• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • soğutma ve yağlama pompaları

Sonuçlar

Soğutma ve yağlama pompaları - Ithalat/Ihracat

 1. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 2. DIAPUMP

  Türkiye

  Our Story * 2002 DIAPUMP was established in Istanbul * 2007 We got the dealership of Kupar gear pumps * 2009 We got the exclusive dealership of Greenco blowers * 2009 We started to produce plastic acid pumps * 2010 We made our first export * 2014 We moved to our 1800 m² closed area production facility in Esenyurt * 2015 We have been star ting to participate in international exibition regularly * 2015 We gave our first exclusive dealership to Iran * 2016 We got the dealership of Leo pump * 2016 After ISO and CE, we got EAC and ATEX certificates * 2019 We expanded our closed area to 3350 m² * 2019 We got the dealership of Seko dosing pump

 3. GRUETZNER GMBH

  Almanya

  GRUETZNER GMBH, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Almanya

  SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, rulmanlar için gres sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POMAC LUB SERVICES

  Belçika

  Pomac Lub-Services 30 yılı aşkın bir süreden beri yağlama teknikleri alanında dünyaca ünlü üreticilerle sürdürdüğü işbirliği sayesinde (gresörlüklerden otomatik yağlama yağı ve gres yağı yağlama ünitelerine varıncaya kadar, sıkıştırılmış hava şebekeniz için gerekli her şey...) çok düzgün işleyen bir işletmedir. Ana faaliyet konumuz: Otomatik gresörlükler, bant ve tabla yağlama, merkezi yağlama, zincir yağlama, mikro-yağlama, yağ damlalıkları, püskürtmeyle yağlama.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIUSI S.P.A.

  İtalya

  PIUSI S.P.A., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, litre gösterimli sayaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ASSALUB BY LUBRIMATIK GMBH

  Almanya

  ASSALUB BY LUBRIMATIK GMBH, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COOL RENT SERVICES

  Belçika

  COOL RENT SERVICES, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Klima/havalandırma - Ekipman, Soğutuculu antrepolar, Klima/havalandırma - Ekipman, soğutma grubu kiralanması, frigorifik tezgah kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diksmuide, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SPERONI S.P.A.

  İtalya

  SPERONI S.P.A., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Soğutma ve yağlama pompaları, basınçlandırma grupları, elektropompalar, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnovo Di Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DER LAAN KOELTECHNIEK

  Hollanda

  VAN DER LAAN KOELTECHNIEK, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, klima tesisatlarının yerleştirilmesi, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Güçlü dondurma kapasitesine sahip odalar, soğuk odalar, soğutma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waddinxveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. POBJEDA DD TESANJ

  Bosna Hersek

  POBJEDA DD TESANJ, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tešanj, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 2. UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O.

  Polanya

  UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler, merkezi yağlama sistemi pompaları, Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznań, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. NU.ER.T. SRL

  İtalya

  NU.ER.T. SRL, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Soğutma ve yağlama pompaları, rotatif pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano Di Zoppola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COOLAIR

  Belçika

  COOLAIR, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, müstakil ısınma tesisatı, Soğutma ve yağlama pompaları, ısı pompaları, toptan klima sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duffel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ANDREAS REISACHER NIVELLIERTECHNIK

  Almanya

  ANDREAS REISACHER NIVELLIERTECHNIK, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Uluslararası taşıma acentaları, Soğutma ve yağlama pompaları, Uluslararası taşıma acentaları, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sailauf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CLIMATRONIC

  Belçika

  CLIMATRONIC, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, Soğuk odalar, Klima/havalandırma - Ekipman, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, Soğuk odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blankenberge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. D.M.C. POMPE S.A.S

  İtalya

  D.M.C. POMPE S.A.S, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Soğutma ve yağlama pompaları, elektropompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turbigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALBRET

  Fransa

  ALBRET, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pontcharra, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ORION LUBE SYSTEM

  Belçika

  ORION LUBE SYSTEM, yılında kurulan ve Soğutma ve yağlama pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oostakker, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. NOVA ROTORS S.R.L.

  İtalya

  NOVA ROTORS S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlu pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Pistonlu pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. UDOR S.P.A.

  İtalya

  UDOR S.P.A., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubiera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MILL - A.R. WELLPOINT

  İtalya

  MILL - A.R. WELLPOINT, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Hidrolik pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casier, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OFFICINE DI TREVI

  İtalya

  OFFICINE DI TREVI, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trevi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCOPEL POMPE S.N.C.

  İtalya

  SCOPEL POMPE S.N.C., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaverla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. Z.P. ARROW S.R.L.

  İtalya

  Z.P. ARROW S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Vakumlu pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tezze Sul Brenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ROBUSCHI SALVATORE & C. S.R.L.

  İtalya

  ROBUSCHI SALVATORE & C. S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Vakumlu pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CATTERIN POMPE S.R.L.

  İtalya

  CATTERIN POMPE S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinto Di Treviso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BATTIONI PAGANI POMPE S.P.A.

  İtalya

  BATTIONI PAGANI POMPE S.P.A., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar, Soğutma ve yağlama pompaları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sorbolo Mezzani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. IDROPRES S.R.L.

  İtalya

  IDROPRES S.R.L., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tartı ve dozaj aygıtları, Soğutma ve yağlama pompaları, Tartı ve dozaj aygıtları, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. C.I.EMME DI MORELLI D&C S.A.S.

  İtalya

  C.I.EMME DI MORELLI D&C S.A.S., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Galvanoteknik - Makineler, Soğutma ve yağlama pompaları, Galvanoteknik - Makineler, Soğutma ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz