• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri

Sonuçlar

Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri - Ithalat/Ihracat

 1. KRAUSE-WERK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRAUSE fabrikası Alsfeld/Hessen'de 1900 yılında kurulmuş, merdiven ve iskele sistemlerinin imalatı ve satışı konusunda 100 yıldan uzun bir geleneğe sahiptir. Bu geçen sürede dinamik biçimde büyüyen şirketimiz, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Diğer üretim ve satış merkezlerimiz Polonya, Macaristan, Rusya ve İsviçre'de bulunmaktadır ve son yıllarda kurulup geliştirilmiştir. Ürünlerimiz ile ilgili fonksiyonellik, kaza emniyeti ve kullanılabilirlik alanlarındaki ölçütleri biz belirliyoruz. Pratiğe dayalı yeniliklere büyük önem veriyoruz - KRAUSE adı yüksek kaliteli ürünlerle eşdeğerdir. KRAUSE ürünlerine, tesislerimizdeki laboratuvarlarda hem çok katı kalite ve güvenlik testleri hem de malzeme ve TÜV testleri uygulanmaktadır.

 2. BATISCAFF

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Echo-Mat işletmesinin ana faaliyet konusu yapı iskeleleri ve yapı iskeleleri aksesuarları satışıdır. EchoMat sizlere profesyonel ve özel işlerinizde kullanabileceğiniz yapı iskelesi ürünlerinden oluşan geniş bir seçenekler yelpazesi sunuyor. Çeşitli markalarda, hareketli veya sabit, galvaniz kaplı çelik veya alüminyum cephe yapı iskeleleri, ayrıca tüm aksesuarları. Ürünlerimizle ilgili her türlü sorularınız için, lütfen bizi arayınız. Teslimatlarımızın kalitesi ve çabukluğu en önemli kozlarımızdır.

 3. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitaplıklar ve raflar, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, alüminyum merdivenler, Kitaplıklar ve raflar, metal merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, endüstriyel bölmeler, metalik tablet, antrepolar için metalik bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. JOSEF STANGLMEIER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOSEF STANGLMEIER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Abensberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBUSTA-GAUKEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBUSTA-GAUKEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weil Der Stadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GITTER-PROFI.DE | WONO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GITTER-PROFI.DE | WONO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mechernich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WERNER HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERNER HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG HAMBURG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG HAMBURG, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Garstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AVV ARBEITSBÜHNEN-VERTRIEBS- UND -VERMIETUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AVV ARBEITSBÜHNEN-VERTRIEBS- UND -VERMIETUNGS GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schwäbisch Hall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROPONTON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROPONTON GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GROSSHANDEL SCHIRKOW

  Almanya

  Verified by europages badge

  GROSSHANDEL SCHIRKOW, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LA DROUAISE ECHAFAUDAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA DROUAISE ECHAFAUDAGE, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. binalar için ısıtma sistemi montajı, iskeleler, metal iskeleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dreux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARDEM AHSAP VE SANAYI URUNLERI

  Türkiye

  STEP brand produced Ardem Ahşap which is Demiriz Group is a company that 65 years of experience passed down from generation to generation, and it is leader company in Turkey. Our company produces and exports wooden ladder and stool which are suitable for domestic and industrial use. Our products are easily portable and multi-purpose, will provide convenience in your home and workplace. As per our company policy, we aim to offer you high quality products with affordable prices. We are always here for your bulk orders. For detailed information about the product and price, we can make a Zoom call or phone call. Don't hesitate to each us!

 2. YAGMUR SCAFFOLDING SYSTEM

  Türkiye

  The founders of our company, who have been constantly developing themselves in knowledge and experience since 1997, have decided to unify their expertise under the formation of YAĞMUR SCAFFOLDING SYSTEMS in 2007. We are currently maintaining our activities in our facilities of 11.000 sqm that is composed of 5.000 sqm closed and 6.000 sqm open space. Since its foundation day onwards, our company has never compromised the principle of quality both in its product and services. scaffolding systems uk scaffolding systems for sale scaffolding systems can fall into or away from a structure what can be used to correct this problem scaffolding systems australia scaffolding systems types scaffolding systems inc scaffolding systems hire scaffolding systems uk ltd scaffolding alarm systems scaffolding anchoring systems haki scaffolding systems and access solutions scaffolding fall arrest systems ea scaffolding and systems limited ar scaffolding systems e a scaffolding & systems ltd all systems scaffolding braeside brandsafway scaffolding systems s g b scaffolding systems durban cuplock system scaffolding coastal scaffolding systems conxim scaffolding systems ltd celtic scaffolding systems chinook scaffold systems core scaffolding systems scaffolding systems design coastal scaffolding systems durban different scaffolding systems easy scaffolding systems ea scaffolding & systems ltd elite scaffolding systems inc eclipse scaffolding systems eclipse scaffolding systems wigan

 3. ALTRAD INTERNATIONAL

  Fransa

  Altrad International, Altrad grubu şirketidir. Dünya çapında grup içinde üretilen tüm ürünlerin pazarlamasında uzmanlaşmıştır. ALTRAD grubu günümüzde müşterileri ile aşağıdaki konularda çalışmaktadır : AVRUPA, ASYA, AFRİKA, AMERİKA, vs... Şirket, kaliteli, güvenilir ve kısa sürede teslim edilen, çok uygun maliyetli bir ürün kataloğu sunmaktadır. Grup tarafından üretilen ürün yelpazesi, sadece inşaat ekipmanlarını (el arabası, iskele, destekleme kuleleri, beton karıştırıcı, tokmaklar, titreşimli plakalar, projelendirme makinesi, beton damper, merdivenler...) değil, aynı zamanda kesme, beton işleme (titreşimli iğneler ve dönüştürücüler, vs) ve toplu alanlar için ekipmanlar (tribünler, resepsiyon çadırları, oyun alanları, sahne, masa, vs...) da içerir. Şirket, müşterilerine bir hizmet serisi de sunmaktadır : lojistik, satın alma ve aynı zamanda, her zaman müşterinin emrinde bir satış sonrası hizmet.

 4. KANAT EL ARABASI IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Ürünlerimiz: El Arabaları, Metal Merdivenler Alüminyum Merdivenler, Ütü Masaları Elbise Askılığı, Çamaşır Kurutmalığı, Tırmık, Kürek, Yük Taşıma Arabaları Yük Taşıma Platformları

 5. PROMSTROIKONTRAKT

  Rusya

  "PromStroiKontrakt", duvar kalıpları, döşeme kalıpları, kolon kalıp sistemleri, takviye çeliği, beton, yalıtım, mühendislik ve bitirme işleri dahil olmak üzere çeşitli karmaşıklıktaki binaların ve yapıların monolitik yapımından tasarım, entegrasyon, mühendislik ve teknik destek konularına kadar uzmanlaşmıştır. Şirketin ana faaliyeti kalıp teknolojileridir. Ürün portföyümüz şunları içerir: ahşap kirişler, geniş panel ve hafif kalıp sistemleri, destek kulesi, iskele, teleskopik dikmeler, hidrolik tırmanan kalıp. İleri teknolojilerin yerinde ve zamanında uygulanması, üretim kapasitesinin artırılması, yaşam boyu öğrenme, ürünlerin yüksek kalitede ve güvenilir olmasını sağlar. Tüm bunlar, PromStroyKontrakt Group şirketlerinin üretim, lojistik ve mühendislik yeteneklerini birleştirerek inşaat pazarının birçok segmentinde liderlerden biri olmasını sağlamıştır. Uzmanlıklarımız arasında: Nükleer Santrallerin inşaatı, Hidrolik Santrallerin inşaatı, köprüler, tüneller, yollar.

 6. LAYHER SAS

  Fransa

  Layher, iskele konusunda dünyaca ünlü bir Alman firmasıdır ve çelik ve alüminyum iskeleler tasarlar, satar ve kiralar. Layher France, tüm ülkede yer alan bina, sanayi, havacılık ve etkinlik alanlarında tüm ihtiyaçları karşılayabilecek 10 acenteye sahiptir... Satışa hazır malzeme stoğumuz 4000 tondur ve kiralama parkımız yürürlükteki yönetmeliğe uygun olarak 40000 tondan oluşmaktadır. Uzmanlardan oluşan entegre araştırma büromuza göre, mühendislik hizmetimiz en basitinden en karmaşığına projeleriniz için teknik bir destek sağlar. Layher, burada yetkili iskele işlerine bağlı faaliyetler ile ilgili formasyon verebilecek, İskele ile ilgili Fransız sendikalarına ve önleme kurumları tarafından tanınan Layher Formation diye bir bayi de geliştirmiştir. Layher Grubu, tüm taleplerinizi karşılayacak 36 nokta ile 5 kıtada faaliyet gösterir.

 7. BRANACH EUROPE BY PROTECT EVOLUTION

  Romanya

  1990'da kurulan Branach, yüksek kaliteli fiberglas güvenlik merdivenleri ve aksesuarlarının önde gelen üreticisi ve distribütörüdür. Elektrik güç kaynağı, telekomünikasyon, maden, inşaat, yağ ve petrol endüstrilerine dağıtım yapıyoruz. Tekli merdivenler, platformlar, uzatma merdivenleri ve paslanmaz merdivenler üzerinde uzmanız. Geniş distribütör ağıyla Branach, resmi temsilcisi Protect Evolution sayesinde Avrupa'daki müşterilerine hizmet verebilmek için ideal konumdadır.

 8. NOR-ESTE

  İspanya

  Kaldırma sektöründe makineler, yeni ve ikinci el makine satış ve kiralama. İskele ve elektrikli kaldırma platformları üreticisi. İnşaat vinçleri. Kuleli vinçler. Otomatik kaldırmalı vinçler. Kaldırıcılar. İnşaat için asansör ve yük kaldırıcılar. Teleskopik arabalar. Elektrikli iskele kiralama ve satışı.

 1. FTG

  Belçika

  F.T.G Sprl şirketi 1992'den bu yana profesyoneller ve perakende müşterilerine yönelik iş kıyafetleri satışında uzmanlaşmıştır.Sizlere aşağıdaki kategoriler arasından geniş bir kıyafet seçeneği sunmaktayız: İş montları/ceketleri , İş (polo yaka) tişörtleri/ Svetşörtleri, İş pantolonları , Güvenlik ayakkabıları, Koruyucu aksesuarlar(eldiven, gözlük, kask vb.). Sizi çevrimiçi mağazamızda çeşitli ürünlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

 2. ALTREX MAKROS

  Polanya

  Şirketimiz 1989 yılında kuruldu. Özel alüminyum merdiven imalatında lider konumdayız. Tutkuyla profesyonelliği harmanlayarak, Müşteriler tarafından güven duyulan bir marka yarattık ve şirketin kurulduğu tarihten beri yüksek kaliteli ürünler sunduk. Diğer birçok sektörün yanı sıra şu kuruluşlar için de kurtarma merdivenleri üretiyoruz: NATO, İtfaiye Departmanı, Gönüllü İtfaiyeciler Departmanı, Özel Kuvvetler, Enerji Tesisleri, Gümrük Hizmetleri, Orman Departmanı ve Polonya Demiryolları (PKP).

 3. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Türkiye

 4. ESCALERAS SUBE, S.L.

  İspanya

  ESCALERAS SUBE, S.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Les Franqueses Del Vallés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRC SRL

  İtalya

  GRC SRL, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, elektrikli inşaat iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, binalar için asansör ve yük asansörleri, elektrikli iskeleler kiralanması ve satılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San'antimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CASALINE IC VE DIS TICARET PAZARLAMA LTD.STI:

  Türkiye

  CASALINE IC VE DIS TICARET PAZARLAMA LTD.STI:, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ütü masaları, genleşmeli poliüretan, alüminyum merdivenler, silikon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. L'ECHELLE EUROPEENNE

  Belçika

  L'ECHELLE EUROPEENNE, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Helezon/ sarmal merdivenler, ahşap merdivenler, binalar için ayarlı merdivenler, Helezon/ sarmal merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jambes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PLABELL

  İspanya

  PLABELL, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobil yapı iskeleleri, binalar için metal yangın merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcarrás, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. OUTLET DE ESCALERAS

  İspanya

  OUTLET DE ESCALERAS, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. alüminyum merdivenler, ahşap merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parets Del Vallès, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. RINGER KG GERÜSTE - SCHALUNGEN

  Avusturya

  RINGER KG GERÜSTE - SCHALUNGEN, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Regau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.560 Şirketler