• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • soğutma kuleleri

Sonuçlar

Soğutma kuleleri - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH şirketinin dünya çapında yüksek kaliteli sıcaklık ve soğutma teknolojisi için uzman ve yenilikçi bir şirket olarak üne kavuşması, 50 yıldan fazla bir süredir sahip olduğu zengin deneyime dayanmaktadır. Soğutma sisteminden sıcaklık kontrolü ve su arıtmasına kadar sofistike yüksek teknoloji ürünlerine güvenen herkes, gwk bünyesinde tüm termal süreci yöneten, özel olarak tasarlanmış konseptler geliştiren ve ayrıca mühendislik ve tüm bileşenleri tedarik eden bir sistem sağlayıcısına güvenmektedir. Gwk ayrıca, ekipman uçlarının ve ekipman boşluklarının sıcaklık kontrolü alanında müşterilerini yoğun ve bireysel olarak desteklemektedir. 400'den fazla çalışan, dünyanın her yerindeki plastik, metal, gıda ve kimya endüstrilerinden gelen müşteriler için komple proses çözümleri geliştirmektedir.

 2. KELVION HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kelvion - 1920'den beri Isı Değişiminde Uzman - Kompakt kanatlı borulu ısı eşanjörleri, plakalı ısı eşanjörleri, tek borulu ısı eşanjörleri, boru demeti ısı eşanjörleri, trafo soğutma sistemleri ve soğutma kuleleri

 3. LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schneeberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  İtalya

  Verified by europages badge

  MITA COOLING TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. soğuk boruları için bloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siziano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wasserburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Ochtrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AGGREKO CANNOCK

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  AGGREKO CANNOCK, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Soğutma kuleleri, elektrik transformatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Soğutma kuleleri, gaz jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AGGREKO IBERIA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AGGREKO IBERIA, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, elektrik transformatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, soğutma kuleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGGREKO DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGGREKO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akım jeneratörleri, jeneratör, transformatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGGREKO NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AGGREKO NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik jeneratörleri, soğutma kuleleri, jeneratör, DC AC invertörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klundert, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik transformatörleri, akım jeneratörleri, jeneratör, transformatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Türkiye

  Değerli Yetkili, 1975 yılından beri Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız imalat zincirlerinde her yıl yenilikler ve teknolojik gelişmeler yaparak hem Türkiye ekonomisine hem de müşterilerin avantajına olumlu hizmetler sunmaktadır. Türkiye de revaçta olan Buz Paten Sahalarının Soğutulması için gerekli eksi 20oC evaparasyonda çalışabilen Chiller ( mono etilen glikol ile sirkülasyon yapan komple paket tip endüstriyel soğutma grupları ) imalatları 2007 yılından beri imalatlarımız arasında bulunmakta, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında özellikle tercih edilmektedir.Endüstriyel ve klasik kapasitelerdeki Su Soğutma Chiller imalatlarımız üretimlerimiz 1985 yılından beri devam etmektedir. Her yıl yeni model ve teknolojik gelişmeler ile Avrupa Standartlarını yakalamakta, hatta geçmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi yurtdışından gelen süpervizorlar tarafından fevkalade olarak nitelendirilmektedir.

 2. UTS INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Türkiye

  UTS Soğutma Sistemleri olarak; Endüstriyel soğutma sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz; Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda, projelendirme, satış, montaj, satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır. Firmamız; Ar-Ge’ye önem veren, Enerji verimliliğine önem verem, Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen ürünler tasarlayan, Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışını ilke edinen, Müşterilerine çevre dostu ürün sunan, Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürmektedir. Faaliyet alanlarımız: Endüstriyel Soğuk Hava Depoları Serin Muhafaza Odası Soğuk Muhafaza Odası Donmuş Muhafaza Odası Hızlı Soğutma Odası Şoklama Odası Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları Atık ve Çöp Odaları Endüstriyel Soğutma Sistemleri Chiller Cihazları Soğuk Oda Kapı Sistemleri Sandviç Panel Poliüretan Çatı Ve Cephe Paneli Modüler Raf Sistemleri Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemleri

 3. JACIR

  Fransa

  Fransız-Alman ortaklığı Jacir-Gohl grubu dünyanın ilk soğutma kuleleri serilerinden birini imal ediyor. Jacir ISO9001 ve « Eurovent-CTI » sertifikalıdır, bu nedenle performans garantilidir. Çok aktif biçimde sürdürdüğümüz Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde her sene yeni ürünler sunuyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarındaki ve yönetmeliklerdeki gelişmelere önceden hazırlık amacıyla çok sayıda patent tescili yaptırıyoruz. Sunulan teknolojiler komple bir ürün yelpazesi oluşturuyor ve açık devre, kapalı devre, hibrit ve adyabatik soğutma kulelerini, ayrıca akustik niteliklerin, su tüketimlerinin mükemmel seviyelere getirilmesini ve baca dumanının önlenmesini sağlayan bir bilgi ve deneyim birikimini içeriyor. Çok çeşitli ısmarlama çözümler etüt ediliyor. Isıtma-Havalandırma-İklimlendirme (HVAC) sektöründe faaliyet gösteriyoruz (veri merkezleri, ticaret merkezleri, hastaneler, vb.), ayrıca enerji ve endüstri sektörlerinde güçlü bir varlık sürdürüyoruz: şeker fabrikası, demir-çelik fabrikası, damıtma tesisi, kimya tesisi, tarım, çimento fabrikası, kâğıt fabrikası, vb. Jacir-Gohl grubu 95 ülkede, çeşitli sektörlerdeki kullanıcılara yaklaşık 65000 soğutma kulesi teslim etti.

 4. PLOG ANLAGENBAU

  Almanya

  Size iklimlendirme ve proses soğutmanız için yüksek verimli, çevre dostu ve en yeni teknolojileri kullanan sistemler sunuyoruz. Özellikle doğal soğutucu akışkanlar alanında büyük miktarda tecrübe ve teknik bilgi birikimine sahibiz. Secon GmbH şirketinin satış ve dağıtım ortağı olarak, size Baden-Württemberg'li bu sistem tedarikçisinin ürün yelpazesinden doğal soğutuculu, verimli ve çevre dostu sistemler sunabiliriz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre size özel sistem parçaları ve bileşenler de imal etmekteyiz. Burada soğutma teknolojisi konusundaki bilgimizi, tesis yapımı alanındaki ustalığımızla birleştiriyoruz. Tesis yapımı, servis ve bakımdan teorik soğutma teknolojisine kadar. Geniş hizmet yelpazemiz ve işletim ekipmanlarımız sayesinde, bir projeyi planlama aşamasından tamamlanmaya kadar gerçekleştirebiliyoruz. Esas olarak propan ve amonyak gibi doğal soğutucularla çalışan büyük soğutma tesisleri kuruyoruz.

 5. ARACQUE SRL

  İtalya

  Kurumsal merkezi Tolentino kentinde (Macerata Bölgesi) olan Aracque şirketi 1985 yılından bu yana suların işlenmesi ve tasfiyesi alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluş, su tasfiye sistemleri alt yapılarının tasarımı inşa edilmesi ve yönetilmesi alanında uzmanlaşmıştır. Şirket temel olarak, ilk yıllarından itibaren yetkinliğini ve profesyonelliğini kabul etmiş müşterilerden oluşan endüstriyel kuruluşlara yönelik hizmet vermektedir. Soğutma kuleleri, evaporatörlü kondansörler veya havalı soğutucuların kurulması ile soğuk üretimi ve soğuk yönetimi alanında hizmet vermekteyiz.

 6. CTP MÜHENDISLIK SU SOGUTMA KULELERI

  Türkiye

  Su soğutma kulesi sektörünün lider firması olan CTP mühendislik, soğutma kulesi imalat, montaj ve kurulum, yedek parça servis hizmetleri alanında çalışmaktadır. Cooling tower olarak bilinen su soğutma kulelerinde özellikle Kapalı devre soğutma kulesinin kurucularındandır. Su soğutma kuleleri çalışma prensiplerine göre karşı akışlı ve çapraz akışlı kuleler olmak üzere ikiye ayrılır. Karşı akışlı su soğutma kulelerinde su yukarıdan aşağı süzülürken hava aşağıdan yukarı hareket eder. Çapraz akışlı su soğutma kulelerinde su yukarıdan aşağı inerken hava akımı yataydır. Son yıllarda karşı akışlı kuleler tercih edilmektedir. Cebri çekişli karşı akışlı tip su soğutma kulelerinde, işletmeden ısınıp gelen su, özel olarak imal edilmiş su dağıtım sistemi ve fıskiyeler yardımı ile kulenin tüm kesitine yukarıdan aşağı doğru homojen olarak püskürtülür. Püskürtülen su kütleleri, kule dolguları arasından süzülerek parçalanır. Dış ortamın nemine sahip hava, motor fan grubu yardımı ile dolgular üzerinden aşağıdan yukarıya doğru emilir. Dolgu soğutma yüzeyinde hava ile buluşan su havaya ısı vererek soğur ve az bir kısmı buharlaşır. Soğuyan su kulenin soğuk su havuzunda toplanarak işletmeye gönderilir. Suyun buharlaşması sonucu nemi artan hava (doyma oranına yakın), kulenin en üstünde bulunan fan bacasından atmosfere atılır. Termodinamik esaslarına göre; buharlaşan her bir gram suyun faz (hal) değişimini gerçekleştirebilmesi için yaklaşık 540 Kalori enerji sistemden emilir.

 7. HAMON

  Belçika

  HAMON grubu mühendislik ve müteahhitlik (mühendilik, inşaat ve proje yönetimi) alanında dünya çapında bir aktördür, 5 kıtada faaliyet göstermekte ve 1997 yılından beri Brüksel Borsasında işlem görmektedir. Faaliyetleri arasında kimya, petrokimya sektörleri ve hava temizleme sistemleri ile bacalar için soğutma sistemleri, ısı eşanjörlerinin tasarım, ana parçalarının üretimi, kurulum ve bakımı yer alır.

 8. ALUFER

  Belçika

  Alufer, endüstriyel boyutta demontaj ve sökme işleri, fabrika sökme işleri ve ayrıca endüstriyel malzeme ve donanım alım satım işleri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Makine ithalat ve ihracatı: gezer vinç, hangar, beton, çelik, silo ve tanklar. Biracılık, süt işleme ve mezbahalara yönelik soğuk oda, dondurucu, elektrojen grupları, hava kompresörleri satışı. Her türden bilgi edinmek için bize e-posta ile başvurmaktan çekinmeyiniz: Salvator Cutillo

 1. GUCKARSOGUTMA

  Türkiye

  https: //www.guckarsogutma.com/

 2. NETA 2 (TURBOFIN HEAD EXCHANGERS)

  Türkiye

  Bursada fali̇yet gösteren bi̇r fi̇rmayiz. Alumi̇nyum ve bakir borulu isi eşanjörleri̇ üreti̇yoruz.

 3. NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS

  Portekiz

  NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel kullanımlar için hava şartlandırıcılar, açık mekan güneş panelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lx, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. EWK FRANCE

  Fransa

  EWK FRANCE, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neyron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH

  Almanya

  REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lindau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EWK KÜHLTURM GMBH

  Almanya

  EWK KÜHLTURM GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ochtrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH

  Almanya

  BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. REFRICA

  İspanya

  REFRICA, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, kurutucular, Otel ticaret makineleri, Endüstriyel soğutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fornells De La Selva-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. W-TECH SRL

  İtalya

  W-TECH SRL, yılında kurulan ve Soğutma kuleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su soğutma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sasso Marconi, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz