• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • silindirli mikserler - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Silindirli mikserler - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. RK ROSE+KRIEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1972 yılında kurulmuş olan RK Rose+Krieger GmbH şirketi, günümüzde küresel olarak faaliyette bulunan Phoenix Mecano AG'ye bağlı bir şirket olarak, doğrusal aktarım teknikleri, profil montaj teknolojisi, bağlantı ve modül teknolojisi alanlarında piyasada benzersiz bir komple hizmet sağlayıcıdır. Katalog ürünlerinin yanı sıra müşteriye özel üretim, sistem çözümleri ve müşteriye özel gelişme de yapmaktayız. RK Rose+Krieger şirketinin bünyesinde 210 kadarı Minden kentindeki merkezinde olmak üzere, 500 personel çalışmaktadır. Daha fazla bilgiyi www.rk-rose-krieger.com web sitemizde bulabilirsiniz.. Ürün alanlarımız: Lineer teknik: Azami 3 tonu ve 12 metreyi sizin için hassas, dinamik ve güvenilir olarak hareket ettiririz. Boru bağlantı teknolojisi: Dört köşe veya yuvarlak boruları sıkıştırarak güvenilir bir şekilde birleştirme, pazardaki en büyük varyant çeşitliliği (Ø 8 mm -80 mm). Profil teknolojisi: Kalitesi kanıtlanmış BLOCAN® profil sistemi, kesiti 20 mm ile 360 mm aralığındaki alüminyum profiller. Modül teknolojisi

 2. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulmuş olan şirketimizin geçmişi 100 yıldan beri piyasada olan çok saygın bir laboratuvar ekipman şirketine dayanmaktadır. Şirketin adı o zamanlar Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik idi ve biz kendimizi aynı pazardaki eski ürün portföyünün devamında ideal bir halef olarak görmekteyiz. Eski çekirdek kadrodan bazı sadık çalışanlar, şirketimizin tekrar burada kurulmasında rol oynadı. Bu zorlu kırılmadan sonra yeniden başlamak çok güçtü, ancak başlangıçta çalışanların önemli bir kısmı bahsi geçen Schwabenthan şirketinin kapsamlı ve önemli deneyimlerini hatırlayabildiler. Bu arada, firmamız çok sayıda başarılı makine gerçekleştirmesi ile kendi deneyimlerini ve kendi yetkinliğini de oluşturdu. Müşterilerimiz sadece yurt içinde değil, yurt dışında ve hatta bazen denizaşırı ülkelerde de bulunmakta.

 3. NURER MAKINA LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NURER MAKINA LTD STI, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin bükülmesi, otomatik paketleme, CNC frezeleme, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SAUER - AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SAUER - AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SPANNTEC WICKELSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPANNTEC WICKELSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Iburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DRINK & SCHLÖSSERS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRINK & SCHLÖSSERS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SÄCHSISCHE WALZENGRAVUR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SÄCHSISCHE WALZENGRAVUR GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MWN IN NIEFERN MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MWN IN NIEFERN MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niefern-Öschelbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DERG TEKNOLOJI LTD

  Türkiye

  DERG TECH is supplying product and services in engineering, IT, manufacturing and logistic solutions to European market more than 10 years. Methodology and quality of these sectors and products are developing and recruiting with high acceleration day by day. Derg Tech is formed this changing by combining Turkish team and energy to create big synergy. Today, DERG TECH is manufacturing factories and machineries on dry mortar sector, coil and rebar proccesing machineries with engineers in our factory. In the list below you can see some of our operating areas ; • Dry Mortar Factories o Mixers o Silos o Crushers o Conveyors o Packing Machineries  Rotary Type  Turbine Type You can always count on us for • personalized service, • product quality, • competitive price, • speed of service. We are looking forward to build a long-term business relationship and assure you of our very best effort always . Yours truly.

 5. CARL KRAFFT & SÖHNE GMBH & CO KG

  Almanya

  Carl KRAFFT & Söhne GmbH & Co. KG mühendislik, 1870 yılında demir döküm ve mühendislik firması olarak kurulmuştur. Krafft, Düren'deki iki şubede yaklaşık 100 çalışana sahip orta ölçekli bir aile şirketidir. Kağıt ve karton üretim tesisinden gelen bilgi birikimi, 1980 yılından itibaren silindir üretimine ve dönen simetrik gövdeler alanında uzmanlığa yönlendirilmiştir. KRAFFT 5.500 mm çap ve 15.000 mm uzunluğa kadar dönen parçaların üretimini gerçekleştirerek birçok alandaki ihtiyacı karşılamaktadır. KRAFFT, Avrupa'daki lider silindir üreticilerindendir. Kağıt endüstrisi KRAFFT ürünlerinin temel noktası olmaya devam etmektedir. Silindir üretiminin yanı sıra hizmet de önemli bir faaliyet alanı oluşturmaktadır. Mevcut kağıt veya karton üretim tesislerinin dönüştürülmesi, genişletilmesi veya modernizasyonu konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 1. GUZEL MACHINE

  Türkiye

 2. ORANGE EVP ITALIA SRL

  İtalya

  ORANGE EVP ITALIA SRL, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. madencilik sanayi için hadde makineleri, alüminyum ekstrüzyon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boltiere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. UMECC EUROPE GMBH

  Almanya

  UMECC EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme çubukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludwigshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IMT MACHINERY

  Türkiye

  IMT MACHINERY, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çapraz parça makineleri, İnce bobinler, gemiler için makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LAAF PM & WALZENSERVICE GMBH

  Almanya

  LAAF PM & WALZENSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mechernich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRIMM GMBH

  Almanya

  GRIMM GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WESTFALIA-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  WESTFALIA-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Detmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GUMMI-TECHNIK-FRÖHLICH GMBH

  Almanya

  GUMMI-TECHNIK-FRÖHLICH GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bargteheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DURSTON ROLLING MILLS

  Birleşik Krallık

  DURSTON ROLLING MILLS, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bucks, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, plastik malzemeler için paketleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maitenbeth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING

  Türkiye

  TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, resme göre özel işleme, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Çelik ve metallerin yüksek hassasiyetle işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SELIT S.R.L.

  İtalya

  SELIT S.R.L., yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüksiyonla metal tavlama makina ve tesisleri için malzemeler, metal termik işlemleri için fırınlar, orta frekanslı elektrikli endüstriyel fırınlar, endüksiyon fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FUHR ROLLING MILLS

  Almanya

  FUHR ROLLING MILLS, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNOSTROM LLC

  Beyaz Rusya

  TECHNOSTROM LLC, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tuğla fırınları, tuğla endüstrisi için makina ve ekipmanlar, otomatik otopark, Ultrasonik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polotsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. DNZ MURAT MAKINA

  Türkiye

  DNZ MURAT MAKINA, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak laminaj, hadde makinası kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. L'UNION DES FORGERONS

  Fransa

  L'UNION DES FORGERONS, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, kıvırma presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Méréville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MWE MAGDEBURGER WALZWERK ENGINEERING GMBH

  Almanya

  MWE MAGDEBURGER WALZWERK ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CO.S.M.EL. DI TESTA FELICE

  İtalya

  CO.S.M.EL. DI TESTA FELICE, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. haddeler, kalınlık ölçme cihazları, kontrol mastarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limito, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. KALANDERWALZENFABRIK (KWF) HILGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  KALANDERWALZENFABRIK (KWF) HILGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ZANOTTI ENGINEERING SERVICE

  İtalya

  ZANOTTI ENGINEERING SERVICE, yılında kurulan ve Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz