• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • soğutmalı vitrin ve standlar

Sonuçlar

Soğutmalı vitrin ve standlar - Ithalat/Ihracat

 1. K. MAYER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  K. MAYER GMBH, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burladingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 5. IE COOLING

  Türkiye

  IE COOLING firması olarak endüstriyel soğutma alanında hizmet vermekteyiz Sandviç panel Soğutma üniteleri Soğuk oda kapıları üretmekteyiz Anahtar teslim projeler yapıyoruz Dünyanın hemen hemen her bölgesinde servisimiz bulunmaktadır IE COOLING ölçeği ne olursa olsun tüm soğuk depoya ihtiyaç duyan müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit eder. IE cooling tarafından tamamı kendi bünyesinde üretilen ve kendi tasarımı olan Soğutma cihazları, soğuk depo, soğuk depo panelleri, kapıları, raf, panel, aydınlatmayı birleştirerek firmaların ihtiyacı olan Soğutma Sistemini üretir ve müşteri lokasyonunda çalışır hale getirir.Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti dediğimiz bu hizmetle firmanın ihtiyacı olan ürün, hizmet, kontrol, montaj, servis hizmeti tek merkezden üretilir ve sağlanır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PARS SOGUTMA

  Türkiye

 2. FRIGO SYSTEM

  Türkiye

  Frigo System aims to be a world brand in the field of industrial cooling systems. It delivers the products it supplies to its customers at the most affordable price and on time. Consumption of electricity in cooling systems is kept to a minimum and it considers the future of customers and the world. Our company, which has facilities in 2 countries, provides products in European standards. Thanks to the field knowledge acquired in the sector, it is aimed to minimize the margin of error. More than 100 projects have been delivered on a turnkey basis and products have been delivered to more than 500 companies.

 3. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Üretim alanındaki uzmanlığını anahtar teslim proje uygulamalarındaki kazanımlarla birleştiren Frigoline Group, soğuk hava deposu üretimindeki inovatif tasarımları ve tecrübeleri ile kişiye özel, akılcı ve kalıcı çözümler sunmakta ve maksimum verim elde etmektedir. Frigoline Group, AR-GE / ÜR-GE tabanlı ürünler geliştirerek gıda, tarım, hayvancılık, sağlık, lojistik ve ihtiyacın oluştuğu her sektöre soğuk hava deposu ve ürün muhafazası için ekonomik ve yüksek verimli enerji tasarruflu hizmet çözümleri sunmaktadır. Global pazarda, anahtar teslim proje hizmetleri ile kalite, uzun ömürlü ürün ve teknolojik gelişmelere açık ekipmanları bir arada sunan firmamız aynı zamanda satış ve satış sonrası hizmetini tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

 4. SERGO SOGUTMA

  Türkiye

  Our company is established in 2021. Although we are a new company, we offer you our 13 years of experience gained in the planning, production and R&D departments of the biggest companies in this field in Turkey with our own perspective. In addition to our state-of-the-art production area of ​​1000 square meters, we have a metal processing center in Balıkesir. As SERGO, We would like to invite you to the "New Age of Cooling" that we want to establish. In this world, you will meet our environmentally friendly, quality and sustainable products. In addition, we hope to be an indispensable part of your projects by offering you many models you are looking for with a wide selection of sizes. We are a family with all our customers and we invite you to this family.

 5. TASARIM ENDUSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

 1. HYDRACOOLING

  Portekiz

  HYDRACOOLING işletmesi özellikle özel saklama koşulları gerektiren gıda ürünleri dağıtımı, otelcilik, lokanta sektörlerine yönelik, perakende satış ürünlerinin saklanmasını ve sergilenmesini sağlayan vitrinler tasarlamakta, geliştirmekte ve imal etmektedir: soğutmalı mobilyalar, vitrinler, duvar reyonları, tezgahlar, havuz ve dolap tipi derin dondurucular, frigorifik donanımlar ve teşhir üniteleri. Özel geliştirilmiş maliyet yapımız sayesinde fiyatlarımız çok makuldür. Tüm görevlilerimiz sektörde termodinamik ilkelerinden soğutma mühendisliğine, tasarım ve gıda ürünleri dağıtımından ticari mimariye ve bu tip donanımların dünyanın tüm bölgelerinde pazarlanmasına kadar köklü bir deneyime sahiptirler. Gelişim süreci beş anahtar aşama içerir: Müşterinin ihtiyaçlarının dinlenmesi; Modelleme; Tasarım; Soğutulan Hacim / Alan kullanımı oranının uygun duruma getirilmesi; Enerji verimliliği ve çevreye etki.

 2. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Yunanistan

  TROCHIDIS Fırın, Pastane, Kafeterya, Kasap, Bar ve Kafeler, Süpermarketler, Hızlı yemek, Çiçekçiler, Balıkçılar, Restoranlar, Pizzacılar için Ticari Soğutma ve Dükkan Ekipmanları. Bilinen market ve restoran zincirleri tarafından anahtar teslim Ticari soğutma ve Dükkan ekipmanları için 40 yıldır güvenilmektedir: - Vitrin Tezgahlar, - Paslanmaz Çelik Büfe Tezgahları, - Pasta Vitrin Tezgahları, - Soğutuculu Vitrinli Tezgahlar, - Ben Mari tezgahlar, - inox oda tipi soğutucular, - Mikrobiyoloji laboratuvarlar için Paslanmaz çelik ekipman, Ana aktivitelerimiz: - Ticari işletme ekipmanı satışı - Ticari oda tipi soğutucu satışı, - Soğutuculu Vitrinli Tezgah satışı, - Ticari Ben Mari tezgah satışı, - Fırınlar için soğutuculu vitrinli tezgah satışı, - ticari soğutma ekipmanı kurulumu, - Satış sonrası soğutucu ve restoran ekipmanı bakımı, ticari soğutma ekipmanında 40 YILIMIZA GÜVENİN Bize eposta gönderin

 1. YAKUTDOOR GLASS DOOR SYSTEMS

  Türkiye

  welcome in YAKUTDOOR glass door systems. we specialize and offer a wide variety of display refrigerated glass door, walk in cooler walk in freezer & refrigerated cabinets doors .by swing, sliding opening systems. in additional to Accessories of meat refrigerators HANDLES SYSTEM. We have been in business for over 7 years and have established a reputation for quality products and excellent customer service. We are interested in establishing a business relationship with your company. We believe that our products would be a good fit for your business and that we could provide you with the quality products and service that you deserve. If you are interested in learning more about our products and services, . We would be happy to discuss our products and services with you and answer any questions that you may have. waiting for your kindly reply Export Line: GSM: 0090 535 077 80 65 GSM: 0090 535 363 59 40 Email: info@yakutdoor.com YAKUTDOOR glass door systems. fevzi çakmak MAH. 10614 SK NO: 29/1 KARATAY-KONYA-TURKEY or visit our website www.yakutdoor.com

 2. OSC SOGUTMA

  Türkiye

  Osc soğutma; Ticari buzdolabı ve teşhir ürünlerinin imalatı yanı sıra pastane, büfe, market, cafe, fırın gibi mekanların da korasyon gibi faaliyetlerini sunar. Gıda ve kuru hava soğutma ürünlerinin imalat, satış ve servis hizmetlerini üstlenmekteyiz. Yeni model soğutma ürünlerinin hizmetlerini de vermekteyiz. Hizmetlerimiz Ticari buzdolabı imalatı , Dekorasyon hizmetleri, 3D Tasarım ve uygulama Burada yapılan hizmetler İstanbul Anadolu ve Avrupa yakaları yanı sıra Türkiye'nin bir çok yerinden bizimle irtibata geçerek imal etmiş olduğumuz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm istek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşınız.

 3. PUSULA GLASS DOOR SYSTEMS

  Türkiye

  usula Dizayn, 2013 yılında genç, dinamik, deneyimli personeli ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden uzman yönetim kadrosuyla; çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis, kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.15 Yılı aşkın süredir sektördeki tecrübemizi işimize yansıtmaktayız. Endüstriyel Soğutma ve Endüstriyel Mutfak sektörü için %40 -%60 Enerji Verimliliği sağlayan , kullanımı kolay , ergonomik , çevre dostu , hijyenik ortamlar yaratan , üreticilerin ve kullanıcıların memnuniyetini yükselten , firma Ar-Ge departmanımızın geliştirdiği ; Pusula Cam Kapı ürünleri ve Reyon Kol Tasarımları ile hizmet veriyoruz. Sadece yurt içi pazarında değil , uluslar arası pazarlarda da müşteri hedef ve beklentilerine ; kaliteli ekibi , kaliteli üretimi , kaliteli ürünleri ve kaliteli servisi ile satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmeti sunarak , Pusula Dizayn her geçen gün büyümeye ve tercih edilen firma olmaya devam etmektedir.

 4. KARSEL SOGUTMA

  Türkiye

  1998 yılında, Maltepe’de hizmete açtığı 125 m2 karelik küçük bir atölyede kurulan firmamız, Şubat/2011 tarihinden itibaren ÖZŞENOL SOĞUTMA olan firma ünvanını KARSEL SOĞUTMA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak değiştirmiştir.KARSEL SOĞUTMA, market, pastane, kasap, şarküteri ve büfe reyonlarının yanı sıra soğuk hava depoları, soğutma cihazları imalatıyla yurtiçi ve yurtdşında hizmet vermeye devam etmektedir

 5. VITRINAS GÓMEZ

  İspanya

  Otelcilik ve gıda - restoran işi yapanlara yönelik olarak, çeşitli malzemeleri, renkleri ve motifleri kombine ederek vitrin ve tanıtım tezgahından oluşan bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Aynı şekilde ölçüye göre her türden vitrin ve tanıtım tezgahı da üretmekteyiz. Soğutmalı vitrinler, sıcak ortamlı vitrinler, duvara monte, tezgah şeklinde, doğal cam veya kristal cam düz veya bombe camlı vitrinler, Siyah seri, aksesuarlar.

 6. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Türkiye

  15 yıllık soğutma sektörü deneyimimizle Salvo, Klimaitalia ve Tosca markalarını yarattık. Salvo İç ve Dış Tic. ile başlayan yolculuğumuz Klimaitalya ile devam ediyor. İzmir - Kemalpaşa'daki fabrikamızda benzersiz, olağanüstü ve %100 Türk derin dondurucularla hizmetinizdeyiz. Ürün skalamızı taleplerinizle genişletiyor ve daha büyük pazarlara ulaşıyoruz. Ürünlerimiz çevreye dost hammaddelerle ve enerji tasarrufu özelliklerine sahip olacak biçimde üretilir.

 7. EFE GRUP

  Türkiye

  Market depo ağır ve hafif yük raf sistemleri market soğutma sistemleri soğuk oda depoları satışı ve montajı firmamız tarafından en kaliteli malzeme ve işçilik ile siz değerli yatırımcıların isteklerine cevap veriyoruz Market ve Depo proje çalışmalarınız itina ile en iyi şekilde çizimleri yapılarak uygulanmaktadır Detaylar için mutlaka iletişime geçebilirsiniz www.efemagaza.com.tr

 8. FREEZEPOINT LTD

  Polanya

  FREEZEPOINT LTD, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Soğutmalı vitrin ve standlar, Soğutmalı vitrin ve standlar, ticari frigorifik ekipman ve tesisatlar, ticari buzdolapları, Teşhir dondurucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portekiz

  MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasa sayıcıları, Süpermarketler için ekipman ve malzeme, mağaza rafları, Kasa sayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. D.I. TRIUMPH

  Yunanistan

  D.I. TRIUMPH, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari buzdolapları, ticari kullanıma yönelik soğutma dolapları, Pastaneler ve kafeler için soğutucu dolaplar, mağaza, bar ve restoranlar için soğutuculu tezgahlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Almanya

  W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Almanya

  HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weinbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HOTEL-WERK

  Almanya

  HOTEL-WERK, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, St. Georgen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Almanya

  GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Almanya

  SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Almanya

  GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN ), yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dötlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Almanya

  CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WECO MIETSERVICE

  Almanya

  WECO MIETSERVICE, yılında kurulan ve Soğutmalı vitrin ve standlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wörth, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz