• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • soğuk lamine çelik şeritler

Sonuçlar

Soğuk lamine çelik şeritler - Ithalat/Ihracat

 1. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bad Salzungen'deki HFP şerit çeliği şirketimizde geriye dönüp artık soğuk haddelemede 100 yılı aşkın ve metal sektöründe neredeyse 150 yıllık tecrübemize bakıyoruz. 250'den fazla çalışanıyla aynı zamanda en büyük merkezimizdir. Soğuk hadde mamulü çelik şerit EN 10139/10140'a göre ticari mallar, kalınlığı 0, 20 - 2, 50 mm, genişliği 4 - 525 mm sertleştirilmiş, ısıl işlem görmüş ve yaylı çelik EN 10132 T1-4/10140'a göre soğuk haddelenmiş ticari mallar, sağlamlık durumu G vb. G + K, kalınlık 0, 20 - 1, 80 mm, genişlik 10 - 370 mm yüzey durumu: normal kalsine edilmiş, özel pürüzlendirilmiş veya pürüzsüzleştirilmiş, yırtığı ve gözeneği olmayan, sarılı bobinler, yağdan arındırılmış ve/veya plana göre uzatılmış.

 2. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 3. VINCO

  İspanya

  Verified by europages badge

  VINCO, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. paslanmaz çelikten şerit sac, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Larrabetzu (bizkaia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BANDSTAHLHANDEL A.F. HOFMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BANDSTAHLHANDEL A.F. HOFMANN, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, tungsten karbür, karbonlu çelik, alüminyumlu bronzlar, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RISSE + WILKE KALTBAND GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RISSE + WILKE KALTBAND GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik levhalar, Söndürme ve temperleme için çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GENERALACCIAI

  İtalya

  Generalacciai çeşitli demir ve çelik ürünlerinin ticaretini yapmaktadır: su verilmiş çelikten levhalar, iki kere tavlanmış ve su verilebilir çelikten levhalar, panjurlar için çelik levhalar, su verilmiş çelikten bantlar, kangal halinde çelik teller, rektifiye karbonlu çelikten baralar, titanyumlu saçlar ve levhalar. Ayrıca küçük miktarlarda satış yapma bizim uzmanlık alanımızdır ve levhaları metreyle, şeritleri, tel kangallarını ve baraları da sayı ile satışa sunmaktayız.

 3. TITANIUM METAL CO.,LTD.

  Çin

  Şirketin yıllık üretimi 10.000 ton titanyum rulo banttır, bunun yanı sıra işletme 21 titanyum rulo bant patentine sahiptir ve 7 ulusal standardın veya endüstri standardının formülasyonunu düzenlemiştir. Ayrıca işletme PED (Basınçlı Ekipmanlar Direktifi) sertifikasına, BV (Bureau Veritas) ve DNV Norveç Sınıflandırma Vakfı sertifikalarına sahiptir.

 4. ZMM POBEDA S.A.

  Bulgaristan

  ZMM POBEDA S.A., yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sliven, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. ALL MÉTAL SERVICE

  Fransa

  ALL MÉTAL SERVICE, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit, sıcak lamine çelik bantlar, paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauvais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BÜRGER + ALTHOFF GMBH & CO KG

  Almanya

  BÜRGER + ALTHOFF GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  İtalya

  AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, bakır şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quargnento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAVOJNI SRL

  İtalya

  SAVOJNI SRL, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Soğuk lamine çelik şeritler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Biçme, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EBAT METAL TICARET LTD.

  Türkiye

  EBAT METAL TICARET LTD., yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ZHEJIANG JINGGONG SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  ZHEJIANG JINGGONG SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Newyork, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. APEX STEEL INTERNATIONAL

  Çek Cum.

  APEX STEEL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, Soğuk lamine çelik şeritler, sıcak lamine çelik bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  İspanya

  VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, şerit testere, kemik kesme testeresi, Soğuk lamine çelik şeritler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quart De Poblet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TDV PROFILE

  Fransa

  TDV PROFILE, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, çerçeve oyma, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plombières-les-bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CLUB BUSINESS

  Tunus

  CLUB BUSINESS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, klinker tuğlalar, banço, Soğuk lamine çelik şeritler, Enjeksiyon kuyubaşı armatürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kairouan, Tunus 'de bulunmaktadır.

 8. WUXI YUANDING SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  WUXI YUANDING SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. BONIXOENERGY

  Güney Afrika

  BONIXOENERGY, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. CNC freze, CNC bükme parçaları, çelik alaşım saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parklands Cape Town, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 2. SAMSUNG C&T DEUTSCHLAND GMBH (OTELINOX S.A.)

  Almanya

  SAMSUNG C&T DEUTSCHLAND GMBH (OTELINOX S.A.), yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwalbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD.

  Çin

  GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sac ve levhalar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. LAMINCER THYSSENKRUPP

  İspanya

  LAMINCER THYSSENKRUPP, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. carbon çeliği şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Munguia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAMINCER SA

  İspanya

  LAMINCER SA, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rulo saclar, karbonlu çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mungia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. EGYPTIAN ITALIAN COMPANY FOR SUPPLEMENTARY INDUSTRIES

  Mısır

  EGYPTIAN ITALIAN COMPANY FOR SUPPLEMENTARY INDUSTRIES, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metallerin işlenmesi, soğuk çekme çelik, kesilmiş ince sac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baltim City Egypt, Mısır 'de bulunmaktadır.

 7. AMI EXPORT-IMPORT D.O.O.

  Sırbistan

  AMI EXPORT-IMPORT D.O.O., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, Çelik, alet, Soğuk lamine çelik şeritler, Çelik, alet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. LUCICORP

  Türkiye

  LUCICORP, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. soğuk lamine metal bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Romanya

  MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal çubuklar, Demir olmayan metal parçalar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Soğuk lamine çelik şeritler, Demir metal çubuklar, Demir olmayan metal parçalar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hunedoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. HI-SPAN LTD

  Birleşik Krallık

  HI-SPAN LTD, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, Hava yolu firmaları, Soğuk lamine çelik şeritler, Hava yolu firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wymondham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz