanı, manipülatör, endüstriyel otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GIMATIC S.R.L.

  İtalya

  GIMATIC S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Endüktif sensörler, Servomekanizmalar, manyetik sensörler, Endüktif sensörler, Doğrusal kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncadelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TIESSE ROBOT S.P.A.

  İtalya

  TIESSE ROBOT S.P.A., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Endüstriyel robotlar, Servomekanizmalar, Kaynak robotları, sınai otomasyon, Endüstriyel robotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ASSERVIMENTI PRESSE SRL

  İtalya

  ASSERVIMENTI PRESSE SRL, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, sınai otomasyon, panel bitirme, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, redressörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massalengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SERVOTEKNIK REGULATOR ELECTRIC ELECTRONIC SYSTEMS

  Türkiye

  SERVOTEKNIK REGULATOR ELECTRIC ELECTRONIC SYSTEMS, yılında kurulan ve Voltaj dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Akümülatörler, bataryalar ve piller, Voltaj regülatörleri, elektronik santraller, Servomekanizmalar, Akümülatörler, bataryalar ve piller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AUTOMHA S.R.L.

  İtalya

  AUTOMHA S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Servomekanizmalar, otomatık depolama, Depo otomasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azzano San Paolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ESTUDIS ELECTROMECÀNICS

  İspanya

  ESTUDIS ELECTROMECÀNICS, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sant Quirze Del Vallés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. RK-AUTOMATION ROLF KARNATZ E.K.

  Almanya

  RK-AUTOMATION ROLF KARNATZ E.K., yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sayısal kontrol - Küçük sistemler, Sayısal kontrol - Orta ve büyük boy bilgisayar sistemleri, Elektronik veri işleme - yazılım, Yazılım versiyonu, Sayısal kontrol - Küçük sistemler, Sayısal kontrol - Orta ve büyük boy bilgisayar sistemleri, Elektronik veri işleme - yazılım, Yazılım versiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wahlstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JOVENTA FRANCE

  Fransa

  JOVENTA FRANCE, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Decines Charpieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ITEM INDUSTRY AUTOMATION TECHNOLOGY QINGDAOCO., LTD

  Çin

  ITEM INDUSTRY AUTOMATION TECHNOLOGY QINGDAOCO., LTD, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon sistemleri, alüminyum ekstrüzyon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SERVOTECNICA S.P.A.

  İtalya

  SERVOTECNICA S.P.A., yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DBR AUTOMATION S.L.

  İspanya

  DBR AUTOMATION S.L., yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sınai otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. A.I.M.E. S.R.L.

  İtalya

  A.I.M.E. S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar, Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TECNOMA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  TECNOMA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Servomekanizmalar, Kaynak robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Di Soligo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SERVO ACTUATORS

  Birleşik Krallık

  SERVO ACTUATORS, yılında kurulan ve Servomekanizmalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Camberley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. AUTOMAC S.R.L.

  İtalya

  AUTOMAC S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar, Endüstriyel kablolama, Servomekanizmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bottanuco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz