• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • small metal parts

Sonuçlar

Small metal parts - Ithalat/Ihracat

 1. DOGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Doğa Makina, İmalat Sektöründe 44 yılı aşkın (1978'den beri) deneyime sahip İstanbul merkezli bir şirkettir. Ana faaliyetlerimiz hassas parça üretimi, CNC işleme, hidrolik ayna üretimi, döküm ve daha fazlasını içermektedir. Doğa Makina, Türkiye'de tali parçalar, kasnaklar, makaralar, halkalar gibi imalarlar yapan tanınmış bir markadır. Yüksek üretim standartlarımızdan dolayı, 2001'den beri ISO 9001 sertifikasına sahibiz. Profesyonel bir özel imalat hassas parça tedarikçisiyiz. Size şunları sağlayabiliriz: CNC işlenmiş parçalar, hassas döküm parçaları, hassas enjeksiyon parçaları, MIM kalıp parçaları, hassas presli parçalar, plastik aksam kalıpları. Standart olmayan otomatikleştirilmiş tasarım ve üretim gibi tek elden hizmetler. CNC ekipmanlarımızın hepsi Almanya, Japonya, Kore'den temin edilmektedir. Tornalama ve frezeleme metal kesme işlerini de talep edilen teknik resimle seri üretmekteyiz. Yüksek vasıflı ekibimiz sayesinde Demir Çelik, İnşaat, Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii sektörlerinde ve daha pek çok sektörde faaliyet gösteriyoruz, Türkiye'de ve Dünya çapında! Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin! Doğa Makina'dan CNC İşlenmiş Parça Siparişinin Avantajları: Hızlı Geri Dönüş - Hassasiyet - Özel Uygulamalar - Malzeme Seçimi - Kalite Kontrolü - Avrupa'da Hızlı Teslimat

 2. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 3. HERA HERM. RAHMER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Konu sabitlemek, emniyete almak ve hareket ettirmek olduğunda, HERA Rahmer şirketi sizin için tam doğru yerdir. Planlama aşamasından seri üretime kadar: HERA sizin için doğru çözümü tel, şerit, boru veya yapı gruplarından geliştirir ve üretir. Sabitlemek, emniyete almak ve hareket ettirmek için kullanabileceğiniz tüm metal ürünleri HERA'da bulabilirsiniz: - yüksek kaliteli malzeme kullanarak üretilmiş - akla gelebilecek tüm şekillerde - yüksek emniyet gereksinimleri için standartlara uygun - talep edildiğinde onay ve TÜV test ve muayene sonuçlarıyla. DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001 standartlarına göre sertifikasyonu yapılmış kalite yönetim sistemi sayesinde, HERA Herm Rahmer GmbH & Co. KG şirketi size, her zaman "Made in Germany“ standardını karşılayan, yüksek kaliteli ürünler edinme garantisini verir.

 4. EREDI BAITELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pirinç, alüminyum, AVP ve yumuşak çelikten 1, 5 mm'den 37 mm'ye kadar sipariş üzerinde tasarlanmış parça ve bileşenlerin imalatı. Çeşitli sektörler için mekanik torna: otomotiv, pnömatik ve hidro-termo-sıhhi, gaz boruları, vanalar, musluklar. Eredi Baitelli SpA'nın etkinliği, deneyim, adaptasyon ve teknoloji olan önemli stratejik temellerine dayanmaktadır. ISO 9001 sertifikalı firma.

 5. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. metal parça ve bileşenlerin yanı sıra son metal ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Ürün yelpazemiz, sürücü koltukları, ticari araçlar için koltuklar, koltuk çerçeveleri, sırtlık çerçeveleri, kolçak bağlantı parçaları gibi otomotiv endüstrisine yönelik ürünleri içerir. Kaynak, pres ve montaj hatlarımız sayesinde otomotiv endüstrisine hizmet veriyoruz. CEGA BABY markası altında 1-3 yaş arası çocuklar için bebek taşıyıcıları, bebek arabaları, yürüteçler ve pedalsız denge bisikletleri de sunuyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdir. Misyonumuz, müşterilerimize kararlaştırılan süre içinde güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunmak, böylece beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Her zaman aynı temel değerleri uyguladık: dürüstlük, saygı, sorumluluk, ekip çalışması ve sürekli iyileştirme. Ayrıca, ISO 9001: 2015 sertifikasını aldık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, SMALL METAL PARTS, hassas tornalama işlemleri, CNC freze, hassas frezeleme, CNC'de işlenmiş prototipler, cnc kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha-Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  MEBEL LOGISTIC POLAND, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Mobilya için madeni eşyalar, metallerin işlenmesi, mekanik imalat, Metal işi, Mobilya aksesuarları, Metal çerçevelerin imalatı, Metal ayak imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. VOSSE SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  VOSSE SP. Z O.O., yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bükülmesi, paslanmaz çelik doğrama işleri, binalar için elemanlar ve metal malzemeler, Elektro-medikal cihazlar, hafif metal doğrama ürünleri, çelikten küçük parçalar, Çelik inşaatı, Çelik Kontrüksiyon montajı, Lazer kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miechucino, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SALCA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALCA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, dijital kontrolü tornalama, hassas tornalama işlemleri, SMALL METAL PARTS, küçük parça imalatı, frezeleme, şahsi galvanizleme, küçük parçaların montajı, panjur parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VEMEK SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VEMEK SRL, yılında kurulan ve Dökümhane-makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, döküm kalıplar, döküm ürünleri, SMALL METAL PARTS, dökümhane yapısı üretimi için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Di Lupari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FB TECNO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB TECNO, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS, Çelik ticareti, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Çelik ve metallere diş açma, SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas mekanik işleme, Alüminyum ve alaşımlar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisogne, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VORENS METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  VORENS METALL GMBH, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mittersill, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FAMIT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAMIT SRL, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küçük parça imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carbonate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MATRICERÍA ARFE

  İspanya

  Verified by europages badge

  MATRICERÍA ARFE, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vida açma, Enjeksiyon kalıpları, parça işçliği, metal dönüştürme için aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuenlabrada-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOSTAMP SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOSTAMP SRL, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küçük parça imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, otomobil sanayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stari Trg Pri Ložu, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. SANI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SANI SRL, yılında kurulan ve Bijüteri (taklit ziynet eşyası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, bijuteri, gümüş kaplama elbise aksesuarları, SMALL METAL PARTS sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, bilyalı supap, yanıcı sıvılar için güvenlik musluk ve supapları, SMALL METAL PARTS, oleodinamik vanalar, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. METAL IN LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  METAL IN LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, otomotiv endüstrisi için taşeron hizmetler, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA, yılında kurulan ve Deniz / gemi levazımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. SMALL METAL PARTS, hırdavat, metal hırdavatlar, SMALL METAL PARTS, toptan hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 3. PIMSAN

  Türkiye

  Our company is operating since 2008 on the field of import and production of special and standard pins, machining parts, cold and hot forged parts, sheet parts, spring and wire formed wires and al kinds of fastening parts. Machining Parts Production of all sorts of standard and special parts from stainless steel, free machining brass aluminum alloy, copper materials at CNC, sliding free machinery, index machinery. Cold Forged Parts Production of any standard and special bolts, screws, nuts with diameters from 2 to 36 and the size from 5 to 350 mm from stainless steel, brass, free machining alloy, aluminum, copper material and cold forged special parts made with multi-stationed cold forging machinery. Hot Forged Parts Production of all sorts of standard and special bolts, screws, nuts, anchors, gudgeons with diameters from 10 to 200 at hot forging press. Special Pins Production of any special pins with diameters from 2 to 30 from stainless steel, free machining brass aluminum alloy, copper at CNC, sliding free machinery, index machinery. Standard Pins Production at CNC, sliding free machinery, index machinery and import of pins with diameters 2 to 30 from stainless steel, free machining brass aluminum alloy, copper materials. Sheet Parts Production of sheet parts from stainless steel and steel sheet materials at CNC machineries and CNC press for automotive, white appliances, machinery, defense industry, window and other sectors.

 4. HILAL OTOMAT MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED ?IRKETI

  Türkiye

  Hilal Otomat Makina San. Ve Tic. Ltd. ? ti. 1994 Y? l? nda ? stanbul Arnavutköy ilçesinde Yedek Parça ve ba? lant? elemanlar? üretimini yaparak sektöre hizmet vermeye ba? lam? ? t? r. Bugün ? stanbul Eyüp ilçesinde 940 m² alan üzerinde toplam 2 firmadan olu? an Hilal ? irketler Grubu Otomotiv, Medikal, Mak? na, Elektr? k-Elektron? k ve Savunma Sanayi sektörlere hizmet vermektedir. (Burc, Somun, Saplama, Rekor, Kovan, P? m, D? sl? , Rotor, Perç? n, C? vata, Halka Vb.) Kurulu? unda 1 Adet Matkap 1 Adet Rovelver ile hizmet vermeye ba? layan firmam? z; ‘K? sa Ak? ? Süresi ile Yüksek Kalite Dü? ük Maliyet’ anlay? ? ? yla, geli? en teknolojiyi takip ederek makine parkuru, kalite kontrol laboratuvar? ve proses ak? ? ? n? geli? tirip yenileyerek büyümü? ve ayn? anlay? ? ile geli? meye ve büyümeye devam etmektedir. 1998 Y? l? nda ISO 9001 Belgesi al? nm? ? t? r. 2006 Y? l? nda Tozmetal San. ve Tic. A.? (GKN SINTER ISTANBUL METAL SAN. VE T? C. A.? ) firmas? n? n onayl? tedarikçi olup CNC tezgah yat? r? mlar? na devam etmi? tir. 2015 Y? l? nda ? stanbul Eyüp ? lçesinde kurulan Medikal Firmam? z; Hilal Grup T? bbi Cihazlar ve Malzeme San. Tic. Ltd. ? ti. ISO 9001, 13485, CE, Yetki Belgesi, Serbest Sat? ? Sertifikas? belgelerine sahip olup Hilal Grup markas? ile Beyin Cerrahi ürünlerinin üretimi ve ile sat? ? ? n? yapmaktad? r. Çerkezköy - Velime? e de 5.300 m² Kapal? , 2.500m² Aç? k alan olacak ? ekilde projelendirilmi? in? aat? devam eden üretim tesisimizin 2021 Y? l? nda sonlanmas? planlanmaktad? r.

 5. KAMATEK

  Türkiye

  Modern bir CNC- Makine Parkuruna sahip olan firmamız, sürekli yeni imalat teknolojilerine yatırım yaparak kendini yenilemektedir. ISO 9001 Kalite yönetim sistemine uzun yıllardan beri sahip olan firmamıza, ISO 9001: 2008 denetimi en son TÜV Rheinland Tarafından 07.04.2015 tarihinde uygulanmıştır. Kamatek ürettiği ürünlerin kalitesini garanti altına almak, için Helium-Test , Basınç-Testi, İç Temizlik Testi, Dayanıklılık Testi, Tuz Testi, Titreşim Testi gibi testlerin bir çoğunu kendi bünyesinde uygulamaktadır. Başlıca ürettiği ürünler arasında solenoid valf, rotalock valf, küresel valf ve çeşitli klima armatürleri ile dünyanın önde gelen otobüs ve ağır vasıta araç üreticilerine hizmet vermektedir.

 6. SINTER - M JSC

  Bulgaristan

  Sinter-M JSC. şirketi, metal parça ve ürünlerin üretiminde sinterleme yönteminin çok çeşitli özelliklerini kapsayan (toz metalürji ürünleri de denen), çeşitli araç ve tekniklerle üretim, tasarım ve uygulanmada uzmanlaşmış, bir makine sanayi şirketidir. Ürünlerimizin farklı sektörlerde çok değişik bir dizi uygulaması vardır. Üretimimiz için İsveç, İtalya, Almanya ve Romanya'dan ithal ettiğimiz yüksek kaliteli metal tozlarını (demir, pirinç, bakır, çelik, paslanmaz çelik, bronz, alüminyum) kullanmaktayız. Yukarıda bahsedilmemiş ancak müşteri tarafından talep edilen her türlü toz metalürji parça ve ürününü imal edebilecek yetenekteyiz. Genel sinterlenmiş mekanik ekipman parça uygulamaları şunlardır: • otomobil ve diğer araç üretim sektörü; • hidrolik ve pnömatik• tekstil makineleri; • ölçüm cihazları; • kilitler ve madeni eşyalar; •muhtelif elektrik donanımı; • ayrıca mobilya, çit ve tırabzanlar için de dekoratif ürünler de üretmekteyiz.

 7. ROTSAN AUTOMOTIVE

  Türkiye

  Having been established in 1990, our company is the first to manufacture shear connectors in Konya; the ever-growing and developing city of the Central Anatolian Region. Having started out its business life in a working area of 40 square meters, which is now 10.000 squaremeters in total with an enclosed area of 5000 squaremeters, our company continues to carry out its activities with a personnel of 50 and, is glad to see these days. Vision Our vision is to be among the leading companies both in Turkey and in the World by means of its leading solutions and services, and unique solutions and to meet the satisfaction of our company’s target group. Mission Our mission is to offer the best products in the sector of shear connectors to our customers through our reliable and devoted personnel, to meet the needs and expectations of the customers and finally to render services of fine quality, accuracy stability. OUR PRINCIPLES · Produce smooth works and everlasting service. · Produce fine quality · Support your target group andbusiness partners

 8. TAM - TORNERIA DI PRECISIONE

  İtalya

  TAM s.r.l. (Torneria Automatica Magentina) özel üretimler için, sabit, hareketli göbekli ve çok fener milli tornalar üzerinde karmaşık ve yüksek hassasiyet gerektiren işlemelere uzmanlaşmış bir torna fabikasıdır. Çapı 3 ile 70 olan her türlü metal ve plastik malzemeler, özel vidalar, kalıp çubuklar. Galvanik, termik işlemler, torna merkezinde ve merkezsiz rektifikasyon. Otuz yıllık tecrübesi sayesinde italya tornacılık sektöründe başarısı onaylanmış bir kuruluş halinde gelmiştir.

 9. ERWIN PAULAT GMBH

  Almanya

  Firmamız anahtar aksesuarları üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Modern teknolojileri kullanarak plastik ve metal parçalar üretiyor ve tüm dünyaya ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz: Anahtarlık, otel anahtarlığı, anahtar zincirleri, çubuk tipi askı, metal ürün standları, anahtar dolapları.

 10. METALFOLD SRL

  İtalya

  Motorculuk, spor, kampçılık, oyunca ve dekorasyon için metal parça sektöründe ileri donanım.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz