• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • somaki taşı

Sonuçlar

Somaki taşı - Ithalat/Ihracat

 1. MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplama için taşlar, kent düzenlemesi, doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caltanissetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, lav taşı işleme, granit ve mermerlerin işlenmesi,, Mermer, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PORFIDI SRLS

  İtalya

  PORFIDI SRLS, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirle cilalanmış taşlar, kenar küpleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fornace, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RADIOLI PAVIMENTI SRL

  İtalya

  RADIOLI PAVIMENTI SRL, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dış zemin kaplama taşı, yer kaplama taşları, somaki zeminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bottanuco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI

  İtalya

  FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çekme porfir ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO

  İtalya

  DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CAFASSE, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STONE EXPERT SRL

  İtalya

  STONE EXPERT SRL, yılında kurulan ve Reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Somaki taşı, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, kenar küpleri, Somaki taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civezzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PORFIDI ROBERTO S.R.L.

  İtalya

  PORFIDI ROBERTO S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kenar küpleri, kenar karoları, somaki zeminler, kırmızı porfir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ARCHSTONE S.R.L.

  İtalya

  ARCHSTONE S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB

  Avusturya

  PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. porfir, doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rohrbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE

  İtalya

  EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çatı kaplama taşları, porfir, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verghereto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C.

  İtalya

  BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı kaplama taşları, porfir, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brossasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G.

  İtalya

  DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çatı kaplama taşları, traverten, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palosco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER

  İtalya

  ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yalıtım taşeronları, Kanalizasyon işleri, Yalıtım taşeronları, Kanalizasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC

  İtalya

  PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. porfir işleme, kent düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  İtalya

  EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somaki taşı, Mermer işleme makineleri, Somaki taşı, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pedara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GV PORFIDO

  İtalya

  GV PORFIDO, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. porfir, kenar küpleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EDIL PROGRESS

  İtalya

  EDIL PROGRESS, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çatı kaplama taşları, traverten, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cividate Al Piano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COLOMBINI S.P.A.

  İtalya

  COLOMBINI S.P.A., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Somaki taşı, Mermer, Somaki taşı, Mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valsugana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LA RUSTICA PIETRE S.R.L.

  İtalya

  LA RUSTICA PIETRE S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Çatı kaplama taşları, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capriolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PORFIDI DERAN 2000 S.R.L.

  İtalya

  PORFIDI DERAN 2000 S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı kaplama taşları, porfir, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozzuoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARELLO F.LLI

  İtalya

  MARELLO F.LLI, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı kaplama taşları, doğal taşlar, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Candia Canavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SILPA S.R.L.

  İtalya

  SILPA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Somaki taşı, Elektronik merkezler için döşemeler, Somaki taşı, Elektronik merkezler için döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GEOPIETRA S.R.L.

  İtalya

  GEOPIETRA S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çatı kaplama taşları, tuğlalar, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GRAZI ARDESIE S.N.C.

  İtalya

  GRAZI ARDESIE S.N.C., yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Somaki taşı, Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları), Somaki taşı, Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Colombano Certenoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. A.L.P.E. S.R.L.

  İtalya

  A.L.P.E. S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Somaki taşı, Granit, Somaki taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolo Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PIETRE E SASSI

  İtalya

  PIETRE E SASSI, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. döşemeler için porfir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COOPERATIVA CASTELLI ROMANI

  İtalya

  COOPERATIVA CASTELLI ROMANI, yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mozaik zemin, porfir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marino Di Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SOC. CENNAMO MAURO S.N.C.

  İtalya

  SOC. CENNAMO MAURO S.N.C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somaki taşı, Mermer, Somaki taşı, Mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Centola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PORFIDO ELIT S.R.L.

  İtalya

  PORFIDO ELIT S.R.L., yılında kurulan ve Somaki taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çatı kaplama taşları, porfir, Çatı kaplama taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz